1. Anasayfa
  2. Kardiyo

2019'un En İyi 7 Yüzme Gözlüğü

2019'un En İyi 7 Yüzme Gözlüğü
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel Olarak En İyi: Speedo Vanquisher 2.0 Amazon at

Bu çiftin birbiriyle değiştirilebilir dört burnu var, böylece yüz şeklinize en uygun olanı elde edebilirsiniz.”

Yarış için En İyi: Amazon’da Resurge Sport

Kafanıza takılabilen bungee kordon askısı ile triatlonlar, yüzmeler ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeyi size verir.”

Bütçe için En İyi: Amazon’da Zerhunt

Sızdırmaz, buğu önleyici ve UVA ve UVB korumalı.”

İç Mekanların En İyisi: Amazon’da Aqua Sphere Kayenne

Büyük boyları var, bu yüzden daha uzun yüzenler veya daha fazla konfor arayanlar için çok uygunlar.”

Açık Su İçin En İyi: Amazon’da Speedo MDR 2.4 Polarize

Daha iyi çevresel görüş ve netlik sağlayan, açık suda yüzmek için önemli bir araç olan geniş, kavisli, polarize lensler.”

En İyi Yüzmek Maskesi: Amazon’da Panoramik Fantom Aquatics

Dalgıçlar için harika çünkü altına girdiğinizde panoramik bir manzara sunar.”

Çocuklar için en iyisi: Amazon’da Aqua Sphere Kayenne Junior

Buğulanmıyorlar ve UV korumalılar, bu yüzden gözlerinin dışarıda olduklarında güvende olduklarını biliyorsunuz.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyi: Speedo Vanquisher 2.0

speedo-vanquisher
Amazon’un İzniyle
Amazon’dan satın alın

Rekabetçi yüzme teçhizatı düşündüğünüzde, bir isim diğerlerinden göze çarpıyor ve bu Speedo. Olimpik mayo üreticisi, yüzgeç ve daha fazlası – bu marka tüm yüzücüler için güvenilir bir arkadaştır. Speedo Vanquisher 2.0, en üst sıradaki yerimizi, üstün uyum için en iyi gözlükler olarak alıyor. Yapışmazlar, bu da suda daha az direnç oluşturur. Çoğu yüzücü arasındaki en büyük şikayet bir gözlük takma şeklidir ve bu çiftin birbiriyle değiştirilebilir dört burnu vardır; Üstelik, daldığınızda dalmalarını önlemek için kafanızın etrafına dolanan iki silikon kayış vardır.

Yüzünüzü dışarıya çıkarırsanız, gözleriniz UVA ve UVB korumalı lenslerle korunacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 13’ten fazla renk ile, takım elbisenize ve yarış ihtiyacınıza uyan birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yarış için En İyi: Resurge Sport

Amazon’dan satın alın

Rekabetçi bir yüzücü iseniz, doğru gözlükleri bulurken yapabileceğiniz veya kesebileceğiniz birkaç şey vardır. İlk olarak, dalışınızı havuza götürürken düşmeyecek veya sızmayacak bir çift istiyorsunuz. Sonra, elastik bir çift bloğa adım attığınızda kopmaz. Bu size kabul etmek istediğinizden daha çok kez başlamışsa, Resurge Sport gözlüklerine bir deneme zamanı.

Bu Amazon Seçeneği, kafanıza takılabilen bungee kordon askısı ile triatlonlar, yüzmek ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeyi size veriyor. Ayrıca geniş bir görünüm elde edersiniz, böylece rekabetinizin size yaklaştığını görebilirsiniz. Burun köprüsünde, çocuklara on ve üstünü sığdırmak için uygun üç adet değiştirilebilir parça bulunur. Sis de etmeyeceklerinden bahsettik mi?

Bütçe için En İyi: Zerhunt

Amazon’dan satın alın

Gözlükler bir tona mal olmazken, bazen ödemek istediğinizden daha fazlasını çıkarmak istemezsiniz. Zerhunt’tan gelen bu çift, gözlüklerde istediğiniz her şeyi çok daha düşük bir fiyata verir. Bu çift sızdırmaz, buğu önleyici ve UVA ve UVB korumalıdır. Bunların en güzel yanı, arka kısımdaki tokalar, yani saçınızı geleneksel gözlük çiftlerinin yapabileceği gibi takılmasından bıktıysanız, bu çift sizin için iyi çalışacaktır. Artı olarak, daha düzenli ve düşük profilli bir şeyler isteyen başkaları için bir artı ya da negatif olabilen, çevresel olarak daha fazla görmenize yardımcı olabilecek geniş açılı bir tasarıma sahiptir.

Bu set ayrıca bir burun klipsi, kulak tıkacı ve havuza şık bir şekilde vurmak için gereken her şeyi veren bir taşıma çantası ile birlikte geliyor.

En İyi İç Mekan: Aqua Sphere Kayenne Swim Goggle

Aqua küre kayenne yüzmek gözlük

Amazon

Amazon’dan satın alın

Kucaklarınızı kapalı bir havuzda sık sık kullanıyorsanız, genellikle sitenizi düşük ışıklı alanlarda engelleyebilecek süslü bir çift aynalı veya renkli gözlüke ihtiyacınız yoktur. Daha kolay görebilmeniz için şeffaf lensleri olan bir çift satın almanız en iyisidir. Aqua Sphere’den gelen bu model, suda süzülmenize ve etrafınızda olup bitenleri kolayca görmenize yardımcı olur. Şeffaf bir merceğe sahip olmasının yanı sıra, aynı zamanda çizilmez ve sis geçirmezdir (yüzücüler arasında büyük bir şikayet).

Büyük boyları var, bu yüzden daha uzun yüzenler veya daha fazla konfor arayanlar için çok uygunlar. Bu konuda gerçekten havalı olan yan taraftaki tek dokunuşlu düğme, açık durumdayken bile uyum için ayarlamalar yapmanıza yardımcı olur, bu sayede turlara geri dönebilir ve kayışlarla uğraşırken zaman kaybetmeyebilirsiniz.

Açık Su İçin En İyi: Speedo MDR 2.4 Polarize Goggles

Amazon’dan satın alın

Bir triatlon için eğitim gören yüzücüler için veya bir havuz yerine okyanusta yüzmeyi tercih edenler için, doğru gözlük çiftini almak çok önemlidir. Açık su yüzücüleri, daha karanlık sular, azalan görüş ve daha uzun yüzme zamanları gibi tamamen farklı zorluklarla karşı karşıyadır. Geleneksel gözlüklerle keskin bir kontrast oluşturan Speedo MDR 2.4 Polarize Gözlükler, açık suda yüzmek için gerekli bir araç olan daha iyi çevresel görüş ve netlik sağlayan geniş, kavisli, polarize lensler sunar.

Bu Speedo gözlük çifti ayrıca, özel elastomerik teknolojiye ve esnek bir TPR çerçeveye sahiptir, böylece mükemmel bir şekilde rahatça oturacaklarından emin olabilirsiniz. Kullanıcılar, Speedo MDR Polarize Goggles ürününü, bu özel gözlüklerin suda geçirdiği uzun saatler sonra bile ne kadar rahat oldukları için övüyor.

En iyi Yüzmek Maskesi: Phantom Su Sporları Panoramik Tüplü Dalış Dalış Maskesi

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Bazen burnunuzu kapalı tutmak isteyebilirsiniz; örneğin, serbest dalışta olduğunuzda ya da sadece burnunuzdaki suyun hissini sevmiyorsanız. Bu durumda, burnunuzu kaplayan bir yüzme maskesi aramak istersiniz. Phantom Aquatics’ten gelen bu model dalgıçlar için harika çünkü altına girdiğinizde size panaromaik bir bakış sunuyor. Yan tarafında, çoğu maskenin ortak bir şikayeti olan kolay ayarlamalar yapan bir düğme tokası vardır. Geniş ayrık kayışlar, aşağıdayken sızıntıları önlemek için yüzünüzde iyi bir sızdırmazlık sağlar.

Çocuklar için en iyisi: Aqua Küre Kayenne Junior Yüzme Gözlüğü

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Çocuğunuz bir balıksa (ya da onların olmasını istiyorsanız!), Aqua Sphere’den gelen bu çift onlara rahatlık verirken (çocuklar arasında büyük bir şikayet) ve aynı zamanda havalı görünür. Büyük lensler, eğlence için havuzda veya okyanusta oynayan çocuklar için mükemmeldir, ancak aynı zamanda genç, çekici Olympians için de çalışabilir. Yandaki kolay ayar tokası, hareket halindeyken kayışları sıkmalarını veya gevşetmelerini kolaylaştırır. Ayrıca, buğulanmazlar (uzun süreli aşınma ile ilgili gerçek bir sorun) ve UV korumalıdırlar, böylece açık havada olduklarında gözlerinin güvende olduğunu bilirsiniz.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir