Koşu Kilo kaybı

İyi beslenmeyle birlikte çalışan koşu, kalori yakmanın ve kilo vermenin sağlıklı ve etkili bir yoludur. Bu stratejiler kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Koşu Kilo kaybı

Kilo Verme Koşusu

8 Şub, 2020 244

Buradaki en güçlü egzersizlerden biri olan koşu, kilo vermek için oldukça verimli bir aktivite. Birçok koşucu kilo verir ve ağırlıklarını koruyabilir. Bununla birlikte, başkalarının genel kilo kaybı hatalarına kurban gittiğini belirtmekte fayda var. Kilo vermek için koşmayı kullanmayı umuyorsanız, bazı denenmiş ve doğru tavsiyelere kulak vermeniz başarılı olmanıza ve yolda kalmanıza yardımcı olabilir.

Koşu Kilo kaybı

Koşarken Kilo Vermek Ne Kadar Sürer?

20 Mar, 2019 425

Koşmak belki de kilo vermenin en etkili yollarından biridir. Ama bu sihirli bir mermi olduğu anlamına gelmez. Ve bu, ayakkabılarınızı bağladığınızda ve yola çıkarken poundların hemen çıkacağı anlamına gelmiyor. Aslında, bir düşüş görmeden önce poundların arttığını görebilirsiniz. Peki koşu ile kilo vermek ne kadar sürer?

Koşu Kilo kaybı

Bu yaz kilo almaktan kaçınmanın yolları

20 Mar, 2019 356

Çoğu insan, kışın tatilde ve düşük aktivitelerde fazladan kilo almaya yol açabilecek kilo alımıyla savaşmaya hazırlıklı olduklarını bilir. Ancak yaz – arka bahçedeki barbeküler, kamp ateşinin etrafında dolaşıyor ve nefis dondurma ikramları ile – dikkatli olmazsanız, aynı zamanda diyet-sabote edici bir mevsim olabilir. İşte bu yaz kilo almamak için beslenme ve fitness önerileri:

Koşu Kilo kaybı

Metabolizmanızı Arttırmanın 7 Yolu

19 Mar, 2019 344

Kanepede otururken daha fazla kalori yakmak harika olmaz mıydı? Yapabilirsiniz – metabolizmanızı geliştirerek, vücudunuzun enerjiyi kullanma oranını. Metabolizmanızı yükseltmek ve kilo verme çabalarınızda yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı basit değişiklikler.

Koşu Kilo kaybı

Bir Maratondan Sonra Kilo Almadan Kaçınmak

17 Mar, 2019 336

Maraton koşucularının maraton sonrası bir miktar pound kazanması nadir değildir. Birçok maratoncu antrenman koşularını yakmak için normalden daha fazla kalori tüketmeye alışır ve maraton bittiğinde frenleri yeni yeme alışkanlıklarına koymak zordur. Ve antrenman yaptıkları gibi koşmadıkları için, tüm bu fazla kaloriler hızlı bir şekilde kilo alımına neden olabilir.

Koşu Kilo kaybı

Maraton Eğitimi Sırasında Neden Kilo Alıyorum?

17 Mar, 2019 388

Maraton eğitimi sırasında kilo aldınız mı? Yalnız değilsin. Bazı maratoncular antrenman sırasında kilo vermeyi umarlar, ancak birkaç kilo aldıklarında veya bir kilo kaybı platosuna çarptıklarında şaşırırlar. Bir açıklama, egzersiz yaparken, yağdan daha yoğun olan, daha fazla kas kütlesi geliştirdiğinizdir. Böylece, bu genel bir kilo alımına dönüşebilirken, vücut yağ yüzdesiniz azalmıştır ve siz öncekinden daha fazla tondasınız.

Koşu Kilo kaybı

Kilo Verme Platosunu Kırmak

17 Mar, 2019 352

Sağlıklı beslenme ve egzersizle kilo veriyorsanız, başarınızla gurur duymalısınız. Doğru şekilde kilo kaybedersiniz – yavaş ve sabit.

Koşu Kilo kaybı

İstenmeyen Belly Fat Shed Yardım Yardımcı Olabilir?

17 Mar, 2019 315

İnatçı karın yağından kurtulmaya çalışıyorsanız, kaçmanın çözüm olup olmadığını merak edebilirsiniz. Ne yazık ki, koşmak kalorileri yakmak ve toplam kilonuzu kaybetmek için harika bir yol olsa da, yedek lastiğinizi, göbeğinizi, kepçenizi ya da başka türlü istemek istemediğiniz her şeyi kaybetmek için garanti bir yol değildir. Aynı zamanda karın bölgenizden yağ kaybetmeyeceğiniz, karın abselerini egzersizi veya diğer karın egzersizleriyle hedeflemeniz de mümkündür.

Koşu Kilo kaybı

Kilo Veren Koşucu Sırları

17 Mar, 2019 333

Koşmak, kesinlikle kilo vermenizde veya kilo verme çabalarınızda güçlü bir araç olabilir; Zayıf kalan koşucular, sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı alışkanlıklarını da takip etmeleri gerektiğini bilir.

Koşu Kilo kaybı

Çalışırken Daha Fazla Kalori Yakmak

17 Mar, 2019 368

Koşmak, kilo vermenin etkili ve verimli bir yolu olabilir, ancak kilo verme platosuna çarptığınız bir noktaya gelebilir ve kilo alıp almayacağınızı ve nasıl devam edebileceğinizi merak edebilirsiniz. Belki de biraz fazla şımarttın ve koşunuz sırasında nasıl daha fazla kalori yakacağınızı bilmek istersiniz. İşte kalori yakmak için bazı stratejiler.