Yeni başlayanlar

Antrenmana başlamak için asla geç değildir! Yeni başlayanlar için forma girme kılavuzunda kardiyo, esneklik, kuvvet eğitimi ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler açıklanmaktadır.

Yeni başlayanlar

Yüksek Yoğunluklu Devre Eğitimini Kullanma (HICT)

10 Şub, 2020 109

Yüksek yoğunluklu devre antrenmanı (HICT), aynı egzersizde hem kardiyo hem de direnç antrenmanını birleştirmeyi içerir. Üst ve alt vücut hareketlerinin yanı sıra yüksek yoğunluklu ve düşük yoğunluklu egzersizleri değiştirir. Fikir, daha az zamanda daha iyi kilo kaybı vaat eden zorlu, toplam bir vücut rutinidir.

Yeni başlayanlar

Orta Yoğunluklu Seviye Egzersizleri

11 Tem, 2019 289

Sağlık kuralları, en iyi sağlık yararları için gereken egzersiz türü ve miktarı için bir reçete sunar. Orta şiddette aerobik egzersiz, haftada beş gün boyunca günde 30 dakika veya haftada toplam iki saat 30 dakika boyunca önerilir. Bu tempolu yürüyüş kadar basit olabilir. Hangi aktivitelerin orta dereceli egzersiz olarak sayıldığını ve doğru bölgedeyseniz nasıl söyleyebileceğinizi öğrenin.

Yeni başlayanlar

Katkı ve Katkı Kasları

4 May, 2019 424

Katılma, vücudun bir bölümünü veya yapısını vücudun merkezine doğru çeken herhangi bir hareketi ifade eder. Vücudun ortanca noktasına, vücudu sol ve sağ bölümlere bile ayıran sagital düzlem denir. Kollarınızı veya bacaklarınızı uzatmak yerine, onları yanınıza sabitlemek, onları sagital düzleme doğru getirdiği için bir addüksiyon örneği olacaktır.

Yeni başlayanlar

Metabolik Koşullandırma ve Egzersiz

20 Mar, 2019 250

Egzersizle ilgili herhangi bir şeyi takip ediyorsanız, muhtemelen muhtemelen en son trend hakkında bilgi sahibi olursunuz: Yüksek yoğunluklu eğitim.

Yeni başlayanlar

Kas Dayanıklılığı Nasıl Ölçülür ve Geliştirilir

19 Mar, 2019 243

Kas dayanıklılığı, bir kas veya kas grubunun, uzun süre boyunca bir dirence karşı tekrarlanan kasılmaları sürdürme kabiliyetidir. Kas kuvveti ve gücü ile birlikte kas kuvveti bileşenlerinden biridir.

Yeni başlayanlar

Kilo Verme Sırasında Nasıl Vücut Ölçümleri Yapılır?

19 Mar, 2019 336

Egzersiz ve kilo kaybı söz konusu olduğunda, ilerlemenizi izlemenin birçok yolu vardır.

Yeni başlayanlar

Zindeliğe Yol Açan Bilimsel Kurallar

17 Mar, 2019 265

Egzersiz bilimi çalışmasında, egzersiz programlarından en iyi şekilde yararlanmak ve hem fiziksel zindeliği hem de spor performansını artırmak için takip edilmesi gereken evrensel olarak kabul edilmiş bilimsel egzersiz eğitimi ilkeleri vardır.

Yeni başlayanlar

Hangisi Daha Önemli, Uyku ya da Egzersiz?

17 Mar, 2019 249

En üst düzey tavuk ve yumurta sıkıntısı: Uyku size enerji verebilir, kaslarınızı onarabilir, hormonlarınızı dengeleyebilir, antrenmanınıza yakıt verebilir ve egzersiz yaparken sizi rahatlatabilir, uykunuzu iyileştirebilir, enerjinizi artırabilir, ruh halinizi artırabilir ve metabolizmasını destekle. Öyleyse, sadece uykuya veya egzersize ayırmak için 30 dakikanız varsa, hangisini seçmelisiniz?

Yeni başlayanlar

Acemi Kardiyo 30 Dakika Egzersiz

17 Mar, 2019 242

Bu temel kardiyo egzersizi, 20 dakikalık Kardiyo Egzersizinden sonraki adımdır ve önceki antrenmana daha fazla zaman ve yoğunluk kazandırır. Şimdi önerilen miktarda günlük orta ila yoğun fiziksel aktivite elde edersiniz. Daha iyi sağlık ve zindelik ve elbette kalorileri yakmak için haftanın çoğu günü yapmak isteyeceğiniz bir egzersiz türüdür. Farklı kardiyo makineleri ve koşma ve bisiklete binme gibi aerobik aktiviteler kullanarak değiştirin.

Yeni başlayanlar

Geliştirilmiş Başlangıç Toplam Vücut Gücü Egzersizi

17 Mar, 2019 245

Bu acemi toplam vücut antremanı, daha fazla egzersiz ve daha ağır ağırlık içeren temel bir toplam vücut gücü antrenmanından bir adım daha ileri gidiyor Kalça, glute, uyluk, göğüs, sırt, omuz, kol ve abs dahil olmak üzere vücuttaki ana kaslara odaklanır. Bu basit, basit egzersiz, yağsız kas dokusu ve kuvveti oluştururken tüm vücudu hedef almanın harika bir yoludur.