Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Egzersiz yapmak, disiplin, bağlılık ve motivasyon gerektirir, ancak motivasyonun gelip gitmesi normaldir. Buradaki ipuçlarını kullanarak rutininize devam edin ve sürekli hareket edin.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Egzersiz ve Sağlıklı Beslenme Keyfi

10 Şub, 2020 262

Egzersiz yapmaktan hoşlanan insanlar tarafından rahatsız ediliyor musunuz? Peki ya az çabayla sağlıklı yiyen insanlar? Neden onlar için bu kadar kolay ve sizin için böyle bir mücadele? Basit bir sebep zaman olabilir.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Egzersizinizden Çıkma Rut

10 Şub, 2020 214

Hiç bir kilo kaybına veya egzersiz platosuna çarptıysanız, vücudunuz yanıt vermeyi bıraktığında ne kadar sinir bozucu olabileceğini zaten biliyorsunuz.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Egzersizi Sosyalleştirmenin En İyi Yolları

14 Eyl, 2019 479

Egzersiz, fiziksel ve zihinsel sağlığınızı iyileştirmek için harika bir yoldur. Aktif kalmak, kanser gibi ciddi yaşla ilgili hastalıklardan kaçınmanıza yardımcı olabilir ve kalp krizi atlatmanıza yardımcı olabilir ve önemsiz bir şekilde değil, kortizol gibi uzun ömür bozucu stres hormonlarını azaltmanıza yardımcı olabilir. Buradaki zorluk, mücadele ettiğiniz egzersizin tadını çıkarmak ve onu sosyal tutmak, fiziksel aktiviteyi daha eğlenceli hale getirmenin ve egzersiz programınıza bağlı kalma olasılığınızı arttırmanın bir yoludur.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Egzersiz Planınızı Güçlendirmenin 7 Yolu

9 Eyl, 2019 547

Egzersiz planınızdan istediğiniz sonuçları alamıyor musunuz? Antrenman planınızın artması gerekiyorsa, temellere geri dönme zamanı gelmiştir. Planı ilk etapta oluştururken bazı temel adımları atlamış olabilirsiniz. Egzersiz planınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için yapabileceğiniz 7 kolay şeyin listesini inceleyin.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Psikolojik Olarak Bizi Egzersiz Yapan Ne Yapar?

20 Mar, 2019 361

Neden egzersiz yapıyorsun Eğer egzersiz yapmazsanız, belki de diğer insanlarla onunla mücadele ederken buna bağlı kalmanın neden bu kadar kolay olduğunu merak ediyorsunuzdur.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Egzersiz Rutininizi Nasıl İzlersiniz?

19 Mar, 2019 494

Spor salonu kayıtlarının Noel'den sonra ve yaz tatillerinden hemen önce artmasının bir nedeni var. İnsanlar, aşırı panik ettiklerini ve bazen panik içinde, yeniden şekillenmeye karar verdiklerini fark ediyorlar.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Sporda İmaj ve Kendi Kendine Hipnoz Nasıl Kullanılır?

19 Mar, 2019 378

Araştırmalar, spor performansını arttırmanın ve hatta görüntü ve kendi kendine hipnoz gibi belirli zihinsel beceri ve teknikleri kullanarak iyileşmeyi hızlandırmanın mümkün olabileceğini gösteriyor.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Pistte Değilken Egzersiz Yapmaya Nasıl Motive Edilir

17 Mar, 2019 399

Egzersiz yapma planları yapmak kolaydır (hedef belirleme sürecinin bir parçası olarak bile önemlidir). Bazen insanların yakalanmasına neden olan takip. Motivasyonun geldiği yer burasıdır. Davranışlarınıza amaç ve yön verir, mazeretlerin üstesinden gelmeniz ve başlamanız için gereken içsel itişi sağlar. Ne yazık ki, bazen en çok ihtiyaç duyduğunuzda sizi doğru şekilde terk eder.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Başarılı Kilo Vermenin 4 Sırrı

17 Mar, 2019 786

Kilo verme sürecine bakarsanız, beyinsiz gibi görünüyor, değil mi? Daha az yiyin, daha fazla egzersiz yapın ve kiloların eridiğini izleyin. Bu çok basit bir kavram. Aslında, bazı diyet kitapları, dergiler ve infomerciallar tarafından ortaya konan yutturmaca olduğuna inanıyorsanız, hızlı kilo kaybı sadece bir diyet ya da gadget uzakta görünebilir gibi görünebilir.

Egzersiz Yapmak İçin Motivasyonu Bulmak

Sporcular İçin Görselleştirme Teknikleri

17 Mar, 2019 389

Birçok seçkin sporcu rutin olarak eğitim ve yarışmanın bir parçası olarak görselleştirme tekniklerini kullanır. Bu teknikleri yalnızca rekabet üstünlüğünü geliştirmek için değil, aynı zamanda yenilenmiş zihinsel farkındalık, yüksek refah duygusu ve güven oluşturmak için kullanan birçok sporcu öyküsü vardır. Bu faktörlerin hepsinin bir sporcunun spor başarısına katkıda bulunduğu gösterilmiştir.