Yağ Azaltmak

Ağırlık çalışmanın kas geliştirdiğini biliyoruz. Ütü pompasının metabolizmanızı nasıl geliştirdiğini ve ideal, sağlıklı kilonuza ulaşmanıza yardımcı olmak için metabolizmanızı nasıl değiştirdiğini öğrenin.

Yağ Azaltmak

Yüksek Yoğunluklu Ağırlık Egzersizi Göbek Yağını Yakar

17 Mar, 2019 326

Yüksek yoğunluklu antrenman, şimdi sık sık karın yağını yakmanın en iyi yolu olarak önerilmektedir; Bu, vücudun çoğu erkekte ve kadında fazla kalorileri depolamayı sevdiği bir yerdir. Sağlık açısından bakıldığında, iki tür karın yağı vardır – cilt yüzeyinin hemen altındaki deri altı yağı ve bağırsaklar, karaciğer ve böbrekler gibi daha derin ve iç organların çevresinde bulunan visseral yağ. Tıbbi uzmanlara göre visseral yağ, en kötü metabolik ve sağlık sonuçları olan, iyi kolesterolü azaltan ve kandaki kötü kolesterol ve trigliseritleri yükselten yağdır. Tıbbi açıdan, visseral yağ, anormal kan yağları ve glukoz, yüksek tansiyon ve obezite ile bir durum olan metabolik sendrom ile ilişkilidir. Sorun, koca bir göbeğe bakarak kimin daha visseral veya subkutan yağ olduğunu söyleyemezsin.

Yağ Azaltmak

Antreman Yaparken Ağırlık Kazanmak

17 Mar, 2019 334

Egzersiz antrenmanınızı arttırırken kilonuzun arttığını fark ettiniz mi? Ölçek üzerindeki bu sayı, daha ağır olduğunuzu veya daha az ağırladığınızı gösterir. Egzersizlerinizin, vücut kompozisyonunuzun ya da zindelik düzeyinizin yoğunluğu hakkında bir bilgi değildir.

Yağ Azaltmak

Oryantal yağ blues yendi

17 Mar, 2019 302

Kuvvet antrenmanı bunun için pek çok harika şeye sahiptir – artan güç, daha fazla kas ve vücut şekli, daha iyi denge ve kemik yoğunluğu ve insan hareketinin tüm yönlerinde gelişmiş işlevsellik. Ama dürüst olalım, hepimizin aerobik veya kardiyo eğitimine ihtiyacımız var. Genel uygunluk, elastik arterler, artmış kalp ve akciğer fonksiyonu ve birkaç fayda sağlamak için düşük tansiyon dahil olmak üzere kendi önemli fonksiyonel yararları vardır.

Yağ Azaltmak

Yağ kaybı için boş bir midede ağırlık çalışması

16 Mar, 2019 303

Aç karnına yapılan ağırlık antrenmanının genellikle maksimum yağ kaybı için faydalı olduğu söylenir, ancak bu sadece eğitmen konuşur mu yoksa bütün bu aşina iddiayı destekleyecek bir bilim var mı?

Yağ Azaltmak

Kas Yaparken ve Yağ Kaybederken Dikkat Edilmeyecek Hatalar

16 Mar, 2019 309

Kas geliştirme ve yağ kaybetme, ağırlık antrenmanının ve fiziksel koşullanmanın ikiz hedefleridir, ancak vücut her ikisini de aynı anda yapmaya direnir. Onlar çelişkili fizyolojik süreçlerdir. Vücudunuz, hem yağ hem de kasları bol zamanlarda arttırmak ve kıtlık zamanlarında yiyecek bulunabilirliğinin düşük olduğu durumlarda hem kas hem de yağ kaybetmek üzere gelişmiştir.

Yağ Azaltmak

Maksimum Yağ Kaybı için Eşleştirme Kardiyo ve Ağırlık Eğitimi

16 Mar, 2019 340

Kardiyo ve ağırlıkları iki farklı egzersiz türü olarak görebilirsiniz, ancak bunları bir araya getirdiğinizde yağ kaybı başarısı için en güçlü kombinasyona sahipsiniz. Kilo kaybı (yağ kaybı) egzersizi hakkındaki çok yıllık sorulardan biri, aerobik egzersiz (kardiyo) veya ağırlık egzersizi ve direnç egzersizi üzerine yoğunlaşıp konsantre olmamamızdır. Şimdi şunu açıklayalım: En iyi sonucu elde etmek için her ikisini de aynı anda yapmalısınız. Mantıklı ve en sağlıklı insanların kas tanımı ile yağsız bir vücut elde etmek için yaptığı şeydir.

Yağ Azaltmak

Yeni Başlayanlar İçin 7 Yağ Yok Etme Egzersizi

16 Mar, 2019 371

1 Acemi Fit Vücut Eğitim Kampından Ciddi Yanıkla Hareket Etti kjohansen / Getty Images Fit Body Boot Camp, dünya çapında...