1. Anasayfa
  2. Yağ Azaltmak

Yeni Başlayanlar İçin 7 Yağ Yok Etme Egzersizi

Yeni Başlayanlar İçin 7 Yağ Yok Etme Egzersizi
0

1

Makalede Neler Var?

Acemi Fit Vücut Eğitim Kampından Ciddi Yanıkla Hareket Etti

Woman weight training
kjohansen / Getty Images

Fit Body Boot Camp, dünya çapında yüzlerce lokasyona sahip, dünyanın en hızlı büyüyen ve en popüler kapalı alan spor boot kampı markasıdır. Eğitim kampının benzersiz fitness markası, kişiselleştirilmiş kişisel eğitimleri, lisanslı profesyonellerden, klinik olarak kanıtlanmış Afterburn antremanlarından ve kilo kaybı sonuçlarını garanti etmek için beslenme rehberlerinden birleştirir. Hepimiz insanların kilo vermelerine ve uzun vadede yaşam tarzlarını değiştirmelerine yardımcı olmak üzereyiz. Bu şirkete başladım çünkü kamp kampı modeline ve bunun hem müşterilere hem de eğiticilere nasıl fayda sağladığına inanıyorum. Size sadece bir diyet vermek istemiyoruz; Size kendiniz için daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için araçlar vermek istiyoruz.

Bu 7 alıştırma, form almak isteyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. Her bir alıştırma için, bir sonraki alıştırmaya geçmeden önce 40 saniye çalışma ve 5 saniye dinlenme yapacaksınız. Maksimum sonuç için, sonunda soğuma esnemesini yapmadan önce 3 kez tüm devreden geçmelisiniz.

Yazar hakkında, Bedros Keuilian

Bedros Keuilian, dünyanın en hızlı büyüyen kapalı alan fitness kampı serisinin kurucusu ve CEO’su: Fit Body Boot Camp. Aynı zamanda fitness endüstrisinin pazarlama, işletme sistemleri ve geliştirme danışmanıdır. Blogları, ürünleri, kitapları ve canlı etkinlikleri, dünya genelinde on binlerce fitness uzmanına ve işletme sahibine daha sağlam ve karlı sistemler inşa etmelerinde yardımcı olmaktadır. Bedros, Spike TV’nin Gym Rescue’da bir ev sahibi ve uzman olarak gösterildi ve aynı zamanda popüler televizyon programlarında yer alan ünlü ünlü kişisel antrenörler de dahil olmak üzere, fitness endüstrisindeki en büyük isimlerin çoğunun arkasındaki “Hidden Genius” olarak da bilinir.

2

Triceps Dalışları

Ben Goldstein

Bu egzersiz evde yapmak kolaydır, sadece bir sandalye veya kullanımı sağlam bir şey bulun. Bu durumda bir katlı kutu kullandık. Arkanızdaki kutu ve bacaklarınız uzatılmış olarak oturarak başlayın. Ellerini kutunun üzerine koy ve kolların dümdüz ve topukların seni destekleyene kadar kendini kaldır. Dirsekleriniz 90 derecelik bir açıya gelene kadar yavaşça kendinizi aşağı indirin, nefes alın ve poponuzun yere temas etmediğinden emin olun. Kendinizi tekrar başlangıç pozisyonuna getirin ve 40 saniye boyunca tekrarlayın.

3

Ters hamle

Ben Goldstein

Ayaklarınızı omuz genişliğinde birbirinden ayırarak başlayın. Sol bacağınızı kullanarak geriye doğru adım atarsınız, böylece bacaklarınız bir “V” oluşturur. Yavaşça, sol diziniz neredeyse yere değecek şekilde 90 derecelik bir açıya gelinceye kadar dizlerinizi bükün. ön dizinizin ayak başının önüne gitmediğini, ancak ayak bileği ile aynı hizada kaldığını, göğsünüzü sıkı ve arkaya doğru tuttuğunu, başlangıç pozisyonuna geri döndüğünü ve 40 saniye boyunca bacaklarını değiştirdiğini görün

4

Yanal Adım Ups

Ben Goldstein

Evde yapmak kolay başka bir egzersiz. Üzerinde durma sakıncası yoksa alçak bir masa bulun veya evinizdeki merdivenleri kullanın, yoksa bunları zeminde gerçekleştirebilirsiniz.

Bacaklarınızı omuz genişliğinde birbirinden ayırdığınızdan merdivenlerin yanınızda durun. Sağ bacağınızı tamamen düzelten taraftan merdivene çıkın. Sol dizinizi yüksek bir diz haline getirin, 90 derecelik bir açıyla bükün ve kollarınızı pompalayın. Başlangıç pozisyonuna geri dönün ve 40 saniye boyunca bacakları değiştirin.

Plyo Box veya Bank Kullanarak Daha Fazla Egzersiz Yapın >>

5

Bisiklet abs

Ben Goldstein

Şimdi bazı ab çalışmaları için, ayaklarınızı “masa üstü pozisyonda” olacak şekilde zeminde uzanacaksınız. Dizleriniz 90 derecelik bir açıyla olmalı. Sol bacağınızı vücudunuza yaklaştırırken, bacağınızı yerden uzak tuttuğunuzdan emin olarak sağ bacağınızı vücudunuzdan uzağa ve dışarı doğru uzatın. Aynı zamanda dizinize dokunmak için zıt dirseğinizi kullanın. Çekirdekinizi 40 saniye boyunca sıkı tuttuğunuzdan emin olarak, hızlı bir şekilde iki taraf arasında ileri geri geçin.

6

Dinamik Plank

Ben Goldstein

Sonra bir tahta alacağız ve ona biraz ekstra bir şeyler ekleyeceğiz. Başlamak için dizleriniz yere basacak ve dizlerinizdeki bir yukarıyı tamamlayacakmış gibi kollarınız sizi destekleyecek. Bir seferde bir kol, dirseğinizi alçaltın, çekirdeğinizi sıkı ve geri düz tutun. Başlangıç pozisyonuna ve alternatif taraflara 40 saniye boyunca dönün.

Daha Fazla Çekirdek Güçlendirme Egzersizleri Deneyin >>

7

Dizler

Ben Goldstein

Bu egzersiz, yağ yakarken rutininize bir miktar kardiyo ekleyecek. Ayaklarınızı omuz genişliğinde birbirinden ayırarak başlayın. Dizinizi 90 derece açıyla bükerek bir dizinizi kalça yüksekliğine getireceksiniz. Ayak parmaklarınızın üzerinde hafif kalın ve egzersiz boyunca derin nefes aldığınızdan emin olarak 40 saniye boyunca bacaklar arasında hızlıca geçiş yapın.

8

Dağ tırmanıcıları

Ben Goldstein

Bu başka bir kardiyo egzersizi, nihai yağ yakımı için kardiyo ve yüksek yoğunluklu kuvvet egzersizlerini bir araya getirmek önemlidir. Kollarınızın ve sırtınızın düz olduğundan emin olmak için bir ön itme konumuna başlayın. Çekirdeğinizi sıkı tuttuğunuzdan emin olarak sağ dizinizi göğsünüze doğru getirin. Şimdi, 40 saniye boyunca doğru formda kaldığınızdan emin olarak bacaklarınızı hızla değiştireceksiniz.

Daha fazla Kardiyo özlem? Bu İp Atlama Egzersizlerini Deneyin >>

9

Kalça Flexors (Soğuk Aşağı)

Ben Goldstein

İyi bir antrenmandan sonra, kaslarınızı germek ve kanın doğru bölgelere doğru akmasını sağlamak için bazı serinletici egzersizler yapmanız önemlidir. Bu soğuma dörtlü ve kalçalarınıza odaklanacaktır. Elleriniz önünüzde bükülmüş diz üzerine otururken bir diz çökeceksiniz. Yavaşça öne doğru yaslanıp, bacağınızın önünde ve kalçada bir gerginlik hissedene kadar sırt dizinizi düzeltirsiniz. Her iki tarafta yaklaşık 30 saniye basılı tutun.

Derin bir streç ihtiyacınız var? Bu Rutini Deneyin >>

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir