Ekipman ve Konfeksiyon

Antrenmanınızı, açık eliptik eğitmenler, savaş halatları, süspansiyon eğitmenleri ve diğerleri gibi alternatif ekipmanlarla karıştırmanın harika yollarını keşfedin.

Ekipman ve Konfeksiyon

Yoga, Barre, Pilates veya Dance Lover için 10 Büyük Hediye Fikirleri

10 Şub, 2020 306

1 Uygun Fiyatlı, Akışlı Sınıflarla Başlayın Yogaglo Barre, yoga, Pilates ve dans gibi zihin-beden antrenmanları, ülkenin dört bir yanındaki butik...

Ekipman ve Konfeksiyon

En İyi 10 Alternatif Kaykay

16 May, 2019 520

Orada ilk on yeni ve orijinal alternatif kaykay tarzı panoları. Bunların birçoğu o kadar farklıdır ki, sadece kaykaycıdırlar ve bir çiftin de yorumları vardır. Kaykay, çeşitli biçimler aldı; mevcut norm, normal hile kaykay güverte ve seyir için longboards – ama kaykay hala genç ve işler her zaman değişiyor!

Ekipman ve Konfeksiyon

Erkek Athleisure Giyim, İş Gününden İşe Kadar Sizi Alıyor

20 Mar, 2019 345

1 Esnek Pantolon ve Ceket Kombini ile Başlayın Cotopaxi Gone ofisi günler takım elbise ve kravat tarafından istila edildi. Günümüzün...

Ekipman ve Konfeksiyon

10 Grup Bisiklete binme Zorunluluk-Haves

20 Mar, 2019 414

1 Erkek ve Kadın Kılavuzu Laura Williams tarafından kolaj Grup döngüsü, doğru donanıma sahip olmanın önemli olduğu faaliyetlerden biridir. Yüksek...

Ekipman ve Konfeksiyon

Köpük Yuvarlanma Sınıflarının Yararları

19 Mar, 2019 362

Henüz bir köpük silindirin üzerine sıçramamışsanız, gitme zamanı gelmiştir. Köpük haddeleme, sıkı kasları gevşetmeye ve kasılmış kas tamamen gevşetmediğinde ortaya çıkan "tetik noktalarına" yardımcı olabilen bir kendi kendine masaj veya kendi kendine miyofasiyal salıverme şeklidir. Bu yapışıklıklar veya budaklar, her yaştan ve kondisyon seviyesindeki insanlar tarafından deneyimlenebilir ve çoğu zaman ağrı veya yaralanmaya neden olabilen kas lifi için zayıf kan ve besinsel dolaşım ile sonuçlanır. Katlanabilir kaslar sağlıklı kaslardır, bu nedenle kaslarınızı gevşek ve güçlü tutmak için adımlar atmanız önemlidir.

Ekipman ve Konfeksiyon

LifeTrak Zone C410 Fitness Giyilebilir İnceleme

17 Mar, 2019 358

Beni tembel olarak çağır, ama sürekli tüm cihazları şarj etmekten nefret ediyorum. Dizüstü bilgisayarımı ve telefonumu şarj etmeyi unutursam, GPS saatinden, Bluetooth kulaklıklardan ve etkinlik izleyiciden daha az. Bir cihaz üzerimde ölmeden bir antrenman yapabiliyorsam, genelde "kazan" olduğunu düşünüyorum.

Ekipman ve Konfeksiyon

Geleneksel Koşu ve Kardiyo Ekipmanları Çalışmalarına 6 Alternatif

17 Mar, 2019 435

Koşu bandı, eliptik ve sabit bisikletlerin temelde sıkıcı olmasına rağmen, kardiyo ekipmanının yeri vardır. Bazen hava açık havada bir antrenmana izin vermeyebilir ve yüksek yoğunluklu aralıklarla antrenmanlara, grup fitness sınıflarına ve plyometrik rutinlere herkes için uygun değildir. Ve açıkçası, bazen, bir ekipmanın üzerine atlamak ve gerekli 30 dakikalık kardiyo süresi doluncaya kadar zamanınızı ayırarak gitmek daha kolaydır. Elbette, milli parkın içinden geçen kayakla geçirilen bir gün kadar eğlenceli olmayabilir, ancak etkili olabilir.

Ekipman ve Konfeksiyon

2019'un En İyi 7 Boks Eldiveni

17 Mar, 2019 796

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: Amazon'daki Ringside Apex "Gözden geçirenler, çok ağır olduklarını ancak ağır poşetlere çarpacak kadar sağlam olduklarını söyleyerek onlar için çok üzülüyorlar ve fiyatı da makul." Kadınlar için En İyisi: Everlast Kadın Pro Hedefinde "8, 12 ya da 14 ons ağırlığında geliyorlar ve ağır çantaya bakmak ya da vurmak için çalışıyorlar." Yeni Başlayanlar İçin En İyisi: Amazon'daki TITLE Boxing Pro Style "Ellerinizi korumak ve bileklere sağlam bir destek sağlamak için çok sayıda şok emici köpük ile donatılmıştır." Ağır Bir Torba İçin En İyisi: Amazon'da TITLE Gel Dünya Torbası Eldivenleri "Birden fazla koruma katmanıyla önce güvenlik için tasarlanmıştır." En İyi Bütçe: Amazon'da Contender Fight Sports Classic "Bir yorumcu 30 yıldan uzun süredir boks antrenörlüğü yaptığını ve" para için daha iyi bir çanta eldiveni bulamadığını "söyledi. Best Professional: Kazanan Antrenman Boks Eldivenleri 16oz" Bu eldivenler kesinlikle daha fazla bir yatırım, ancak boksörler buna değer olduklarını söylüyorlar. "Kickboks için en iyisi: Amazon'daki Sanabul Essential GEL Kickboks" "Eşsiz bir Boyuna Kemer Tasarımı, elinizin en iyi oturması için doğal kıvrımlarına uyar."

Ekipman ve Konfeksiyon

2019'un En İyi 7 Boks Torbası

17 Mar, 2019 528

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: Amazon'da Everlast 70 Pound MMA Ağır Çanta "Evde verimli bir egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir." En İyi Bütçe: Amazon'da Son Punch Heavy Duty Pro "Hem fiyat hem de özellik bakımından gerçekten temel kalırken sağlam yapılan zincirlerle ağır hizmet." En İyi Serbest Ayakta: Amazon'da Everlast Omniflex Serbest Ayakta "Taban hareketini minimumda tutarken en iyi darbe emilimi". En İyi Başlangıç: RDX Boks Torbası Amazon'da "Zincir, aksesuar ve desteklerle birlikte gelir … artı çanta eldivenleri, atlama ipi ve kavrama güçlendiricileri." En İyi Uzunluk: Combat Sports Muay Thai, Amazon'da "Çantanın ekstra uzunluğu, bu süper düşük vuruşları atmanıza izin verir." En İyi Dayanıklılık: Amazon'daki Outslayer Boxing ve MMA Heavy Bag "Standart bir boks torbasından çok daha fazla vuruş yapmak için tasarlandı." Şekilli En İyi Adam: Century BOB XL Amazon'da "Bağlantısız ağır çanta sadece bir direkte bir kafaya sahip değil, aynı zamanda tüm gövdeyle birlikte kafaya sahip."

Ekipman ve Konfeksiyon

InBody Band Fitness Band İnceleme

17 Mar, 2019 382

Şimdiye kadar uygun fitness giyilebilirliği payımı inceledim. Birçoğu diğerlerinden daha iyi ya da daha iyi bir şekilde yapmasına rağmen, çoğu aynı şeyleri (izleme adımlarını, kalp atış hızını, uykuyu, kalorileri ve zamanı) yapar. Bu yüzden InBody Band'ı test etmekle çok ilgilendim. Piyasadaki diğer giyilebilir ürünlerden farklı olarak InBody Band, Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA) kullanarak yağ kütlesini, kas kütlesini ve vücut yağ yüzdesini de ölçer.