1. Anasayfa
  2. Ekipman ve Konfeksiyon

2019'un En İyi 7 Boks Torbası


0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi: Amazon’da Everlast 70 Pound MMA Ağır Çanta

“Evde verimli bir egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.”

En İyi Bütçe: Amazon’da Son Yumruk Ağır Pro

“Hem fiyat hem de özellik bakımından gerçekten temel kalırken sağlam yapılan sağlam zincirlerle ağır hizmet.”

En İyi Serbest Daimi: Amazon’da Everlast Omniflex Serbest Daimi

“Taban hareketini minimumda tutarken en iyi darbe emilimi”

En İyi Başlangıç: Amazon’daki RDX Boks Torbası

“Zincir, aksesuar ve desteklerle birlikte gelir … artı çanta eldivenleri, atlama ipi ve kavrama kuvvetlendiricileri.”

En iyi uzunluk: Combat Sports Muay Thai Amazon atı

“Torbanın ekstra uzunluğu, bu süper düşük vuruşları atmanıza izin verir.”

En Dayanıklı: Atıcı Boks ve Amazon’da MMA Heavy Bag

“Standart bir boks torbasından daha fazla atış yapmak için tasarlandı.”

Sağdıç Şeklinde: Century BOB XL Amazon at

“Bağlantısız ağır çanta sadece bir direk üzerinde bir kafaya sahip değil, aynı zamanda kafayı tüm gövdeyle birlikte sunuyor.”

En Çok Tıklananlar

En İyisi: Everlast 70 Pound MMA Ağır Çanta

Amazon’dan satın alın

Genel olarak en iyi seçimimiz, evde verimli bir egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Torba, doğal ve sentetik malzemeler ile elenmiş poşetlerle doldurulmuş ve size 70 kiloluk bir iş gücü sağlamıştır. Ellerinizi, boks eldivenlerinizi ve ihtiyacınız olduğunda daha fazla direnç için bungee kordonunuzu korumak için 108 bileklik kılıfı da alacaksınız. Taktığınızda, evde gereksinimlerinize daha uygun pozisyonları değiştirme seçeneğiniz vardır.

Gözden geçirenler bunun fiyat için uygun bir çanta olduğunu düşünüyor, ancak bazıları eldivenlerin ve kıyafetlerin onlar için standartlara uygun olmadığını düşünüyor.

En İyi Bütçe: Son Yumruk Ağır Pro Boks Torbası

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Piyasada profesyoneller için mükemmel olan çok sayıda çanta var, ancak bankayı bozmadan güvenebileceğiniz bir şey istiyorsanız, Son Yumruk Ağır Hizmet Tipi Pro Boks Torbası’nı deneyin. Eski giysileri, plastik poşetleri veya havluları öneren birçok yorumcu ile ne istersen doldurabilirsin. Çanta 50 inç uzunluğunda zincirlerle, 33′ inçlik zincirlerle ve 18 inç genişliğindedir. Hem fiyat hem de özellik bakımından gerçekten temel kalırken iyi yapılmış sağlam zincirlerle ağır bir görev olduğu için boks uygulamaları için mükemmeldir. Doldurulmadan önce 3 kilo ağırlığında olduğundan, kapınıza gelen büyük ve ağır bir paket için endişelenmenize gerek yok.

En İyi Serbest Daimi: Everlast Omniflex Serbest Daimi Ağır Çanta

Amazon’dan satın alın

Alanınız varsa (veya kullanışlı değilseniz) ve çantanızı asmak istemiyorsanız, serbest duran bir boks torbası harika bir seçenektir. Everlast uzun zamandır güvenilen kaliteli ürünler üretiyor. Markanın Omniflex Serbest Daimi Ağır Çantası, düşük profilli bir temel tasarıma, taban hareketini minimumda tutarken en iyi darbe emilimi için Omni esnek bir boyunya ve maksimum dayanıklılık ve işlevsellik sağlayan bir Nevatear dış kaplamaya sahiptir. Su ile doldurulduğunda, torba yaklaşık 130 kilo ağırlığındadır. Sağlam bir tabanı olan bir direğe monte edilmiş olan çanta, 67 cm yüksekliğe kadar ayarlanabilir, bu da çoklu gövde tipleri için harikadır. En dikkat çekici özelliklerden biri, çantanın içindeki yarı yumuşak emici köpüktür, böylece yastıklama etkisi sayesinde eliniz ağrıyorsa, tekrar tekrar sertçe yumruklayabilirsiniz. Torba ölçüleri nakliye ağırlığı 28,6 liradır.

En İyi Başlangıç: RDX Boks Torbası

Amazon’dan satın alın

Gücü arttırmanın ve kalp atışınızı hızlandırmanın yeni bir yolunu arıyorsanız, kum torbası satın almak harika bir seçenek olabilir. Ama tam bir acemi iseniz, en iyi satın almanın ne olduğunu nereden biliyorsunuz? Ekipmanı olmayan yeni başlayanlar için RDX Boks Torbası mükemmeldir, çünkü çantayı istediğiniz yere asmanız için zincirler, aksesuarlar ve dirsekler, ayrıca çanta eldivenleri, atlama ipi ve kavrama kuvvetlendiricileri bulunur. Tüm ekipman için, yüksek kalitede çok değerli bir değer bekleyebilirsiniz. Torbanın kendisi de su geçirmez, eğer havasızlıktan korkmadan dışarıda kullanmak istiyorsanız. 4 fit veya 5 fit yükseklik arasından seçim yapabilirsiniz.

En İyi Uzunluk: Dövüş Sporları Muay Thai 100 Pound Heavy Bag

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Bazı ağır bacak vuruşları atmak için iyi bir boks torbası arıyorsanız, ellerinizi kullanıyorsanız, Combat Sports ‘Muay Thai 100 Pound Heavy Bag’ı deneyin. Torbanın ekstra uzunluğu, bu süper düşük vuruşları atmanıza izin verir. Çanta sağlamdır ve dayanıklı suni deriden imal edilmiştir ve 100 pound uzun poşete yayıldığından elleriniz darbeyi pek hissetmez. 74,5 “x 15” x 15 “” ölçülerinde ağır hizmet zinciri içerir ve 108 kilo nakliye ağırlığına sahiptir.

En Dayanıklı: En İyi Boks ve MMA Ağır Çanta

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Kum torbasına gerçekten mi gidiyorsun? O zaman süper dayanıklı bir şey isteyeceksin. Outslayer Boks ve MMA Ağır Çanta, standart bir boks torbasından daha fazla bir vuruş yapmak için tasarlanmıştır. Diğerlerinin zaman içinde normal aşınma ve yıpranma olduğunu fark etseniz de, Outslayer bundan kaçınmaya çalışır ve hatta sizi çantadaki beklenmedik hasarlardan korumak için 10 yıl garanti sunar.

Bölünürse ücretsiz yepyeni bir çanta alacaksınız – bu, markanın ne kadar güvenli olduğundan emin. Beklentilerinizin ötesinde gerçekten dayanıklı bir çanta için onlara güvenebilirsiniz. 100 kiloluk torba, çantayı taşırken veya saklarken kullanmanız için dayanıklı bir vinil kapak içinde gelir. Çapı yaklaşık 14 inç iken, 55 cm uzunluğunda bir vücut uzunluğuna ve 6 inç daha kayışa sahiptir. Tasarım kum torbasına dikilmiş ağır kayışlara sahip olduğundan zincir gerektirmez.

Şekilli En İyi Erkek: Century BOB XL

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Boks torbaları standart olmak zorunda değildir ve insan şeklindeki seçeneklerin geldiği yer orasıdır. Yaşam benzeri bir şey istiyorsanız (kendini savunma eğitimi düşünün), Century BOB XL’i deneyin. Diğerlerinden daha iyidir çünkü bağlantısız ağır çanta bir direk üzerinde sadece bir kafaya sahip değildir, aynı zamanda kafayı tüm gövde ile birlikte barındırır, böylece baş ya da beden eğitimi için daha çarpıcı bir yüzey elde edersiniz. Gövde, yüksek mukavemetli plastisolden yapılmıştır ve delme sırasında çok gerçekçi bir his yaratan bir üretan köpüğü ile doldurulur. Taban 270 kilo su veya kum tutabilir, birden fazla yükseklik ayarı vardır ve hakemler kolayca taşınabilir olduğunu belirtti. Torba 24 ” x 24 ‘x 61’ ‘ölçüyor ve 55.1 pound ağırlığında.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir