1. Anasayfa
  2. Ekipman ve Konfeksiyon

En İyi 10 Alternatif Kaykay

En İyi 10 Alternatif Kaykay
0

Orada ilk on yeni ve orijinal alternatif kaykay tarzı panoları. Bunların birçoğu o kadar farklıdır ki, sadece kaykaycıdırlar ve bir çiftin de yorumları vardır. Kaykay, çeşitli biçimler aldı; mevcut norm, normal hile kaykay güverte ve seyir için longboards – ama kaykay hala genç ve işler her zaman değişiyor!

Dışarıdakileri görmek ve yeni bir meydan okuma bulmak için en iyi 10 alternatif kaykayın bu listesine bir göz atın!

1

Makalede Neler Var?

Freebord

Freebord
freebordstore.com

Freebord, kaldırımda snowboard yapmayı simüle etmek için tasarlanmıştır. Freebords’in bir longboard gibi geniş G3 kamyonları var, ancak sürüşü tamamen değiştiren kamyonların hemen arkasında ekstra bir tekerlek takımı var. Freebords çeşitli şekil ve boyutlarda gelir ve hatta bambu ve Kanada akçaağaç desteleri sunar. Ayrıca kendi özel tekerleklerini geliştirdiler.

Videolar, talimatlar ve Freebord’un ne hakkında olduğunu görmek için Freebord web sitesine bakın.

2

Arbor Cepli Roket

Arbor Cepli Roket
Amazon

Arbor Pocket Rocket Mini, bir Arbor longboard’un tüm özelliklerine sahiptir ancak normal kaykay ölçeğine göre inşa edilmiştir. Sonuç, süper pürüzsüz bir şekilde süren, hiç olmadığı gibi oyulan ve ilerlerken neredeyse hiç ses çıkarmayan çılgın küçük patendir. Arbor Pocket Rocket’taki püf noktaları biraz zor ama yapılabilir.

Arbor Pocket Rocket Mini board, longboard ve kaykay arasında mükemmel bir füzyon. Ne kadar iyi sürdüğünü görmek için incelemeye göz atın.

3

Streetboards

Boyut StreetBoard
Streetboarding.com

Sokak tahtaları tıpkı kaykaylar gibidir, ancak burunun ve kuyruğun döndüğü iki esnek noktaya sahiptir. Artı, çoğu ayaklarınız içeri girer (ancak her zaman değil). Bu, çıldırmış numaralar çıkarmanıza izin verirken, esneklik sürücünün normal panolarda imkansız yollarla manevra yapmasına izin verir. Dünya Streetboard Birliği (WSA), Streetboard standartlarını ve profesyonel yarışmalarını yönetir.

Panolar için Boyut ve Yayla Sokağı Panolarına göz atın.

(Sokak panoları, Snakeboards’dan evrimleşmiştir)

4

Flowboard

Flowboard
Flowboard

Flowlabs, çılgın DCS kamyonlarıyla çeşitli panolar yapar – 7 tekerlekli bir yay resmi. Sonuç kaykay gibi bir şey, bir snowboard gibi bir şey getiren ve pazardaki her şeyden daha derin oymalar sağlayan bir tahtadır. Ciddi anlamda.

Her ne kadar çok sayıda snowboard yaz aylarında yetiştirmek için Flowboard kullanıyor olsa da, bu panolara bir göz atın ve kendiniz görün. Süper benzersiz kamyon tasarımı, benzersiz bir sürüşe izin verir.

5

Stowboard

Stowboard
Stowboard

Stowboard, normal bir kaykay olduğu sürece sırt çantanıza, dolabınıza veya herhangi bir yere koyabileceğiniz küçük bir bloğa katlanan bir tahtadır.

Pürüzsüz bir şekilde hareket eder, iyi yönlendirir ve esneklik ve dayanımın mükemmel dengesi gibi görünen bir şeye sahiptir;

6

Dalga

Dalga kaykay
Dalga kaykay

Dalga yeni, çok özel bir sürüş sistemidir. Tahta, serbestçe dönebilmesi için her biri bir mil üzerinde iki tekerlek üzerine biner. Her tekerlek bir ayak pedinin altındadır ve pedler, bir yılan tahtası gibi hareket etmek yerine, dönen bir pivot ile bağlanmıştır.

Bütün bu kurulum, Dalga, kullanımı eğlencelidir ve bir kere onu yakaladığınızda çok doğal hissettirir. Bu biraz zaman alabilir, ancak harika bir deneyim.

7

Freeline Patenleri

Freeline Patenleri
Amazon

Freelines aslında bir tahta değil, ama onları bu listede bir yer kazandığını düşündüğümden tuhaf bir şekilde taklit ediyorlar. Peki, nasıllar? “Freelines delicesine” dir, testçi Trent’in Freeline Skates’i denemek için bir ay geçirdikten sonra bana verdiği açılış teklifi. Freelines, temelde üst kısmında kavrama bulunan küçük metal plakalar ve altında iki adet 72 mm uzun tahta tekerlek.

Ayaklarına bağlanmazlar ve ayakta dururken duramazsın. Her adımda bir kaykay efekti yaratırlar, ancak kaykay gibi bir şey değildir.

8

Dağ kurulu

Foton Dağ Kurulu
Foton Dağ Kurulu

Dağ Tahtaları (Dirtboard’lar olarak da bilinir), büyük lastiklere sahip büyük kaykaylar ve bazen arazi sürüşü yapmak, toprak tepeleri ve benzerlerini bombalamak için tasarlanmış kırılmalardır. Dağ panoları paraşütle ve ne olduğunu bilen pek çok yaratıcı işe alışıyor! Bazı dağ tahtaları, MBS gibi ciltlerle ve diğerleri de Dağ Shocker Kurulları gibi skyhooks ile birlikte gelir.

Çok çeşitli stil ve dağ panoları mevcut – bazı çevrimiçi seçenekleri görmek için aşağıdaki “fiyatları karşılaştır” düğmesine basın ve ne tür dağ tahtaları istediğiniz konusunda daha fazla fikir edinmek için yerel spor malzemeleri mağazanızı vurdu.

9

T-Board, Tierney Rides tarafından

T kurulu
Tierney Rides

Tierney Rides’in T-Board’ı benzersiz bir kart türüdür. Temel olarak, T-Board, bir adet özel burulma tek tekerlekli kamyon seti ile geniş bir güvertedir.

Evet, bu, T-Board’un sadece 2 tekerleği olduğu ve tasarımın, snowboard için (diğer tahta sporlarıyla birlikte) çaprazlama eğitimi için büyük bir potansiyele sahip olan en düz oyuklardan birini sağladığı anlamına gelir.

10

Snowdecks ve Snowskates

Burton Hurdalık Snowdeck
Burton

Snowdecks yarı kaykay, yarım snowboard vardır. Bir kaykay güverte hayal edin, fakat tekerleklerin olması gereken yerlere minyatür bir snowboard takıldı. Bağlama yoktur, sadece bir tasma vardır, böylece düşerken tahtayı kaybetmezsiniz. Bu şeylerin ne kadar iyi çalıştığı hakkında iyi bir fikir edinmek için Burton Junkard snowdeck yorumlarını okuyun. Bir Snowskate benzer, ancak kamyonlar ve bıçaklar olmadan – bağlama olmadan küçük bir snowboard gibi.

Bunlar çok eğlenceli olabilir – hem binmek, hem de arkadaşlarının nasıl olduğunu bilmiyorlarsa denemelerini ve izlemelerini izlemek! Snowdecks ve kar kayağı herkes için değil, ama paten ve kar karışımı arıyorsanız mükemmel bir tahta olabilirler. Ve artık çok sayıda kar kayağı, sadece bunlar için özel arazi alanlarına sahip!

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir