1. Ana Sayfa
  2. Ekipman ve Konfeksiyon
  3. 2019'un En İyi 7 Boks Eldiveni

2019'un En İyi 7 Boks Eldiveni

Eldivenler Everlast

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

İlk bakış

Genel olarak En İyi: Amazon’da Ringside Apex

Hakemler, onlar hakkında övgüler çekiyorlar, hafif olduklarını ancak ağır çantalara çarpacak kadar sağlam olduklarını söylüyorlar ve fiyatı da makul.”

Kadınlar için En İyisi: Everlast Kadın Pro Style Hedefte

8, 12 ya da 14 ons ağırlık boyutlarında geliyorlar ve ağır poşeti incelemek ya da vurmak için çalışıyorlar.”

Yeni Başlayanlar İçin En İyi: Amazon’da TITLE Boxing Pro Style

Ellerinizi korumak ve bileklere sağlam bir destek sağlamak için çok sayıda şok emici köpük ile donatılmışlardır.”

Ağır Bir Torba İçin En İyisi: Amazon’da TITLE Gel Dünya Çantası Eldivenleri

Birden fazla koruma katmanıyla, önce güvenlik için tasarlanmıştır.”

En İyi Bütçe: Contender, Amazon’da Spor Klasiklerle Mücadele Ediyor

Bir gözden geçiren 30 yıldan uzun süredir boks koçluk yaptığını ve“ asla para için daha iyi bir çanta eldiveni bulamadığını ”söyledi.

En İyi Profesyonel: Kazanan Antrenman Boks Eldivenleri 16oz

Bu eldivenler kesinlikle daha fazla yatırım, ancak boksörler buna değer olduğunu söylüyor.”

Kickboks için en iyisi : Amazon’daki Sanabul Essential GEL Kickboks

Eşsiz bir Boyuna Kemer Tasarımı, en iyi uyum için elinizin doğal eğriliğine uyar.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyisi: Ringside Apex Boks Eldiveni

Amazon’dan satın alın

Muay Thai’den zaman zaman çantayı vurmaya kadar, Ringside’den gelen bu eldivenler çok yönlü bir seçenektir. Avuç içinde bir Stay-Dri astarı ve havalandırma delikleri ve kuru kalmaları için baş parmakları bulunur ve özel Enjekte Kalıplanmış Köpükleri onları dayanıklı ve destekleyici kılar. Çengel ve halkalarla kapanırlar, bu sayede hızlı bir şekilde açılıp kapanmalarını kolaylaştırır ve tarzınıza uyacak şekilde çeşitli renklerde gelirler. Onları temizlemeyi kolaylaştıran sentetik bir deriden yapılmışlardır.

Çoğu yorumcu, hafif olduklarını söyleyerek, ağır poşetlere çarpacak kadar sağlam olduklarını söyleyerek onlar hakkında çok endişeliydi ve fiyatı da makul. Birincisi, “Kalite ve fiyatla çift KO aldım.” Kazanan!

Kadınlar için En İyisi: Everlast Kadın Pro Style Antreman Eldivenleri

Gloves Everlast
Hedef İzniyle
Hedefte Satın Al

Pembe sadece hoş değil, sadece kadınlar için tasarlanan Everlast’ın boks eldivenlerine gelince de güçlü. Sentetik deriden yapılmış olup, gözenekli panellere ve bakterileri, ter ve kokuları uzak tutmak için antimikrobiyal bir işleme sahiptir, ancak yine de güçlü bir yumruk oluşturur.

8, 12 ya da 14 ons ağırlık boyutlarında gelirler ve ağır poşeti incelemek ya da vurmak için çalışırlar. Ucuzlar ve müşteriler kalitenin giriş seviyesi bir eldiven için iyi olduğunu söylüyor.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi: TITLE Boks Pro Style Deri Eğitim Eldivenleri

Amazon’dan satın alın

Şapkanızı boks halkasına sokmaya yeni başlıyorsanız, bu eldivenler Başlık için harika bir yoldur. Uygun fiyatlılar, çeşitli renklerde ve boyutlarda (12, 14 ve 16 ons) geliyorlar ve spordaki en güvenilir isimlerden birinden geliyorlar. Oldukça basit, temel bir model olmasına rağmen, ellerinizi korumak ve bileklere sağlam bir destek sağlamak için birden fazla şok emici köpük katmanları vardır. Ayrıca eldivenlerde nemi iten ve kullanımlar arasında onları taze tutan saten astarlar bulunur.

Müşteriler, dayanıklı, iyi tasarlanmış ve ağır çanta antremanlarından antrenman ve kickbokslara kadar her şey için harika olduklarını söylüyorlar.

Ağır Bir Torba İçin En İyisi: TITLE Gel World Bag Gloves

Amazon’dan satın alın

Bu çift, güvenilir bir marka olan Title’ın bir başka ürünüdür. Eğer ağır bir çanta ile turdan sonra dolaşmak istiyorsanız, bunun gibi sağlam bir çift istersiniz. Birden fazla koruma katmanıyla ilk önce güvenlik için tasarlanmıştır. Hepsi dış kısımda deridir ve ellerinizin rahat, kuru ve iç kısımda güvenli kalmasını sağlamak için jelle güçlendirilmiş bir astarı vardır. Onları güvende tutmak için D halkası ve kancalı ilmek kapamalı, saran, ayarlanabilir bir bileklik vardır.

Temel, giriş seviyesi eldivenlerden bir adım ötede, bunlar biraz daha pahalı ama yatırıma değer.

En İyi Bütçe: Contender Fight Sports Klasik Boks Torbası Eldivenleri

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Uygun bir fiyata, Contender’ın sağlam bir boks eldiveni takımı. Yıllarca ringde yuvarlandıktan sonra dolaşma şansınız olmayabilir, ancak zaman zaman hafif bir hırıltı ve bir çantayı vurmak için iş için hazırlar. İki köpük tabakası (yandan yumuşak pamuk lifi köpük ve dışarıda yoğun kapalı hücre köpüğü) ile doldurulmuş, ihtiyacınız olan korumayı almışlar. Astar, elleri kuru tutmak için tasarlanmıştır ve sarma çengelli bir kanca ve halka kapatma, onları güvenli bir şekilde tutar ve stabiliteye yardımcı olur.

Çoğu müşteri, makul bir fiyata iyi koruma sağlamak için onlara yüksek not verir. Bir yorumcu 30 yıldan uzun süredir boks antrenörlüğü yaptığını ve “para için daha iyi bir çanta eldiveni bulamadığını” söyledi.

En İyi Profesyonel: Kazanan Antrenman Boks Eldivenleri 16oz

Amazon’dan satın alın

Boksunuzu ciddi bir antrenman ile bir sonraki seviyeye almaya hazır olduğunuzda, bu Kazanan antrenman boks eldivenleri kazanır. Hem Velcro hem de lace up modellerinde gelirler ve Japonya’da el yapımı üst sınıf deriden üretilirler. Hem profesyonel boksörler hem de amatörler arasında favori olanı, ergonomik olarak tasarlandı ve çanta işten serpilmeye kadar yıllarca kullanılmak üzere tasarlandı. Birçoğu “yastık” olarak adlandırıyor, çünkü sağladıkları koruma çok önemli.

Bu eldivenler kesinlikle daha fazla yatırım, ancak boksörler buna değer olduğunu söylüyor. Bir gözden geçiren, “Gerçekten altın eldivenler” diye bağırdı. “Altın standart” ve “Geri dönüş yok!” Yazdı diğerleri.

Kickboks için en iyisi: Sanabul Essential GEL Boks Kickboks Antreman Eldivenleri

Amazon’dan satın alın

Kardiyo kickboks, Muay Thai, karma dövüş sanatları ya da tekmeleme gibi diğer uğraşların içinde istesen de, Sanabul bu eldivenleri harekete geçmeye hazır. İşlenmiş deriden yapılmış, Jel ile beslenen köpük ellerinizi korurken, bir elek onları nefes almalarına izin verir. Bir cırt cırtlı kapatma sistemi elinizi sabit tutar ve eşsiz bir Longitudinal Arch Design en iyi uyum için elinizin doğal eğriliğine uyar.

Bu eldivenler 8 ila 16 ons arasında çeşitli renklerde ve boyutlarda gelir. Yumuşak deri gibi müşteriler iyi uyduğunu ve fiyat için iyi bir değer olduğunu söylüyorlar.


Yorum Yap

    Yorum Yap