Fitness Trendleri

Spor salonunda hareketleri geçmekten bıktınız mı? Bu sıra dışı alternatif egzersizler ve popüler spor trendleri ile bir daha asla adım atmanıza gerek kalmayacak.

Fitness Trendleri

Rutine Eklemek İçin 20 Dakikalık Boks Torbası Egzersizi

12 Şub, 2020 421

Bir boks torbasına birkaç hızlı jab atmak çok zor görünmeyebilir, ancak boks antrenmanı sırasında hiç ağır bir poşet kullanmadıysanız, zorluk çekiyorsunuz. Çoğu ağır boks torbası 50 ila 150 pound arasındadır. Böylece torbaya her uzandığınızda yumruğunuz, ayağınız veya diziniz belirgin bir dirençle karşılanır. İlk (ve biraz beklenmedik) etki biraz can sıkıcı olabilir ve yumuşak yumruk atmaktan kaçamayacağınızı farketmeniz uzun sürmez. Çekirdek, omuzlar ve kalçalar dahil olmak üzere tüm bedeninizi, çantanıza çarparken hareketlerinizi etkili bir şekilde kontrol etmek için kullanmanız gerekir.

Ekipman ve Konfeksiyon

Yoga, Barre, Pilates veya Dance Lover için 10 Büyük Hediye Fikirleri

10 Şub, 2020 286

1 Uygun Fiyatlı, Akışlı Sınıflarla Başlayın Yogaglo Barre, yoga, Pilates ve dans gibi zihin-beden antrenmanları, ülkenin dört bir yanındaki butik...

Evde ve Çevrimiçi

Rutininizi Karıştırmak için 3 Kürek Egzersizi

10 Şub, 2020 330

Bir dahaki sefere spor salonuna girdiğinizde aynı eski egzersiz rutininizden tamamen sönümsüz hissediyorsanız, koşu bandını atlayın ve kardiyo odası zemininin yersiz kahramanı, kürek makinasını arayın. "Kürek çekme, kardiyovasküler sisteminizi ve gücünüzü geliştiren tam bir egzersiz programıdır" diyor bir Olimpiyat kürsüsü, CrossFit koçu ve Project Up ile Rowfficient koçluk programının ortak sahibi Sara Hendershot. "Artı," diye devam ediyor, "yüksek yaralanma riski olmadan düşük etkili ve spor salonundaki kürek makineleri kullanılmıyor. Bir kardiyo makinesini açmak için beklemeniz gerektiğinde, bunun büyük bir avantaj olduğunu biliyorsunuzdur.

Açık Alan Spor Deneyimleri

Daha İyi Bisiklete binme için Eğitim İpuçları

8 Şub, 2020 576

Tour de France’e asla başaramayacak olsanız da, bu on antrenman stratejisini uygulamak, hangi hız veya mesafeye giderseniz gidin, daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir bisikletçi olmanıza yardımcı olacaktır.

Evde ve Çevrimiçi

Evde Yapacağınız 30 Dakika Ünlü Egzersiz

8 Şub, 2020 274

1 Evde Ünlü Bir Kişi Gibi Egzersiz Yapın PBNJ Productions / Karışım Görüntüleri / Getty Images Bir ünlünün cesedini ister...

Fitness Trendleri

Kapalı Bisiklete binme ile Beden İmajınızı İyileştirme

19 Eki, 2019 532

Kapalı alanda bisiklete binme hedefiniz zayıflamak ve kilo vermek, daha güçlü olmak, bir etkinliğe katılmak veya stresinizi atmak olsun, ek bir çaba göstermeden ekstra bir bonus kazanabilirsiniz: beden imajınızda bir gelişme.

Açık Alan Spor Deneyimleri

2019 yılının En Büyük Kaykay Kamyon Markaları

16 May, 2019 504

İşte en iyi kaykay kamyonu markalarının listesi (Kaykay Sözlüğü'ndeki Kamyonlar hakkında bilgi edinin). Kamyonlar pahalı olabilir ve doğru paten setini seçmek zor görünebilir. Ancak, bu listeden bir çift kamyon alırsanız iyi olmalısınız. Çok iyi kalitede başka markalar da var, ancak bu markaların her birinin gerçekten öne çıkmasına yardımcı olacak bir şeyi var. Bunlar belirli bir düzende değildir.

Ekipman ve Konfeksiyon

En İyi 10 Alternatif Kaykay

16 May, 2019 499

Orada ilk on yeni ve orijinal alternatif kaykay tarzı panoları. Bunların birçoğu o kadar farklıdır ki, sadece kaykaycıdırlar ve bir çiftin de yorumları vardır. Kaykay, çeşitli biçimler aldı; mevcut norm, normal hile kaykay güverte ve seyir için longboards – ama kaykay hala genç ve işler her zaman değişiyor!

Ekipman ve Konfeksiyon

Erkek Athleisure Giyim, İş Gününden İşe Kadar Sizi Alıyor

20 Mar, 2019 334

1 Esnek Pantolon ve Ceket Kombini ile Başlayın Cotopaxi Gone ofisi günler takım elbise ve kravat tarafından istila edildi. Günümüzün...

Açık Alan Spor Deneyimleri

Fitness ve Macera İçin Heyecan Verici Japon Destinasyonları

20 Mar, 2019 386

Japonya, geleneksel ve çağdaş dansın birbiri etrafında dolaştığı bir ülkedir. Gerçekten eşsiz bir seyahat deneyimi ortaya çıkaran, zamanda ileri ve geri hareket ediyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Bu deneyim içinde rahatlatıcı onsenleri (Japon hamamları) ve kalp yarışı maceralarını bulabilirsiniz.