Evde ve Çevrimiçi

İlerlemenizi izlemenin ve takip etmenin her zamankinden daha fazla yolu var. Mobil çözümlerden ve DVD’lerden ev içi egzersiz programlarına, parmaklarınızın ucunda tam bir fitness dünyası var.

Evde ve Çevrimiçi

Rutininizi Karıştırmak için 3 Kürek Egzersizi

10 Şub, 2020 328

Bir dahaki sefere spor salonuna girdiğinizde aynı eski egzersiz rutininizden tamamen sönümsüz hissediyorsanız, koşu bandını atlayın ve kardiyo odası zemininin yersiz kahramanı, kürek makinasını arayın. "Kürek çekme, kardiyovasküler sisteminizi ve gücünüzü geliştiren tam bir egzersiz programıdır" diyor bir Olimpiyat kürsüsü, CrossFit koçu ve Project Up ile Rowfficient koçluk programının ortak sahibi Sara Hendershot. "Artı," diye devam ediyor, "yüksek yaralanma riski olmadan düşük etkili ve spor salonundaki kürek makineleri kullanılmıyor. Bir kardiyo makinesini açmak için beklemeniz gerektiğinde, bunun büyük bir avantaj olduğunu biliyorsunuzdur.

Evde ve Çevrimiçi

Evde Yapacağınız 30 Dakika Ünlü Egzersiz

8 Şub, 2020 271

1 Evde Ünlü Bir Kişi Gibi Egzersiz Yapın PBNJ Productions / Karışım Görüntüleri / Getty Images Bir ünlünün cesedini ister...

Evde ve Çevrimiçi

Evde Yapabileceğiniz 20 Harika Pinterest Egzersizi

20 Mar, 2019 333

1 Bir Sonraki Ev Rutininiz İçin Bu Egzersizleri Sabitleyin Laura Williams Pinterest, evde minimum ekipmanla yapabileceğiniz harika, ücretsiz egzersiz rutinleri...

Evde ve Çevrimiçi

Günümüzde Deneyebileceğiniz 8 Yaratıcı Evde Çalışma

20 Mar, 2019 335

Gündüz ve aynı gün antrenman yapmaktan daha kötü bir şey yoktur. Yoğun bir eğitimin tam ortasında olsanız bile, egzersiz yaşamınıza biraz baharat eklemek için zaman zaman bir şeyler değiştirmelisiniz. Bu tip çapraz antrenman aynı zamanda yaralanma olasılığını azaltırken kas dengesizliklerini düzeltmenize de yardımcı olabilir.

Evde ve Çevrimiçi

Kanepenizde Yapabileceğiniz Süper Eğlenceli Başlangıç Egzersizi

19 Mar, 2019 331

Evde küçük zaman aralıklarında egzersiz yapmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Ünlü antrenör Craig Ramsay, koltuğunuzdayken kalori yakmak için kullanabileceğiniz harika bir antrenmana sahip.

Evde ve Çevrimiçi

TV izlerken Yapılabilecek En İyi Egzersizler

17 Mar, 2019 766

Spor salonuna gitmek için vaktiniz yoksa – veya spor salonuna gitmekten nefret ediyorsanız – endişelenmeyin. Kilo verme planınız, sağlık kulübündeki kanepeyi seçtiğiniz için acı çekmek zorunda değildir. TV izlerken yapılacak egzersizler var. Favori programlarınız sırasında 300 kalori yakabilirsiniz. Ve pahalı bir donanıma bile ihtiyacınız yok.

Evde ve Çevrimiçi

Kegels DVD İnceleme daha iyi

17 Mar, 2019 370

Hemen bir şeyi açıklığa kavuşturalım: Hem erkek hem de kadınlarda pelvik taban kasları vardır ve çoğu pelvik taban egzersizini bilmekten yararlanabilir. Kadınlar çoğu zaman hamilelik ve doğum nedeniyle erkeklerden daha dramatik pelvik taban sorunlarına sahiptir, ancak toned pelvik tabanın her iki cinsiyet için önemi abartılmamaktadır. Erkeklerin ayrıca güçlü bir pelvik tabanına ihtiyaçları vardır ve Kegellerin prensipleri hem erkekler hem de kadınlar için işe yarar.

Evde ve Çevrimiçi

Egzersiz ve Fitness İpuçları için İzlenecek En İyi Pinterest Hesapları

17 Mar, 2019 333

1 Fitness İçin En İyi Pinterest Hesaplarını Keşfetmek Getty Images / Kevin Kozicki Ücretsiz ve etkili egzersizler bulmak söz konusu...

Evde ve Çevrimiçi

7 En Ucuz Ucuz Ev Egzersiz Ekipmanları

17 Mar, 2019 380

Sporunuz için formda kalmak çok pahalıya mal olmaz. Gittikçe daha fazla insan, programlarının izin verdiği ölçüde, pahalı spor salonu üyeliğini ve evde egzersiz yapmayı bırakmayı tercih ediyor. İstediğiniz zaman çalışmak çoğu zaman bir egzersiz rutinine bağlı kalma olasılığınız yüksek olabilir. Ucuz bir egzersiz ekipmanı bulmak veya bütçenizdeyken ücretsiz bir egzersiz rutini oluşturmak için çeşitli yollar vardır. Bazı grup egzersiz dersleri bir spor salonu üyeliğinin maliyetini yarı yarıya azaltabilir.

Evde ve Çevrimiçi

Miyofasiyal Serbest Bırakmada 4 Ev Tabanlı Yumuşak Doku Egzersizleri

17 Mar, 2019 421

1 BodyTRAC Nasıl Yumuşak Doku Masajını Fitness Stüdyosuna Getiriyor New York Sağlık ve Raket Kulübü Yumuşak doku masajı, köpük yuvarlama...