1. Anasayfa
  2. Evde ve Çevrimiçi

Egzersiz ve Fitness İpuçları için İzlenecek En İyi Pinterest Hesapları

Egzersiz ve Fitness İpuçları için İzlenecek En İyi Pinterest Hesapları
0

1

Makalede Neler Var?

Fitness İçin En İyi Pinterest Hesaplarını Keşfetmek

Pinterest Accounts for Workouts
Getty Images / Kevin Kozicki

Ücretsiz ve etkili egzersizler bulmak söz konusu olduğunda, Pinterest gibi sosyal medya siteleri bir bilgi hazinesidir. Aslında, Pinterest, görsel egzersiz ve fitnes ipuçlarını bulmak için en kolay ve en kapsamlı kaynaklardan biridir. Pinterest’te yeniyseniz, işte böyle başlayabilirsiniz:

  1. Siteyi, yoga, HIIT, Pilates, dans veya kuvvet antrenmanı programları gibi en sevdiğiniz egzersiz türlerinin pinlerini aramak için arama motoru olarak kullanmaya başlayın.
  2. Favori pinlerinizi kendi sanal pinboardlarınıza sabitleyin. Pinlerinize istediğiniz zaman kendi kontrol panelinizden erişebilirsiniz.
  3. Yüksek kaliteli fitness hesaplarını takip edin, böylece sürekli olarak yeni programlar ve ipuçları sağlayabilirsiniz.

Üçüncü adım muhtemelen en önemlisidir. Harika hesaplar bularak ve izleyerek, Pinterest profilinizi açtığınızda her zaman hazırda yeni ve ilginç bilgileriniz olur. Başlamak için aşağıdaki sayfaları kontrol etmeyi düşünün. Her biri uzmanlar tarafından desteklenir, düzenli olarak güncellenir ve sizi oyununuzda tutabilmeniz için daima en yeni bilgilere sahiptir.

2

SparkPeople

SparkPeople
Pinterest Ekran Görüntüsü

SparkPeople web sitesi, insanların sağlıklı bir şekilde kilo vermelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır ve Pinterest hesapları siteyi yakından yansıtmaktadır. Antrenmanları, motivasyonunu ve sağlıklı tariflerini bol bol takip edebilirsin.

3

Bu uygun egzersizler

Bu uygun egzersizler
Pinterest Ekran Görüntüsü

Sertifikalı bir kişisel antrenör olan Laura ve This Fit Fit Workouts’ın kurucusu Laura, antrenmanları hızlı, eğlenceli ve etkili tutmaya kendini adamıştır. İyi bir mizah tarafı olan hızlı bir egzersiz programı için sayfasını takip et.

4

Sağlıklı U Alın | Chris Freytag

Chris Freytag Pinterest'te
Pinterest Ekran Görüntüsü

Tanınmış bir fitness uzmanı olan Chris Freytag, içeriğini kadınlara ve annelere veriyor. Yıldız içeriğinin yanı sıra, bu odaklanma, kullanıcı tabanının büyük ölçüde kadın olduğu Pinterest’te güçlü takiplerini takip etmesine yardımcı olur.

5

MyFitnessPal

MyFitnessPal Pinterest
Pinterest Ekran Görüntüsü

MyFitnessPal, insanların yıllardır sağlıklı olmalarına yardımcı oluyor ve Pinterest sayfası hayranları için daha da fazla kaynak sunuyor. Sayfalarını takip ederek sağlıklı beslenme ipuçları, yemek tarifleri ve her türlü egzersiz programı bulabilirsiniz.

6

Greatist

Büyük Pinterest
Pinterest Ekran Görüntüsü

Greatist, sağlık ve zindelik söz konusu olduğunda onu gerçek tutuyor ve neredeyse 600.000’i takip eden Pinterest, kesinlikle doğru bir şey yaptıklarını gösteriyor. Pinterest sayfaları her şeyi biraz sunsa da, Antreman, Erkek Sağlığı ve Zindeliği, Vücut Ağırlığı Egzersizleri ve Egzersizler ve Spor tahtalarına özel dikkat edin – burada çok iyi şeyler var!

7

FitFluential

FitFluential Pinterest
Pinterest Ekran Görüntüsü

FitFluential, yalnızca kendi fitness içeriğini paylaşmakla kalmayıp, aynı zamanda binlerce sağlık ve fitness blogcusu grubu olan büyük bir FitFluential Ambassadors grubundan içerik sağlama konusunda harika bir iş çıkarmaktadır. Bu sayfayı takip ederek geniş bir içerik yelpazesine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

8

Dipli Kızlar Fit

Dipli Kız Pinterest Fit
Pinterest Ekran Görüntüsü

Fit Bottomed Girls’ün kurucuları profesyonel gazeteciler ve gerçekten en iyisini paylaşmaya adanmış sertifikalı fitness uzmanlarıdır. Neredeyse bir milyon Pinterest takipçisi ile, paylaştığı içeriğin hayranlar tarafından alakalı ve takdir edildiği açıktır.

9

Jessica Wall

Jessica Duvar Pinterest
Pinterest Ekran Görüntüsü

Fit Bottomed Girls gibi Jessica Wall’in Pinterest içeriği de oldukça etkili. Neredeyse 800.000 takipçisi var ve antrenmanlardan sürdürülebilir yaşam ipuçlarına ve sizi mutlu eden bir Smile board’una kadar her şeyi paylaşıyor.

10

Fitbie

Fitbie Pinterest
Pinterest Ekran Görüntüsü

Fitbie, Rodale Wellness’ın Pinterst sayfasıdır; Erkekler Sağlık Dergisi, Kadın Sağlığı Dergisi, Önleme, Bisiklet ve benzerlerinden de sorumlu olan Rodale. Başka bir deyişle, gazetecilerden sorumludurlar ve fitness alanına girerler.

11

POPSUGAR Kondisyon Sporu

POPSUGAR Fitness Pinterest
Pinterest Ekran Görüntüsü

POPSUGAR Fitness ‘pinleri harika antremanlar ve sağlıklı tarifler içeriyor, hatta içeriklerini ayrı ayrı panolarda organize edilebilecek, kolay erişilebilir iki haftalık zorluklara böle Bu, özellikle belirli hedeflere yönelik program ve antrenmanları bulmayı ve takip etmeyi özellikle kolaylaştırır. Ayrıca, ilham verici Yoga Fotoğrafları ve Komik Zindelik gibi tahtaları da ilginç kılar.

Eniyi Fit’den Bir Kelime

Pinterest’i dener ve sadece sizin için olmadığını keşfederseniz (tüm sosyal medya siteleri herkes için değildir, hepsinden öte), motive etmek için sosyal medyayı kullanmanın diğer yollarını gözden kaçırmayın. Örneğin, eğer Facebook’taysanız, birkaç Facebook Grubuna katılın. Veya YouTube’u seviyorsanız, yüksek kaliteli eğitmenlerin ücretsiz egzersiz videolarını izlemeye çalışın. Sosyal siteler yeni egzersizler öğrenmenin, düşünen bireylerle bağlantı kurmanın ve fitness yolculuğunuzdan ilham almanın harika bir yoludur.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir