1. Anasayfa
  2. Evde ve Çevrimiçi

7 En Ucuz Ucuz Ev Egzersiz Ekipmanları

7 En Ucuz Ucuz Ev Egzersiz Ekipmanları
0

Sporunuz için formda kalmak çok pahalıya mal olmaz. Gittikçe daha fazla insan, programlarının izin verdiği ölçüde, pahalı spor salonu üyeliğini ve evde egzersiz yapmayı bırakmayı tercih ediyor. İstediğiniz zaman çalışmak çoğu zaman bir egzersiz rutinine bağlı kalma olasılığınız yüksek olabilir. Ucuz bir egzersiz ekipmanı bulmak veya bütçenizdeyken ücretsiz bir egzersiz rutini oluşturmak için çeşitli yollar vardır. Bazı grup egzersiz dersleri bir spor salonu üyeliğinin maliyetini yarı yarıya azaltabilir.

İşte bazı harika egzersiz ekipmanları değerleri ve bir bütçeyle evde ya da hareket halindeyken formda kalmak için ucuz ya da ücretsiz egzersiz fikirleri.

1

Makalede Neler Var?

İp Atlama

Woman jump roping
Liam Norris / Taksi / Getty Images

Bu, antreman ekipmanının nihai parçası olabilir. İp atlama ipleri ucuz, küçük ve taşınabilirdir ve fitness seviyenize ve hedeflerinize bağlı olarak kolay veya son derece zor olabilen ölçeklenebilir bir egzersiz programı sunar.

2

Dambıl

Halter kaldırma kadın
Westend61 / Getty Images

Halterler nispeten ucuzdur ve inanılmaz bir direnç eğitimi rutinleri sunar. Daha iyi fırsatlar için bölgenizdeki Craigslist’in spor ekipmanları bölümüne veya Play It Again Sports’a bakın. İyi dumbbell egzersiz programı için dumbbell egzersiz programına bakınız.

3

Koşu ayakkabısı

Koşu ayakkabısı
Jordan Beal / EyeEm / Getty Images

Koşmak harika bir düşük maliyetli egzersiz. Ayakkabılar önemlidir ancak bankayı kırmanıza gerek yoktur. Araştırmalar, makul fiyatlı ayakkabıların pahalı olduğu kadar iyi çalıştığını gösteriyor. Ayak tipinize ve koşu tarzınıza uygun bir ayakkabı arayın.

4

Vücut Ağırlığı Egzersizleri

vücut ağırlığı egzersiz
John ve Tina Reid / Getty Images

Vücut ağırlığı antremanı basit jimnastiklerin bir kombinasyonudur. Vücut ağırlığı egzersizi, diğer egzersiz türlerinden biraz daha fazla yaratıcılık ve kişisel inisiyatif gerektirebilir, ancak genellikle daha iyi sonuçlar verir. Bir rutin egzersiz programı geliştirin ve birinden diğerine hızla hareket edin. Pushup’ı bu antrenmanın temeli olarak düşünün ve ağız kavgası, akciğer, atlama krikosu vb. Ekleyin.

5

Fitness Eğitim Kampı

bootcamp egzersiz
Westend61 / Getty Images

Spor önyükleme kampı, geleneksel jimnastik ve vücut ağırlık egzersizlerini aralıklı antrenman ve kuvvet antrenmanı ile birleştiren bir tür kapalı veya açık grup egzersiz sınıfıdır. CrossFit gibi bu fitnes dersleri, düşük maliyetli, verimli ve zorlu bir antrenman yapmak için yeni bir yol sundukları için yıllar boyunca popülerlik kazanmıştır.

6

Ön Elde Kullanılan ve Kullanılan Egzersiz Ekipmanları

Spor malzemeleri
Emilija Manevska / Getty Images

Tam olarak ne istediğinizi biliyorsanız, onu yerel Craigslist, Play Again Again Sports’ta veya yerel gazetenizin seri ilanlarında bulabilirsiniz. Ekipmana çok para harcamadan önce, iyi çalışır durumda, yüksek kalitede ve kullanmayı düşündüğünüz bir şey olduğundan emin olun. Uzun vadeli niyetinizden emin olmasanız bile, kullanılmış ekipman satın almanız size para kazandırır.

7

Fitness DVD’leri

Ev egzersiz
AleksandarGeorgiev / E + / Getty Images

Oldukça düşük bir yatırım için, oturma odanıza kendi eğitmeninizi alabilirsiniz. Doğru DVD, güvenli ve dengeli bir antrenman olmalı, bu sayede sıkılmamalı veya çok hızlı şekilde sıkılmamalısınız. İşte bazı fikirler:

  • P90X
  • Billy Blanks Boot Camp Egzersizleri
  • Firma Çalışmaları

Diğer bir çözüm ise yerel kütüphanenizi ziyaret etmektir. Çoğu ücretsiz olarak kontrol edilebilecek birçok spor DVD’sine sahiptir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir