İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Evde ve Çevrimiçi
  3. Günümüzde Deneyebileceğiniz 8 Yaratıcı Evde Çalışma

Günümüzde Deneyebileceğiniz 8 Yaratıcı Evde Çalışma

bleachers.jpg

Gündüz ve aynı gün antrenman yapmaktan daha kötü bir şey yoktur. Yoğun bir eğitimin tam ortasında olsanız bile, egzersiz yaşamınıza biraz baharat eklemek için zaman zaman bir şeyler değiştirmelisiniz. Bu tip çapraz antrenman aynı zamanda yaralanma olasılığını azaltırken kas dengesizliklerini düzeltmenize de yardımcı olabilir.

Aşağıdaki sekiz egzersiz programı, fitness eğitmenleri ve ülkenin dört bir yanından gelen uzmanlar tarafından özel ev tabanlı rutinler olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden bir atlama ipi, bir Theraband veya bir boks torbası alın ve ter atmaya hazırlanın. Yeni bir antrenmanın sağlıklı ve formda kalmak için heyecanınızı nasıl gençleştireceğine şaşıracaksınız.

1

Bir Yaratıcı Theraband Egzersizi

Eski dansçı Rachel Piskin tarafından geliştirilen bir egzersiz programı olan ChaiseFitness, direnç eğitimi aracı olarak uzun, düz Theraband’leri kullanıyor. Zaten bir gruba sahip değilseniz, Piskin tarafından geliştirilen yaratıcı, dans esintili alıştırmaları takip etmeden önce bir spor mağazasından yaklaşık 10 $ ‘a kadar bir bant satın alabilirsiniz. Yüksek yoğunluklu kardiyo egzersizlerinin, zarif, dansa benzer hareketlerin ve küçük izolasyonların bir araya gelmesiyle, bu, daha geleneksel bir vücut geliştirme antrenman programını desteklemek için her yönden harika bir egzersizdir.

2

Zor Bir Ağartıcı Egzersizi

bleachers.jpg
Çamaşır suyu çalıştıran. Chuck Allen, Flickr, https://www.flickr.com/photos/chucka_nc/4487820102/

Dışarıya çıkın ve yakındaki bir parkta, okulda veya yerel bir üniversitede olsun, en yakın çamaşırhaneyi bulun. Bu yoğun stadyum antrenmanı, vücut ağırlığınızdan ve bir dizi adımdan başka bir şey gerektirmiyor. Bir dizi merdiven etrafında dönen egzersizler kas dayanıklılığınıza ve kardiyovasküler gücünüze meydan okumak için harika bir yoldur ve eğer eğitmen Shannon Colavecchio gibi yaratıcı olursanız, tek bir geleneksel egzersiz ekipmanı kullanmadan her kas grubuna vurabilirsiniz.

3

Küçük Alanlar İçin Bir Egzersiz

Yurtta veya otel odasında sıkışıp kalıyorsanız, kapalı alandan dolayı antrenmanınızı atlamak için bir mazeret değildir. Ünlü bir antrenör olan Adam Rosante, pratik olarak her yerde tamamlayabileceğiniz beş kişilik, toplam vücut egzersiz rutinini geliştirdi. Hızlı, güncel ve etkili ve ihtiyacınız olan tüm ekipman sağlam bir sandalye.

4

Ev Tabanlı MMA Egzersizi

Chris Camozzi gölgelendirme
Chris Camozzi

Evde ağır bir çantanız varsa, ancak nasıl kullanacağınızı tam olarak bilmiyorsanız, profesyonel savaşçı ve 18 kez UFC ustaları Chris Camozzi tarafından geliştirilen bu antrenmandan başka bir yere bakmayın. Bu ipucuya ve ağır bir çantaya, ayrıca çok fazla sebat ve zırvana ihtiyacınız olacak çünkü bu antrenman zor .

5

Sıkı hissettiğin zaman bir egzersiz

Sert bir antrenmandan sonra iyileşme süresinin önemini küçümsemeyin. Eğer kaslarınız ve eklemleriniz biraz sıkıntılı hissediyorsa, başka bir yüksek yoğunluklu antrenmana katılmanız gerekmez. Bunun yerine, kendi kendine masaj üzerine yoğunlaşan bir antrenman denemeyi düşünün, bu dört hareketli rutin kendi kendine miyofasial salıvermeye odaklandı. Özel bir donanıma sahip olmasanız bile, iki adet tenis topunu bir tüp çorapına koyabilir ve kendi masaj aletinizi oluşturmak için sonunu bağlayabilirsiniz. Vücudunuzun kırılmaya ihtiyacı ne kadar şaşırmış olabilirsiniz.

6

Zamanında Yetersiz Olduğunuzda 7 Dakikada Bir Egzersiz

Odun Pirzola
Dempsey Marks / PreGame Uygun

Pregame Fit’in kurucusu Dempsey Marks’ın geliştirdiği bu 7 dakikalık egzersiz programı ile uğraşmanız için tek yapmanız gereken basit bir dambıl seti. Ancak antrenman basitliğinin sizi aldatmasına izin vermeyin – çok kısa bir antrenman olduğundan, Marks sizi kalbinizi çarpıtmak için garanti edilen tam vücutlu, yüksek yoğunluklu egzersizlerle işe götürür.

7

Kendinizi Geliştirebileceğiniz bir Egzersiz

Birisinin sizin için seçmesine izin vermektense kendi egzersizlerinizi seçmeyi tercih ediyorsanız, bir deste kart almak isteyebilirsiniz. Doğru bilgi birikimiyle, herhangi bir standart kart destesini kişisel bir eğitmene dönüştürebilirsiniz. Her bir giysiye bir egzersiz atayın, bir zamanlayıcı ayarlayın, sonra desteden bir kart çizin ve kartın temsil ettiği tekrar sayısı için çektiğiniz karta atama yapın. Oldukça basit bir sistem, ancak daha fazla rehberliğe ihtiyacınız varsa, burada eğlenceli egzersiz fikirlerine göz atın.

8

Bir Savunma Çalışması

Jarrett.Arthur.jpg
Krav Maga Egzersiz. Jarrett Arthur

Kendini savunma hareketlerini tazelemek için hediye gibi zaman yok. Savunma ve güvenlik uzmanı Jarrett Arthur tarafından geliştirilen bu Krav Maga egzersiz programı, bir saldırganla savaşmak için gereken basit ve etkili hareketleri sağlar. Ayrıca, doğru sıralandığında, çalışma zamanınız bir antrenman olarak nitelendirilir – tüm bu bloke etme ve tekmeleme gerçekten kan pompalanmasına neden olabilir.


Yorum Yap

    Yorum Yap