1. Anasayfa
  2. Açık Alan Spor Deneyimleri

2019 yılının En Büyük Kaykay Kamyon Markaları

2019 yılının En Büyük Kaykay Kamyon Markaları
0

İşte en iyi kaykay kamyonu markalarının listesi (Kaykay Sözlüğü’ndeki Kamyonlar hakkında bilgi edinin). Kamyonlar pahalı olabilir ve doğru paten setini seçmek zor görünebilir. Ancak, bu listeden bir çift kamyon alırsanız iyi olmalısınız. Çok iyi kalitede başka markalar da var, ancak bu markaların her birinin gerçekten öne çıkmasına yardımcı olacak bir şeyi var. Bunlar belirli bir düzende değildir.

Makalede Neler Var?

Fury Kamyonları

Fury Trucks
Fury Kamyonları

Fury kaykay kamyonları çoğundan daha ağır ve daha güçlüdür. Çoğu kaykaycı mümkün olduğu kadar kilo almaya çalışıyor. Bununla birlikte, Fury sizi cezbetmeye çalışmak için başka özel özelliklere de sahiptir – Fury kamyonları çoğundan daha geniştir, mini bir yükseltici (Phantom kamyonlara benzer) ve özel Fury burçları ile birlikte gelir. Ve eğer bu yeterli değilse, Fury kamyonları benzersiz bir tükenmez kalem çevirme tasarımına sahiptir, böylece hangarın taban plakasındaki bir sokette oturan bir bilyeli mafsal vardır.

Grindking Trucks

Grind King Trucks
Grind King Trucks

Grind King kaykay kamyonları taşlama için mevcut en iyi kamyonlardır. Kamyon hangarı alüminyumdan yapılmıştır, daha yumuşak ve zayıf hale getirir, ancak taşlama için daha iyidir. Bu, bileme işleminde daha hızlı bir şekilde yer değiştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelir; Grind King kamyonları özel altıgen başlı krallar kullanır, bu yüzden onları ayarlamak için özel bir araca ihtiyacınız olacaktır.

Tensör Kamyonları

Tensör Kamyonları
Tensör Kamyonları

Tensor kamyonlar, piyasadaki en iyi tasarlanmış kaykay kamyonlarıdır. Tensör kamyonlar, kamyonların Cadillac’ı gibidir ve kaykaycı efsane / mühendis Rodney Mullen’in itici gücü olarak zekicedir. Tensör kamyonlar hem standart hem de düşük tasarımlarda gelir ve çoğu kaykay durumunda mükemmel şekilde çalışmalıdır. Mükemmel, çok yönlü, kusursuz yapılı bir kaykay kamyonu.

Bağımsız Kamyonlar

Bağımsız Kamyonlar
Bağımsız Kamyonlar

Independent, 25 yılı aşkın bir süredir kaykay kamyonu üretmektedir. Independent’in Stage 9 kamyon serisi kaliteli, hafif ve dayanıklıdır. Ayrıca, diğer kamyonlara göre hareketlerinize daha hızlı tepki vermeleri için tasarlanan “Hızlı Hareket Bağımsız Geometri” özelliğine sahiptir. Bağımsız kamyonlar genellikle daha geniş taraftadır, ancak her boyutta mevcuttur. Bağımsız kamyonlar ayrıca üretici hatalarına karşı ömür boyu garantilidir ancak sonsuza dek sürmelidir.

Navigatör Kamyon

Navigatör Kamyon
Navigatör Kamyon

Navigator daha yeni bir kamyon şirketidir ve bulunması zor olabilir (Navigator sitesinde yardımcı olması gereken bir mağaza bulucu bulunur). Onları burada listeledim çünkü kamyonlarında bazı benzersiz özellikler var. Örneğin, kramponu yerinde tutan taban plakasının altına özel bir ilavesi vardır, böylece kamyonlar kaykaydan çıkarılmadan burçlar değiştirilebilir. Ayrıca, Navigator akslarını sabitleyen tek kamyon şirketidir, böylece akslarının ASLA kaymayacağına dair garanti verebilirler! Gezgin sitesi diğer birçok özelliği listeler – bir göz atın ve ne düşündüğünüzü görün.

Destructo Kamyonlar

Destructo Kamyonlar
Destructo Kamyonlar

Destructo’nun süslü bir kaykay aracı var. Destructo ham serisi paten kamyonları düşük, orta ve yüksek tasarımlarda gelir ve garip bir şekilde sıska görünür. Limited ve Pro serisi kamyonlar, ön taraftaki basit pro imzalar ve harika renk şemaları ile harika görünüyor. Bu, Destructo’nun “Demiryolu Katili” serisinden bahsetmiyor – bu hafif kamyonlar, tekerlek ısırmasını azaltmak için taban plakalarını genişletti ve inanılmaz renk şemalarına girdi (biri 24 ayar altın kullanarak!).

Krux Kamyonları

Krux Kamyonları
Krux Kamyonları

Krux harika kamyonlar üretiyor. Krux, Grind King’den bile daha düşük bir askı ve kingpin olan “downlows” kamyonları üretiyor. Ancak, bunları ayarlamak için altıgen bir araca ihtiyacınız olacaktır. Üstsüz Sistemli Krux III’ler daha hafiftir, daha baştan kırılmış hissi veren özel burçlara sahiptir, ancak aynı zamanda daha hızlı bir şekilde yerine oturmasını sağlar. Krux kamyonları hafif ve alçaktır.

Thunder Trucks

Thunder Trucks
Thunder Trucks

Thunder kamyonları sağlam ve bazı yeniliklerle dolu. Thunder’ın hafif kamyon yelpazesi, en hızlı dönüşle mümkün olan en hafif olduğunu iddia ediyor. Thunder ekibi ayrıca Thomas, Appleyard, Marks, Steamer, Ellington ile oldukça etkileyici. Liste aslında oldukça büyük. Çok sayıda profesyonelin olması önemli olanla aynı kamyonları kullanıyorsa (ki bu kötü bir fikir değil – bu insanlar yarışmalarda kayıyor ve en iyisini istiyor!), Sonra Thunder’a bir göz atın.

Fantom Kamyonlar

Fantom Kamyonlar
Fantom Kamyonlar

Phantom 2 kamyonlar düşük profilli, hafif ve taşlama için hoş ve pürüzsüz kenarlara sahiptir. Onlar da sadece güzel görünüyorlar. Phantom kamyonlarını belirleyen şey (hem normal Phantomlar hem de Phantom 2’ler) şok tamponlarında yerleşiktir. Phantom buna “Darbeli Dağılma Sistemi” diyor, kamyonların tabanına yerleştirilmiş 1,5 mm’lik bir lastik şok pedi. Şok pedleri, kamyonlardan karta gelen stresi azaltmaya yardımcı olur.

Gümüş Kamyonlar

Gümüş Kamyonlar
Gümüş Kamyonlar

Silver, güzel, kaliteli kaykay kamyonları sunan ve kamyonlarını diğerlerinden farklı kılmak için birçok ekstra özellik sunan sahneye girdi. Tersine çevrilmiş krallıklar ve dingil kapakları gibi şeylerle, Silver kamyonlar sloganları “Stille Güçlendir”. Gümüş kamyonlar güzel gözüküyor! Silver, ayrıca Sheckler, Dyrdek, Rodriquez ve daha fazlası gibi adamlarla harika bir takım sporu yapıyor.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir