Açık Alan Spor Deneyimleri

Yeni engel kursu ile ilgileniyor musunuz? SUP çılgınlığı size hitap ediyor mu? Dışarı çıkmak ve eğlenmek için en son dış mekan spor fırsatlarını keşfedin!

Açık Alan Spor Deneyimleri

Daha İyi Bisiklete binme için Eğitim İpuçları

8 Şub, 2020 576

Tour de France’e asla başaramayacak olsanız da, bu on antrenman stratejisini uygulamak, hangi hız veya mesafeye giderseniz gidin, daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir bisikletçi olmanıza yardımcı olacaktır.

Açık Alan Spor Deneyimleri

2019 yılının En Büyük Kaykay Kamyon Markaları

16 May, 2019 504

İşte en iyi kaykay kamyonu markalarının listesi (Kaykay Sözlüğü'ndeki Kamyonlar hakkında bilgi edinin). Kamyonlar pahalı olabilir ve doğru paten setini seçmek zor görünebilir. Ancak, bu listeden bir çift kamyon alırsanız iyi olmalısınız. Çok iyi kalitede başka markalar da var, ancak bu markaların her birinin gerçekten öne çıkmasına yardımcı olacak bir şeyi var. Bunlar belirli bir düzende değildir.

Açık Alan Spor Deneyimleri

Fitness ve Macera İçin Heyecan Verici Japon Destinasyonları

20 Mar, 2019 386

Japonya, geleneksel ve çağdaş dansın birbiri etrafında dolaştığı bir ülkedir. Gerçekten eşsiz bir seyahat deneyimi ortaya çıkaran, zamanda ileri ve geri hareket ediyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Bu deneyim içinde rahatlatıcı onsenleri (Japon hamamları) ve kalp yarışı maceralarını bulabilirsiniz.

Açık Alan Spor Deneyimleri

Sandboard Yapabileceğiniz Ulusal Parklar

20 Mar, 2019 405

1 Sandboardlamanın Temelleri Gregory Ferguson / Getty Images Eğer sandboarding, snowboard yapmaya benzer şekilde görünüyorsa, bunun sebebi de bu. Konsept...

Açık Alan Spor Deneyimleri

En İyi Kamp Gezisi Egzersiz Rutini

19 Mar, 2019 339

Kamp: doğayla bağlantı kurma, sınırlarını test etme, bu güzel dünyayı keşfetme ve tekme kıç antremanının tadını çıkarma şansı! Günleri selamlamak, bazı kütüklere atlamak, bazı kayalarla oynamak ve aşağıya inmek ve doğa ile kirlenmekten daha iyi bir yol var mı?

Açık Alan Spor Deneyimleri

Yeni Spor Aktiviteleri Denemek için En İyi Ulusal Parklar

17 Mar, 2019 342

Milli Parklar dev, açık hava spor salonları gibidir, sadece onları kullanmanızı bekler. Halter raflarına veya koşu bantlarına sahip olmamalarına rağmen, aktif olmak ve sağlığınızı iyileştirmek için çok çeşitli fırsatlar sunarlar. Sandboarding gibi yeni bir hobi bulmaya çalışıyor ya da Mother Nature'ın en inanılmaz manzaraları ile çevriliyken parkurları izlemek için bacaklarınızı uzatmayı umuyorsanız, yapmanız gereken tek şey Parkınızı Bulmak sizin için doğru parkı bulun.

Açık Alan Spor Deneyimleri

Bir Fitness Tatili için Nasıl Paketlenir

17 Mar, 2019 422

Eğer henüz bir spor tatili yapmamışsanız, muhtemelen sadece bir zaman meselesi. Küresel Sağlık Enstitüsüne göre, sağlık turizmi ekonomisi 2015 yılında 563 milyar dolar gelir elde etti, 2013 yılında yüzde 14 büyüme sağladı ve gezginler 2015 yılında 2 yıldan daha fazla 104.4 milyon daha fazla sağlık gezisine çıktı. Tabii ki, kilo kaybı spa'sından sörf ve yoga gezisine, tatilin bir parçası olarak doğa yürüyüşü, bisiklet ve kayak gibi standart tatillere kadar farklı türlerde sağlıklı yaşam turizmi tatilleri var.

Açık Alan Spor Deneyimleri

Mükemmel Spartalı Yarış Egzersiz Planı

17 Mar, 2019 406

20. yüzyılın sonunda ve 21. yüzyılın başlarında kayda değer bir büyümenin ardından çalışan endüstrinin durumunun güçlü kalması şaşırtıcı olmamalıdır. 2010'dan sonraki büyümenin büyük bir kısmı, en sık engel ders yarışları veya OCR'ler olarak adlandırılan geleneksel olmayan koşu etkinlikleri şeklinde geldi. Aslında, ABD Koşusu’ndan 2014 Sport of Press basın bültenine göre, engelli koşu yarışları, macera yarışları ve temalı yarışlar dahil olmak üzere geleneksel olmayan koşu etkinliklerinin büyümesi, yarı maratonlara ve tam maratonlara rekor kıran katılımı aştı. geleneksel olmayan olaylara katılan 4 milyon koşucu ile yaklaşık 1.5 milyon kişi.

Açık Alan Spor Deneyimleri

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmur Pantolonu

17 Mar, 2019 606

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: LLBean'da Suya Dayanıklı LLBean Pathfinder "Gözden geçirenler, sizi her yerde kuru tutma yeteneklerini övüyorlar." Bisiklet Sporu için En İyisi: Amazon'da Nonwe Outdoor Cargo Pants "Gözden geçirenler sizi serin, kuru ve rahat tutmak konusunda endişeleniyorlar." En İyi Bütçe: Amazon'daki Elmas Şeker Dağ Pantolonu "Çok işlevli kumaşları ve esnek, rahat oturması nedeniyle dış mekanlarda harika bir şekilde kucaklamak için üretildi." Yoğun Etkinlik için En İyisi: Frogg TogPro’yu Amazon’da görüyor "Sağlam inşaatları ve en ağır çamurun bile giremeyeceği gerçeği için şiddetle tavsiye edilir." Yürüyüş için En İyi: Columbia Amazon'daki Her Zaman Boot Cut "Amazonlar, onlar için yaptıkları en iyi şeylerden biri, süper hafif ve esnek olmaları." Zorlu Koşullar için En İyisi: Patagonia'da Patagonia Torrentshell "Yüksek puanı ve" H2No "performansı sayesinde, ellerinizde kazanan olduğunu çok net göreceksiniz." Yürüyüş için en iyisi: Amazon'daki White Sierra Trabagon "İşe yarayacak ya da yürüyüşe çıkacak kadar rahat, ama aynı zamanda rüzgarlı ıslak koşullara da dayanacak."

Açık Alan Spor Deneyimleri

Geceleri Koşmayı Tercih Ederseniz 14 Yarış

17 Mar, 2019 480

Sabahın erken saatlerinde yapılan yarış başlangıçlarında, en özel koşucu için bile yarışmanın heyecanını azalttığı bilinmektedir; bu koşucu, koşucu bir gece kuşu olduğunda ortaya çıkar. Gerçek şu ki, sabah yarışları sadece herkes için değil. Eğer yataktan kalkıp ayakkabılarınızı saat 7: 00'den önce bağlamayı düşünürseniz, vücudunuzu gönüllü olarak bir kök kanalına sokmak kadar eğlenceli bir ses stresi sesinden geçirebilirsiniz, o zaman işte size iyi bir haber: Sabah yarışları tek seçenek değil. Akşam başlama zamanı olan yarışlar popülaritesi artıyor, o yüzden devam et ve uyu, sonra geceleri koşmayı tercih edenler için mükemmel olan bu harika yarışlardan birine doğru ilerleyin.