1. Anasayfa
  2. Açık Alan Spor Deneyimleri

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmur Pantolonu

2019 Kadınları İçin En İyi 7 Yağmur Pantolonu
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyi Genel: LLBean’de Suya Dayanıklı LLBean Pathfinder

Hakemler sizi her şeyden kuru tutma yeteneklerini övüyorlar.”

Bisiklet için en iyisi: Amazon’da Nonwe Outdoor Cargo Pantolon

Gözden geçirenler, sizi serin, kuru ve rahat hissetmekten korkuyorlar.”

En İyi Bütçe: Amazon’daki Diamond Candy Dağ Pantolonu

Çok işlevli kumaşları ve esnek, rahat oturuşları nedeniyle dış mekanlarda büyük kucaklamak için üretildi.”

Yoğun Etkinlik için En İyisi: Frogg Amazon’da WPro’yu Değiştiriyor

Sağlam yapıları ve en ağır çamurun bile giremeyeceği gerçeği için şiddetle tavsiye edilir.”

Yürüyüş için en iyisi: Amazon

Onlar için sahip oldukları en iyi şeylerden biri, süper hafif ve esnek olmaları.”

Zorlu Koşullar için En İyi: Patagonya’da Patagonya Torrentshell

Yüksek puanı ve“ H2No ”performansı ile ellerinizde bir kazanan olduğunu açıkça göreceksiniz.”

Yürüyüş için En İyi: Amazon’da Beyaz Sierra Trabagon

İşe yarayacak ya da yürüyüşe çıkacak kadar rahat, ancak rüzgarlı ıslak koşullara da dayanacak.”

En Çok Tıklananlar

En İyi Genel: LLBean Pathfinder Suya Dayanıklı Pantolon

Pathfinder Waterproof Pants
LL Bean’in İzniyle
LLBean’dan Satın Alın

Bu Pathfinders üzerindeki% 100 naylon TEK3 su geçirmez kumaş, ister kamp, yürüyüş, sırt çantası, ister bir fırtınanın ortasında kaldığınızı bulmak için her türlü sert hava koşullarına mükemmel şekilde uyum sağlar. Rüzgârı dışarıda tutan 3 katlı yırtılmaz bir kabuk sayesinde nefes alabilirler, ancak hava akar ve yan fermuarlarla herhangi bir güçlük çekmeden açılır ve kapanır.

Sığdırmak ve zemine gelince, pantolonun bacaklarının içinde sürünen kir, döküntü ve slush hakkında endişelenmenize gerek yok – ayarlanabilir ağızlıklar istemediğiniz her şeyi dışarıda tutar.

Hakemler, sizi her şeyden kuru tutabilme yeteneklerini övüyor, bir müşteri, yağmurda 36 saat sonra bir damla su içmediklerini belirten bir müşteri ile.

Bisiklet için en iyi: Nonwe Outdoor Suya Dayanıklı Kargo Pantolon

Amazon’dan satın alın

Bu Nonwe kargolarının sahip olduğu müthiş (ve çılgın hızlı) çabuk kuruyan yeteneği göz önüne alındığında, çok terleyeceğiniz herhangi bir aktivite için idealdir (bisiklete binmeyi ya da dağ bisikletini düşünmeyi düşünün) ve soggy pantolonların size yapışmasını istemeyin bütün zaman boyunca. Yüzde 88’i naylon ve yüzde 12’si spandeks (bu nedenle bazen yaptıkları yarı squishy gürültüsü) ile yapılmış, çoğu yorumcu sizi serin, kuru ve rahat tuttuklarında ve ayrıca gerekli olan her şeyi yapmak için altı cep ürün çeşitliliğine sahip olmaları konusunda kendilerini hayran bırakıyor. -go. Başka bir bonus? Makinede yıkanabilir kullanım ömrü vardır, ancak marka geleneksel modellerden farklı olduğu için satın alırken boyutlandırma notlarına bakın.

En İyi Bütçe: Diamond Candy Outdoor Yürüyüş Dağ Pantolonu

Amazon’dan satın alın

Diamond Candy’nin dağ pantolonu, esasen çok işlevli kumaşları ve esnek, rahat oturuşları nedeniyle dış mekandaki harikaları kucaklamak için yapılmıştır. Doğa yürüyüşlerinin sertleştiği zaman su geçirmez bir yüzey tabakası kaplaması vardır ve uzun yollarda sizi sıcak tutacak, ancak ciddi millere dikkat ediyorsanız aşırı ısınmanıza neden olmayacak iç polar yapağı astarı vardır. Ayrıca antistatiktirler, ayarlanabilir bir belleri vardır ve mor gibi soğuk renklerde gelirler – sadece temel siyahınız değil. Gerçekten de uygun fiyat etiketini yenmek de yok.

Yoğun Etkinlik için En İyisi: Frogg, WPro Eylemine Geçiş

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

5 yıldızlı olumlu incelemelerin çoğu, en öne çıkan yağmur pantolonları değil – kısmen toplanmış ayak bilekleri ve bol eşofman takım elbise benzerliği nedeniyle – hızlı bir şekilde yapmaları ve gerçeği için tavsiye ediliyorlar. en büyük çamurun bile nüfuz edemediğini. İki yorumcunun belirttiği gibi: İzlanda’daki şelalenin ve Colorado’daki nehrin raftingi boyunca kuru kaldılar. Bu yüzden, eğer vücudunuza isabet eden ideal unsurlardan daha azıyla (fırtınada bir Sparta Yarışı gibi) maceracı aktiviteler yapacaksanız, Frogg Toggs yüksek teknolojili performansları için göz atmaya değer. Ve daha sert, tyvec benzeri bir kumaştan yapılmış olsalar da, PVC veya kauçuk esaslı malzemelerden daha esnekler.

Yürüyüş için en iyi: Columbia Herzaman Outdoor Boot Cut Pant

Amazon’dan satın alın

Bu Columbia tarzının birçok artıları var – kırışıklığa karşı dayanıklı ve kolayca katlanıp yuvarlanabiliyorlar (sık seyahat etmelerini sağlıyor), sizi bütün gün yukarı çekmenize izin vermeyen ipli bir bele ve biraz daha modern ve daha sade bir siluete sahipler önyükleme kesiminden. Ancak, onlar için yaşadıkları en iyi şeylerden biri, süper hafif ve esnek olmaları gerçeğidir. Yani, bir kerede saatlerce seyahat ediyorsanız veya tam gün boyunca sadece yürüyüş yapsanız sizi yavaşlatmaz.

Değerlendirmeden akılda tutulması gereken bir şey Columbia biraz küçük çalıştırmak eğiliminde, bir boyuta çıkmak isteyebilirsiniz olmasıdır.

Zorlu Koşullar için En İyi: Patagonya Torrentshell Pantolon

Patagonya Bayan Torrentshell Pantolon
Patagonya’nın İzniyle
Patagonia.com’dan satın alın

Patagonia’nın Torrentshell pantolonları pahalı olabilir, ancak yüksek puanları ve “H2No” patentli performans güvenilirlikleri ile ellerinde bir kazanan olduğunu açıkça göreceksiniz. Ayrıca,% 100 geri dönüştürülmüş naylondan yapılmış çevre dostu ürünlerdir ve aşağıdaki gibi çok sayıda eğlenceli ekstraya sahiptir: optimum hareketlilik için eklemli dizler, uzun çantanıza klipsli bir halka ile sol cebine kendiliğinden doldurma yeteneği botları kolayca çeken yan fermuarlar ve bir DWR (dayanıklı su geçirmez) kumaş kaplama. Yani rüzgar, yağmur ve kar hiç şansa sahip değil.

Yürüyüş için en iyi: Beyaz Sierra Trabagon Pantolon

Amazon’dan satın alın

Eğer atletizm ilgi alanlarınız minimalist tarafa daha fazla düşüyorsa ve dağlara tırmanmak ve zorlu rotalarda gezinmek için uygun bir kapsama alanına ihtiyacınız yoksa, Beyaz Sierra’nın Trabagon’u gibi klasik bir yağmur pantolonu görevinize hazır. Bir Teflon kumaş koruyucusu ile hazırlanmış, işinize yarayacak ya da yürüyüşe çıkacak kadar rahattır, ancak gökyüzü açılmaya karar verirse rüzgarlı ıslak koşullara da dayanacaktır. Ve başka bir koruma katmanıyla ikiye katlanma gereğini hissederseniz, birçok gözden geçirene göre ek bir kabuğa takılacak kadar incedirler.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir