İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekipman ve Konfeksiyon

Her Bütçe (ve İhtiyaç) İçin En İyi Egzersiz Kulaklıkları

Her Bütçe (ve İhtiyaç) İçin En İyi Egzersiz Kulaklıkları
+ - 0

Antrenman sırasında kulaklık takmanın birçok yararı vardır:

  1. Zorlu bir aralıkta patlamanıza yardımcı olmak için en sevdiğiniz melodileri artırabilirsiniz.
  2. Odaklanmanıza yardımcı olmak için ortam gürültüsünü ayarlayabilirsiniz.
  3. Birisi sizinle konuştuğunda duymamak gibi davranarak iğrenç konuşmalardan kaçınabilirsiniz.
  4. Bazı durumlarda, telefonunuzu yanıtlayabilir ve adım atmadan eller serbest konuşabilirsiniz.

Ve Walmart’tan 5 dolarlık bir kulaklıkla başarabileceğinizi düşünmek kolay olsa da, çalışmak için tasarlanan yüksek kaliteli kulaklıkları aramanın kesin avantajları var. Örneğin, spor kulaklıklarının, etkinlikten bağımsız olarak daha sık kalma ve terle ıslandığında daha az bozulma olasılığı daha yüksektir.

Buraya dahil olan her ürün, onu bahçe çeşitliliği olan kulaklıklardan ayıran özellikler sunar ve bu seçeneklerden bazıları oldukça şaşırtıcı teknolojiyi içerir. Her şey kendi başına iyi olsa da, bütçenizi ve faaliyet gereksinimlerinizi en iyi karşılayanı seçin.

1

Jaybird Run

Jaybird Run Workout Headphones
Jaybird

Jaybird Run Gerçek Kablosuz Spor Kulaklıklar ucuz değil. Aslında, birkaç yüz dolar kazanacaklar, ancak bir çift gerçekten kablosuz kulaklık arayan bir dayanıklılık sporcuysanız, Jaybird Run’ın sunduğu kaliteyi yenemezsiniz. Bu kulakiçi kulaklıklar, terletmez ve suya dayanıklıdır; Her şarjla tam dört saatlik bir çalma elde edersiniz ve kullanışlı taşıma çantası, şarj cihazınızı iki katına çıkarır ve beş dakikalık bir hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Ayrıca, bir müzik tutkunuysanız, kişisel tercihlerinize göre tiz ve bası değiştirerek, ses deneyimini kişiselleştirmenize olanak tanıyan şirketin (iTunes ve Google Play’de mevcut) uygulamasını takdir edeceksiniz.

2

Phiaton BT 150 NC

Phiaton Egzersiz Kulaklıkları
Phiaton

Boyun bandı tarzı kulaklık tasarımı, spor salonuna gidenler için daha popüler bir seçenek haline geliyor ve geleneksel spor salonlarına, bisiklet rutinlerine veya çok fazla zıplama veya koşmaya gerek duymayan diğer egzersizlere sadık kalanlar için ideal. Phiaton BT 150 NC’nin boyun bandı kaymadan kalır, ter ve suya dayanıklıdır ve aynı anda bir veya iki tomurcuk kullanmanıza izin veren geri çekilebilir kulaklıklara sahiptir. Müziğinizi, bandın üzerindeki dokunmatik arayüzle kontrol edebilirsiniz ve tek bir şarjla kabaca altı saat boyunca müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca, bu kötü çocuklarda gürültü iptali yıldız şeklindedir – spor salonunuzdaki iğrenç kaldırıcıları ayarlamakta sorun yaşamazsınız.

Göz ardı etmemeniz gereken ekstra bir özellik, kulaklık başları geri çekildiğinde, kıvrılma veya dolaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Boyun askısını çantanıza koyun ve başka bir düşünce vermeyin. 150 $ için bir çift kapmak.

3

Aftershokz Trekz Titanyum Kemik İletimli Kulaklıklar

aftershokz egzersiz kulaklıkları
Aftershokz

Aftershokz Trekz Titanyum Kemik İletimli Kulaklıklar, bu listedeki en havalı teknolojilere sahiptir. Doğrudan kulak zarınıza ses iletmek için kulağınızın içine veya çevresine kayan standart bir kulaklık veya kulaklığın aksine, Trekz Titanyum kulaklıklar kulak zarlarınıza ses vermek için elmacık kemiklerinden kemik iletimi teknolojisi kullanır. Hoparlörler, kulağınızın dışına ve elmacık kemiklerinize dayanarak, sesin iç kulağınıza titreşimlerini iletmek için kemiklerinizi kullanır.

Bunun yararı, ortam gürültüsünün iptali olmamasıdır, bu sayede onları giyebilir, müzik dinleyebilir ve hala arkadan yaklaştığını duyabiliyorsunuz – açık hava sporları meraklıları için daha güvenli bir seçenek!

Trekz, Aftershokz’un kemik iletimi teknolojisindeki ilk koşusu değil, ancak en son yineleme atletizm pazarı için en iyisidir. Kemik iletim teknolojisine ek olarak, Trekz, giymelerini ve saklamalarını kolaylaştıran daha esnek, hafif ve dayanıklı bir titanyum çerçeveye sahiptir. Kullanıcılar ayrıca, müzik ve telefon görüşmeleri için altı saatlik pil ömrünün ve 130 $ fiyat etiketi göz önüne alındığında gönül rahatlığıyla yardımcı olan iki yıl garantiden yararlanabilirler.

4

Krankz Audio Classic Kulak İçi Kulaklıklar

Krankz ses antrenmanı kulaklıkları
Krankz Ses

Genel olarak konuşursak, büyük, kulak üstü kulaklıklar, etrafta çok fazla zıpladığınız dış mekan koşuları veya süper terli yüksek yoğunluklu egzersizler için ideal değildir; Bununla birlikte, spor salonunda “beni rahatsız etme” mesajını göndermenin, bu kötü çocukları bir çift kulaktan çekmekten daha iyi bir yolu olmadığını söyledi. 100 doların altındaki fiyatlarda, Krankz Classics, piyasadaki diğer bazı büyük isimlerden daha uygun fiyatlı ve melodilerinizi kontrol etmenizi kolaylaştıran yüksek kaliteli ses ve kullanışlı kulak üstü navigasyon özellikleri sunuyor.

Muhtemelen en iyi özellik Krankz’un sahip olduğu tek şarjla neredeyse 40 saat çalma ve bu listede en uzun kulaklık ömrü. Ayrıca, spor çantası çantanızda daha kompakt saklama için onları kendi üzerlerine daraltmanıza izin veren kullanışlı bir katlama özelliğine sahiptir.

5

TRAKK Karbon Su Geçirmez Bluetooth Kulaklık

TRAKK karbon antreman kulaklıkları
TRAKK Teknolojileri

Bir çok kulaklık suya dayanıklıdır, ancak çok fazla su geçirmez değildir. TRAKK Karbon Su Geçirmez Bluetooth Kulaklıkları girin. Bu kötü çocuklar 30 dakika boyunca 3,3 feet’e kadar su geçirmezlik derecesine sahiptir, bu yüzden onları sağanak ya da okyanusta oynarken ikinci bir düşünce olmadan giyebilirsiniz; havuzu.

12 saat çalma süresi ve 175 saat bekleme süresi ile bunları spor salonunuzun dolabında saklayabilir ve bir ücret ödemeden önce tam bir hafta boyunca sürecek egzersiz sürelerine güvenebilirsiniz. Ve sadece 70 dolarda, bu listedeki diğer spor kulaklıklarından daha uygun fiyatlı bir seçenek. Ancak, Bluetooth sinyalinizin su içinde hareket etmeyeceğini unutmayın, bu nedenle başınızı suya batırmayı planlıyorsanız, yüzme turları için iyi bir seçenek değildir.

6

Decibullz Özel Uygun Bluetooth Kablosuz Kulaklık

decibullz egzersiz kulaklıkları
Decibullz

Mükemmel kulaklık takma konusunda zorlanıyorsanız, yalnız değilsinizdir. Hiçbir iki kulak tam olarak aynı değildir; bu, yerinde kalacak spor kulaklıklarının üretilmesini zorlaştırır. Decibullz, kulakiçi kulaklıklarınızı 100 $ ‘ın hemen altında kendi kulağınıza uyarlamak için yeni bir yol sunarak kalıbı (tabiri caizse) kırar. Kalıplanabilir spor ağızlıklar konseptine dayanarak, Decibullz kulaklıklarını ılık suyla ısıtır, sonra kulaklarınıza yerleştirir ve onları kendi benzersiz şeklinize göre şekillendirirsiniz. Ve eğer kalıbı ilk defa tam olarak almazsanız, tekrar ılık suya koyun ve tekrar deneyin. Mükemmel uyum sayesinde, bir dizi serpinti sırasında veya inişli çıkışlı bir dağ bisikleti yolculuğunda onları düşürmekten endişe duymamanız olasıdır.

7

Plumsott Kablosuz Kulaklıklar

plumsott egzersiz kulaklıkları
Plumsott

Gerçekten uygun fiyatlı bir Bluetooth spor kulaklık çifti için Plumsott ile yanlış gidemezsiniz. Bu kötü çocuklar sadece 35 $ ‘a mal oluyor, ancak büyük markaların terletmez ve su geçirmez değerlendirmeleri, 30-ayak kablosuz mesafesi, 8-12 saat müzik çalma, 240 saate kadar beklediğiniz tüm özelliklerle geliyor bekleme süresi ve genel olarak iyi ses kalitesi. Kablosuz kulaklıkları daha önce hiç denemediyseniz ve büyük paralar dağıtmaya hazır değilseniz, bu işe başlamanız gereken markadır.

8

Sarar Bilek Giyilebilir Kulaklıklar

Wrapz Egzersiz Kulaklık
MyWrapz

Kablosuz kulaklıklar kesinlikle kullanışlıdır, ancak bir çift kablolu kulaklığı elinizde tutmak her zaman iyi bir fikirdir. Kablosuz sürümünüzde şarjın azalması durumunda iyi bir yedekleme planı sunmanın yanı sıra, kablolu kulaklıkların sunduğu ses kalitesi ve kullanım kolaylığı için söylenecek bir şey var. Örneğin, kardiyo makinesi çalışmalarını seviyorsanız, entegre TV’yi izlemek için bir dizi kablolu kulaklığı kardiyo makinesine takmak, kablolu kulaklıklarınızı Bluetooth aracılığıyla makineyle eşitlemeye çalışmaktan çok daha kolaydır.

Sarar bilek giyilebilir kulaklıklar özellikle hoş, çünkü tam anlamıyla bir bileklik gibi bileğinize takılmak için tasarlandı. Sevimli görünüyorlar, her zaman el altındalar, ve eğer onlara ihtiyacın olursa, onları paketinden çıkar ve kullanmaya koy. Fiyat da, stile bağlı olarak kabaca 20 ila 40 dolar arasında değişiyor.


    Yorum Yap