1. Anasayfa
  2. Ekipman ve Konfeksiyon

10 Grup Bisiklete binme Zorunluluk-Haves

10 Grup Bisiklete binme Zorunluluk-Haves
0

1

Makalede Neler Var?

Erkek ve Kadın Kılavuzu

cycling-collage.jpg
Laura Williams tarafından kolaj

Grup döngüsü, doğru donanıma sahip olmanın önemli olduğu faaliyetlerden biridir. Yüksek yoğunluklu aralıklarla antrenman yaparken eyerde uzun zaman geçirmek, sıcağa dayanacak kadar destekleyici giysilere ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelir. Erkekler ve kadınlar için en sevdiğim kıyafet seçimlerine göz atın.

2

Men: Bir Mücevher Tasarruf Döngüsü Kısa

mens-inci izumi-Canyon döngüsü kısa 75.jpg
Pearl Izumi

Beyler, bisiklet sürmeye yeniyseniz, geleneksel, spandeks sıkı bisiklet şortları giyerken rahat hissetmeyebilirsiniz. Sorun yok. Sadece onların yerine koşu şortu veya basketbol şortu için yetinmeyin. Bunun yerine, Pearl Izumi Canyon Short gibi bisiklete binmek için özel olarak tasarlanan bir çift gevşek şort alın. Bunlar, “oturduğunuz kemikleri” doldurmak için yerleşik bir güderi için mücevher tasarrufu rahatlığı sunar.

3

Erkekler: Neme Dayanıklı Bir Üst

w2-spor tank.jpg
dağ keçisi

Doğru şortlara ek olarak, yüksek yoğunluklu bir antrenmanın terine ayak uyduracak şekilde tasarlanmış, gerçekten nem emici bir üst isteyeceksiniz. Merinos yünü ve naylondan yapılan Ibex W2 Spor Tankı, vücudunuzdan ter çekmenize yardımcı olacak, böylece egzersiziniz boyunca mümkün olduğunca kuru kalabilirsiniz.

4

Erkekler ve Kadınlar: Harika Bir Çift Çorap

HP-UL-Tab-Siyah-çorap-on-ayak-form.jpg
Feetures

Bayanlar ve erkekler, bisiklet sürerken grubunuzda ayaklarınız çarpıyor! Bu, çok etkili bir dayak olmayabilir, koşarak koşabilir, ama yine de adım atmaya başlayacaklar. Bu, yanığa ayak uyduracak bir çorabın olması gerektiği anlamına gelir. Feetures Yüksek Performans Ultra Hafif çoraplar mükemmel çözümdür. İnce ve hafif olması, bisiklet ayakkabılarınızda fazla yer kaplamaz. Ter atmak, çorabın üst kısmından havalandırma sağlamak ve topuğun ayakkabınızın arkasına kaymasını engellemek için tasarlanmıştır. Ayrıca kadınlar ve erkekler için uygun bir dizi renkte gelirler.

5

Erkekler: Egzersiz Sonrası Kazak

m-seyahat-Hoody-220-quietshade-super.natural.jpg
doğaüstü

Bütün o terleme seni dersten sonra üşütebilir. Çantanıza rahat bir kapüşonu koyun, terli üstünüzü çıkartabilir ve stüdyodan çıkarken sıcak kalabilirsiniz. Erkeklerin seyahat kapüşonunu super.natural’dan seviyorum. Kumaş Merino yününden altı kat daha hızlı nem alır ve% 55 daha hızlı kurur – antrenman sonrası kazak için kesinlikle önemlidir.

6

Kadınlar: Mükemmel Bir Spor Sütyeni

150105_cozy-turuncu-product_00652.jpg
Rahat turuncu

Bayanlar, bisiklet dersinde iyi bir spor sütyeninin önemini küçümsemeyin. Cosy Orange’dan Vikasa Yoga Spor Sutyeni, destek ve stilin mükemmel birleşimini sunuyor. Sütyen serin kalmanıza yardımcı olacak nefes alabilen örgü, size şekil vermek için çıkarılabilir köpük kaplar ve ek destek için çapraz bağlanan daha geniş kayışlar içerir.

7

Kadınlar: Nem Esnek Bir Forma

Sugoi-rpm-jersey-65.png
Sugoi

Erkekler gibi, kadınlar da sert bir taklit tepeler dizisinden sonra bile onları kuru tutacak bir üst isteyecekler. Sugoi bisiklet sürmek, koşmak ve triatlon kıyafetleri konusunda uzmanlaşmış, bu yüzden RPM Formalarının hayal kırıklığına uğratmayacağını biliyorsunuz. Nem geçirmeyen kumaşına, çekici şekline ve hoş renklerine ek olarak, jarse, kilitli anahtarınızı veya spor salonu kimliğinizi saklayabileceğiniz arka tarafında da kullanışlı bir cebe sahip.

8

Kadınlar: Yüksek Performanslı Bir Bisikletçi

Sugoi-Verve-Bisiklet-Knicker.jpg
Sugoi

Bu Sugoi Verve Bike Knickers standart antreman kaprileri gibi görünebilir, ancak görünüş aldatıcı olabilir. Performans esneyen, esneklik veren materyaller sizi sınıfınız boyunca kuru tutarken, yerleşik güderi sizi eyerde tutmanız için gereken desteği sunar. Ayrıca, dantelli bacak açıklığı ve temiz çizgiler, bu pantolonları inanılmaz şekilde düzleştirir.

9

Sevimli Bir Bisiklet Etek

etek-spor-cruiser-bisiklet-kız-85.jpg
Etek Sporları

Bazen sadece spor salonuna giderken biraz daha “girlie” bir şeyler giymek istersiniz. Girin: Etek Sporları ‘Sporcu Kızı Eteklerin altında yerleşik “kısa külot” olan ultra ince kızak. Egzersizden sonra kahve içmek için dışarı çıktığı gibi bisikletle de harika görünecek. Sadece unutmayın – bunların yerleşik bir güderi yoktur, bu yüzden “oturmak kemiği” desteği için güderi astarlı külot giyebilirsiniz.

10

Kadınlar: Egzersiz Sonrası Kazak

W-başlıklı-örtbas-140-moonstruck-super.natural.jpg
doğaüstü

Erkekler gibi, bayanlar da yorucu bir bisiklet antrenmanından sonra sıcak tutmak için bir örtü isteyecekler. Islak antrenman üstünüzü soyun ve süper, doğal bir şekilde olduğu gibi rahat, hafif bir sweatshirt ile değiştirin. Erkek versiyonu gibi, bu süper doğal üst de Merino yünden daha hızlı kurur ve rahat ve sevimli, çizme!

11

Erkekler ve Kadınlar: Akustik Filtreler

dubs_IN_CASE_ALL_COLORS.jpg
Dubs

Bisiklete binme grubunuzda yeniyseniz, müziğin hoparlörler arasında ne kadar yüksek sesle büyüdüğüne şaşırabilirsiniz. Kulaklarınız hassassa veya sadece işitme kaybına karşı korunmak istiyorsanız (akıllıca bir hareket), bir dizi Dubs Akustik Filtre seçmeyi düşünün. İleri moda kulak tıkaçları gibi görünür ve davranırlar, ancak susturma sesi yerine sesi filtrelerler, yüksek sesle müziğin etkisini azaltırlar ama yine de eğitmenlerin ipuçlarını duymanızı sağlar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir