1. Ana Sayfa
 2. Ekipman ve Konfeksiyon

LifeTrak Zone C410 Fitness Giyilebilir İnceleme

LifeTrak Zone C410 Fitness Giyilebilir İnceleme
+ - 0

Beni tembel olarak çağır, ama sürekli tüm cihazları şarj etmekten nefret ediyorum. Dizüstü bilgisayarımı ve telefonumu şarj etmeyi unutursam, GPS saatinden, Bluetooth kulaklıklardan ve etkinlik izleyiciden daha az. Bir cihaz üzerimde ölmeden bir antrenman yapabiliyorsam, genelde “kazan” olduğunu düşünüyorum.

Bu nedenle, bu nedenle tek başına, LifeTrak Zone C410 (100 $) benim en sevdiğim spor formum oldu (en azından şimdilik):

Asla şarj etmek zorunda değilsin.

Verilen, LifeTrak cihazı piyasadaki diğer cihazların bazıları kadar gösterişli değildir ve smartwatch mesajlaşma veya GPS izleme gibi birçok ekstra özelliğe sahip değildir, ancak 7 gün 24 saat kullanım kolaylığı ve uyku izleme bugüne kadar gördüğüm en iyisidir.

özellikler ve faydalar

 • 1 Yıllık Pil Ömrü . Daha önce de bahsettiğim gibi, bu giyilebilirliği şarj etmeyi düşünmek zorunda değilsiniz. Düğme pili değiştirmeden önce sadece bileğinize takın ve bir yıl boyunca kullanın.
 • Uygun fiyatlı . Sadece 99 $ ‘dan, Zone C410 makul bir fiyata güzel özellikler sunuyor.
 • 30 Metreye Suya Dayanıklı. Plajda yüzerken ya da takılırken saati duşa takın. Serbest dalış ya da SCUBA dalışı yapmadığınız sürece, açıkta olacaksınız.
 • Kalori, Adım ve Mesafe Takibi. Monitör, günlük adım sayınızı ve karşılık gelen mesafenizi otomatik olarak izlemek için iyi bir iş çıkarır ve etkinliğinize, yaşınıza, cinsiyetinize, kilonuza ve boyunuza göre kalori yakma tahmini sunar. Her ne kadar tüm fitness monitörlerinin her iki yönde de en az% 10 kapalı olabileceğini varsaymama rağmen, bunlar oldukça doğru tahminler gibi görünüyor. Başka bir deyişle, cihaz 2.000 kalori yaktığınızı söylerse, 1.800 ila 2.200 kalori arasında herhangi bir yere yaktığınızı varsaymaktan daha iyi olurdu … ve günlük aktivite seviyenizi fazla tahmin etmekten kaçınmak spektrumun alt tarafı.
 • SleepTrak . LifeTrak Zone C410, uyku kalitesini ve rahatsızlıklarını otomatik olarak izler ve böylece gece uyku düzeninize ilişkin öngörüler sağlar.
 • Straplez Nabız İzleme. Kalp atış hızınızı günün herhangi bir saatinde düğmeyi basit bir tıklama ile kontrol edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı kullanışlıdır, ancak ben şahsen bu özelliği biraz rahatsız edici buldum – özellikle egzersizler sırasında, saat kalp atış hızımı toparlayamazdı ya da ciddi şekilde küçümseyecekti.
 • Saatte Saklanan Haftalık Kayıtlar . Saat, uyku, adımlar, yakılan kaloriler ve kat edilen mesafeler söz konusu olduğunda haftanın değerindeki verileri saklar. Bu, saatin karşılık gelen uygulamasına giriş yapmadan gün içindeki bilgileri karşılaştırmayı kolaylaştırır.
 • Uygulama özellikli. Uygulamayı kişisel olarak hiç kullanmamıştım (Android telefonlarımın ikisi de uyumlu değildi), iOS ile çalışan ve Android cihazları seçen bir uygulama var. Uygulamanın daha ayrıntılı veri ve grafikler sağlar, böylece bir yıl boyunca değişikliklerinizi takip edebilirsiniz.

Dezavantajları

 • Uygulama Tüm Android Telefonlarla Uyumlu Değil . Uygulamam akıllı telefonumda çalışmadığı için uygulamayı deneyemediğim için kızdım.
 • Oldukça Temel Görünümlü . Piyasada pek çok havalı fitness aleti ve monitörü var ve C410 da onlardan biri değil. Dijital ekranı ve ayarlanabilir askısı ile ilgili kesinlikle yanlış bir şey olmamasına rağmen, bu konuda da heyecan verici bir şey yok. En azından farklı renkli kayışlardan seçim yapmayı çok isterdim.
 • Buggy Nabız İzleme . Çoğu askısız kalp atış hızı monitörü gibi, C410 da arzulanan bir şey bıraktı. Günlük aktiviteler sırasında, kalp atış hızımı oldukça iyi alıyormuş gibi görünüyordu, ancak zorlu bir egzersiz sırasında? Tüm bahisler kapalıydı.

Kimler İçin

Daha önce de söylediğim gibi, bu benim en sevdiğiniz spor takip cihazı, şarj etmek zorunda kalmamanın basit bir nedeni. Bu saat, spor monitörünü takmayı düşünmek istemeyen ancak yine de uyku ve aktivite alışkanlıklarını giyilebilir bir cihazla izleme olanağını isteyen herkes için (benim gibi).


  Yorum Yap