1. Anasayfa
  2. Uncategorized

Canlı Türkiye Koronavirüs (COVID-19) ayrıntılı istatistik

Canlı Türkiye Koronavirüs (COVID-19) ayrıntılı istatistik
0

Corona virüsü ( COVID-19) canlı (anlık) takip  verileri  4  adet grafik ile genişletilmiş şekilde inceleyebilirsiniz. Türkiye‘de vaka sayılarını ayrıntılı anlık grafik durumuna analiz edebilirsiniz.

1.Canlı Türkiye Koronavirüs (COVID-19) ayrıntılı istatistik 1 : Bu grafikte 10 Mart 2020 tarihinden Toplam Vefat Sayısı, Toplam Vaka Sayısı ve Toplam İyileşen Hasta Sayısı renklere göre ayrılmıştır.

2.Canlı Türkiye Koronavirüs (COVID-19) ayrıntılı istatistik 2 : Bu grafikte 10 Mart 2020 tarihinden itibaren Toplam Vaka Sayısı ve Yeni Vaka Sayıları renklere göre ayrılmıştır.

3.Canlı Türkiye Koronavirüs (COVID-19) ayrıntılı istatistik 3 : Bu grafikte 10 Mart 2020 tarihinden itibaren Toplam Test Sayısı, Günlük Test Sayısı ve Günlük Vaka sayısının Günlük Test Sayısına Oranı renklere göre  ayrılmıştır.

4.Canlı Türkiye Koronavirüs (COVID-19) ayrıntılı istatistik 4 : Bu grafikte 10 Mart 2020 tarihinden itibaren Toplam Vefat Sayısı, Toplam Vaka Sayısı ve Toplam İyileşen Hasta Sayısı renklere göre  genişletilerek ayrılmıştır.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir