Yürüyen ayakkabılar

Eski ayakkabılara razı olmayın. Ayaklarınız, yürüyüşleriniz ve yürüyüş tercihleriniz için en iyi yürüyüş ayakkabısını nasıl bulacağınızı ve hazırlanacağınızı öğrenin. İşte en popüler seçimlerimiz.

Yürüyen ayakkabılar

Atletik Ayakkabının Anatomisi

16 May, 2019 710

Atletik ayakkabının farklı bölümleri nelerdir? Koşu ayakkabısı veya yürüyüş ayakkabısı satın alsanız da, ortak terminolojileri var. Temel ayakkabı anatomisini parçalayalım.

Yürüyen ayakkabılar

Reebok RunTone Tonlama Ayakkabı – İnceleme

19 Mar, 2019 731

Reebok RunTone ayakkabıları durduruldu. Bazı yakın çekimler veya kullanılmış ayakkabılar hala mevcut olabilir. Reebok, desteklenmeyen reklam talepleri üzerine FTC ile anlaşarak RunTone ve EasyTone ayakkabıları için geri ödeme teklif etti. Geri ödeme süresi, 2012 Nisan ayında sona ermiştir. Bu, kas tonusu ve kilo kaybı konusunda iddiada bulunan birçok tonlandırıcı ayakkabı markasına oldu. Ayakkabı iadelerinde tonlama hakkında daha fazlasını görün

Yürüyen ayakkabılar

Maraton Yürümek için Ayakkabı Giymek

17 Mar, 2019 409

Bir maratona gitmek için antrenman yapmaya karar verdin ve ilk adımın doğru ayakkabıyı almak. Onlar sizin en önemli donanımınızdır ve önümüzdeki birkaç ay içinde birçok gün ve mil harcarsınız. Aynı eski spor ayakkabılarınız muhtemelen doğru seçim değildir. Maraton için antrenman yapma taahhüdünde bulunduğunuz gün, iyi ayakkabılar bulma konusunda kendinize karar verin.

Yürüyen ayakkabılar

Ne Tür Bir Yürüyüş Ayakkabısı Satın Alabilirim?

17 Mar, 2019 390

Soru: Ne Tür Bir Yürüyüş Ayakkabısı Satın Alabilirim?

Yürüyen ayakkabılar

Yaşlılar İçin Yürüyüş Ayakkabısı Seçmek

17 Mar, 2019 662

Bir yürüyüş ayakkabısında ihtiyacınız olan özellikler yaşlandıkça değişebilir. Topuklu veya çizme giymeye alışkın olabilirsin, ancak bunların artık yürümek için iyi çalışmadığını keşfedin. Sağlık ve zindelik için yürürken ya da köpeği gezerken yıllarca kullandığınız ayakkabıların, size daha iyi hizmet edebilecekleri için de işlem görmeleri gerekebilir. Yaşlandıkça gerçekleşen değişimleri ve sizi ilerlemiş yıllarınızda ilerletmenizi sağlayacak ayakkabılar hakkında bilgi edinin.

Yürüyen ayakkabılar

Yürüme ve Koşmada Pronasyon, Aşırı Yüklenme ve Supinasyon

17 Mar, 2019 680

Pronasyon, yürüme ve koşma sırasında ayağınızın doğal bir hareketidir. Yürüyüşünüz nötr bir pronasyon, fazla tonlama veya supinasyon şekli (düşük tonlama) gösterebilir. Fazla baskı yapma ya da baskı yapma gerilmeleri daha büyük yaralanma riskiyle ilişkilendirilmiştir. Overpronator iseniz hareket kontrolü ayakkabısı ve ortez kullanılması tavsiye edilirken, esnek ve yastıklı ayakkabılı hastalar için daha iyidir. Bu yürüyüş düzenlerini ve bunları düzeltmek için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Yürüyen ayakkabılar

2019 Yılı Yürüyüşçüsü için En İyi 10 Trail Ayakkabı

17 Mar, 2019 564

İlk Bakış En İyi Genel Bakış: Amazon'daki Brooks Cascadia "Bir ultramarathoner, Brooks bir ahır oluşturmak istediğinde orijinal tasarım için girdi verdi." Uzun Mesafe İçin En İyi: Amazon'daki Merrell Moab 2 Ventilatör "İspanya'da 600 mil, 30 günlük Camino de Santiago'da dolaşmak için onları giyen kadınların eleştirilerini çekiyor." Zorlu Parkurlar için En İyi: Amazon'da Vasque Mantra GTX "Birçok bottan daha hafif, ancak kayalık ve köklü parkurlar için yeterince sağlam." Brisk Trail Walking için en iyisi: Amazon'da Adidas adiZero XT "Yapışkan kauçuk dış taban ile ıslak veya kayalık yüzeylerde iyi bir çekiş sağlamak için tasarlanan ve kullanıcılar kavrama konusunda çılgına dönüyor." En İyi Minimalist Ayakkabı: Amazon'da Yeni Denge Vazee Zirvesi "Çok esnek, hafif ve minimalist bir iz ayakkabısı." Şehrin En İyi Yolu: Amazon'daki Keen Terradora Kadınları "Yoga pantolonunuzla ve yürüyüş spor kıyafetlerinizle harika görünün ve seyahat için mükemmel bir seçimdir." En İyi Yastıklamalı: Amazon'da Hoka One One Challenger ATR 4 "Bu ayakkabı maksimum yastığa sahip ve hafif ama destekleyici." En İyi Orta Yükseklikli Bot: Keen Targhee III Amazon'da Orta WP "Bu su geçirmez botla, küçük akarsuların üstesinden gelebilir ve ayak bileğinizi zorlu patikalara çevirmekten daha az korkabilirsiniz." En İyi Su Geçirmez: New Balance 910v4 Amazon'da Trail GTX "Bu ayakkabılar kar yağışı ve karda bile iyi çalışır." En İyi Düşük Kesimli Yürüyüş Ayakkabısı: Brooks Cascadia 12, Amazon'da "Çok kararlı ve çok sayıda tepe ve kayalık parkurun bulunduğu uzun mesafeli yürüyüşlerde yürüyüş yapanlarla kendini kanıtladı."

Yürüyen ayakkabılar

Doğru Fit İçin Ayakkabılarını Nasıl Bağlarsın?

17 Mar, 2019 467

Ayakkabı bağcıklama teknikleri ayakkabı uyumu sorunlarına yardımcı olabilir. Spor ayakkabınızı bağlamanızdaki basit değişiklikler, eğer geniş bir ayak, dar topuk, geniş ayak basma, dar ayak ya da topuğunuz ayakkabınızın içine girip çıkıyorsa yardımcı olabilir.

Yürüyen ayakkabılar

Dr. Scholl's Konfor ve Rahatlama için Tabanlık ve Ortez

17 Mar, 2019 537

Dr. Scholl's çeşitli tabanlık ve ortezlere sahiptir ve size daha fazla ayak konforunda yardımcı olmak ve yaygın ayak ağrısı şikayetlerini gidermek için hangisinin en iyi olduğunu nasıl belirleyebileceğinizi merak edebilirsiniz. Raftan bir ek satın alırken hızlı bir çözümdür, bu genellikle deneme yanılma meselesidir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, daraltmak için kendi web sitesi Insole Advisor kullanabilirsiniz. Scholl's FootMapping kioskunu büyük bir perakendecide kullanarak daha özel bir öneri alabilirsiniz. Bir adım yükselmek için, her bir ayağı dikkate alan Özel 3D Eklemeler siparişi vermek için bir uygulama kullanabilirsiniz, bu sayede gerçekten özel bir uyum elde edersiniz.

Yürüyen ayakkabılar

Yürüyüş ayakkabısı içinde nelere dikkat etmek

16 Mar, 2019 385

Kuşkusuz, yürümek için ihtiyacınız olan en önemli ekipman, bir çift yürüyüş ayakkabısı. Bazı koşu ayakkabılarını giymek yerine yürüyüş için özel olarak tasarlanmış bir çift bulmanız önemlidir. Elbette, bu ilave bir gider ama daha fazla rahatlık sağlayarak ve yaralanmayı, kararsızlığı ve ayak ağrısını önleyerek ödenecek bir masraf.