İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yürüyen ayakkabılar
  3. Reebok RunTone Tonlama Ayakkabı – İnceleme

Reebok RunTone Tonlama Ayakkabı – İnceleme

Reebok RunTone

Reebok RunTone ayakkabıları durduruldu. Bazı yakın çekimler veya kullanılmış ayakkabılar hala mevcut olabilir. Reebok, desteklenmeyen reklam talepleri üzerine FTC ile anlaşarak RunTone ve EasyTone ayakkabıları için geri ödeme teklif etti. Geri ödeme süresi, 2012 Nisan ayında sona ermiştir. Bu, kas tonusu ve kilo kaybı konusunda iddiada bulunan birçok tonlandırıcı ayakkabı markasına oldu. Ayakkabı iadelerinde tonlama hakkında daha fazlasını görün

Reebok RunTone ayakkabılarında, tüm taban ve topuk boyunca hareketli havayla dolu havayla doldurulmuş baklalar bulunuyordu. Bu, bir fitness diskine basmak gibi her adımda biraz dengesizlik verir. Kararsızlık, daha fazla kasları harekete geçirmek ve tonlandırmak için tasarlanmıştır.

Birçok tonlama ayakkabısından farklı olarak, nispeten hafif, yassı ve esnektirler; bunlar, yürüyüş ve koşu için çoğu diğer ayakkabı ayakkabısı tasarımlarından daha uygun hale getirir. Doğru yerlerde esniyorlar ve onlarla birlikte yürüyen bir basamağa uygun bir rulo alabilirsiniz.

RunTone Shoes Kritik Elemanlarda En Sıkılaştırıcı Ayakkabıları Yener

Reebok RunTone ayakkabılarının tabanındaki ve tabanındaki hareketli hava kabukları, her adımda biraz dengesizlik yaratır. Denge diski kullanmak gibidir, ancak kararsızlık hissi çok azdır. Bu hafif dengesizlik, her adımda daha fazla kasın harekete geçmesine yardımcı olur, bu da bacağın ve kalça kaslarının daha fazla tonlanmasına neden olabilir ve ayrıca çekirdek kaslarının tonlanmasına yardımcı olabilir.

Reebok EasyTone ayakkabısı benzer olsa da, uygun bir yuvarlanma yürüyüşü için doğru yerlere esnemezler. Reebok RunTone ayakkabısı, fitness yürüyüşü yapanlar ve RunTone üzerindeki koşucular ve diğer birçok tonlama ayakkabısı tasarımları için birçok avantaja sahiptir.

  • Ağırlıkça daha hafif : Çoğu tonlama ayakkabısı spor yürüyüş ve koşu ayakkabısından daha ağırdır. Bu, daha fazla kalori yakmak için yardımcı gibi görünse de, vücudumuz ayaklarımız üzerinde ekstra ağırlık olacak şekilde tasarlanmamıştır. Ağır ayakkabılar zorlanmaya ve hatta yaralanmaya neden olabilir. RunTone ayakkabıları diğer hafif performans eğitimi koşu ayakkabılarından daha ağır değildir.
  • Düz : RunTone ayakkabıları, bir spor yürüyüş ayakkabısı seçmek için benim standartlarımı karşılayacak kadar düz. Tonlama ayakkabılarının çoğu ekstra uzun. Bu yüzden, uzun burunlu ayakkabılardan düşmekten bükülmüş ayak bilekleri hakkında birçok raporumuz var. İyi bir yürüyüş ayakkabısı düzdür, sağlam bir topuğu yoktur.
  • Esnek : RunTone ayakkabısı, bir ayağın her adımdan geçmesini sağlamak için ön ayaktaki doğru yerlere doğru bükülür. Bu kritik. EasyTone ayakkabılar doğru yerlerde esnetilmez ve birçok tonlama ayakkabısı tamamen esnek değildir.

RunTone Shoes’u Denemek

Yerel ayakkabı mağazamdaki RunTone ayakkabılarını denedim. Uyum ve hislerden çok memnun kaldım. Yürürken kendilerini aşırı kararsız hissetmezler. Ayakkabının alçak yüksekliği, hafifliği ve esnekliği fitness yürüyüşü için harika hissettirdi. Çok yastıklı hissettiler, ayaklarım bu ayakkabıyla çok mutluydu.

Ancak onları almadım çünkü bunyonum var ve ayakkabının dili yanlış yere sürtüyordu. Bu, çoğu insanın endişelenmesine gerek olmayan çok bireysel bir konudur. Bu mesele hariç ayakkabıları alırdım.

Tonlama Ayakkabı ile Yavaş Alın

Herhangi bir stil veya marka tonlama ayakkabısı kullanırken, kas ağrısını ve hatta yaralanmayı önlemek için zamanınızı ayakkabı giyerek yavaşça artırmak önemlidir. Tüm üreticiler bu uyarıyı verir. RunTone veya EasyTone ayakkabılarını almaya karar verirseniz, ilk gün sadece 10 ila 15 dakika, sadece evin etrafına giyin. Ardından, sadece 10 ila 15 dakika boyunca antrenmanlarda kolaylaşın ve ayakkabılara yavaşça daha fazla zaman ekleyin. Günde beş dakikadan fazla zaman kazanmazsınız.

Hafif kas ağrıları dışında olağandışı bir ağrı yaşarsanız, ayakkabıları kullanmayı bırakın.

Tonlama ayakkabılarını cömert bir iade politikasına sahip bir perakendeciden satın almak en iyisidir, böylece ayakkabının uygunluğu veya performansıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız iade edebilirsiniz. İade etmeniz gerekmediğinden emin olana kadar onları içeriye atın.


Yorum Yap

    Yorum Yap