1. Anasayfa
  2. Yürüyen ayakkabılar

2019 Kadınları İçin En İyi Yürüyüş Botu

2019 Kadınları İçin En İyi Yürüyüş Botu
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi : Amazon’daki Merrell Moab Ventilatör

“Islak ve kuru koşullarda, sıcak ve soğuk sıcaklıklarda denge ve çekiş sağlar.”

En İyi Orta Yükseklik: Amazon’daki Bogs Bend Yürüyüş Botu

“Ayak bileği bölgesi yakınında ekstra bir dolgu maddesi ve geniş bir parmak kutusu bu botu daha konforlu hale getirir.”

En Hafif: Amazon’da Keen Terradora Mid

“Harika hafif ve düzenli, ancak sağlam.”

En iyi su geçirmez: Amazon at Forsake Patch

“Dikiş mühürlü su geçirmez fakat nefes alabilen yapı.”

En İyi Deri: Amazon’da Ahnu Montara Suya Dayanıklı Bot

“Su geçirmez yağlı deriden üretilmiştir.”

En İyi Sentetik : Amazon’da Adidas Outdoor AX2

“Yüksek teknoloji ürünü, insan yapımı malzemelerden yapılmış.”

En İyi Yastıklama: Columbia Newton Ridge Plus Amazon at

“Rahat bir başlangıç, yolculuğu çok daha eğlenceli hale getirecek.”

En Çok Tıklananlar

En İyisi: Merrell Kadın Moab Ventilatör Yürüyüş Ayakkabısı

merrel-moab
Amazon’un İzniyle
Amazon’dan satın alın

Merrell Moab ayakkabısı gibi, başlangıçta rahat olan bir çift yürüyüş ayakkabısı, içine girerken sürtünme ve kabarcıklarla uğraşmak zorunda kalmayacağınız anlamına geliyor. Vibram marka pabuçlar (ayakkabının tabanındaki lastik benzeri tutamaklar) kemer dışında her yerde. Bu, ayağın doğal olarak esnemesine izin verirken, ıslak ve kuru koşullarda, sıcak ve soğuk sıcaklıklarda stabilite ve çekiş sağlar. Botlar ayrıca antimikrobiyal teknoloji sayesinde ter ve nemden kaynaklanan koku ile de savaşıyor.

İnsanlar bu ayakkabıların ayakları üzerinde ne kadar iyi hissettiği konusunda çok endişeleniyorlar ve birçok hakem, evde ya da işte bile giydiklerini söylüyor; Yürüyüş ayakkabısı beş farklı renkte sunuluyor ve nötr tonlar kotlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabiliyor. Böylece çift görev yapabiliyorlar.

En İyi Orta Boy: Bogs Kadın Viraj Yürüyüş Botu

Amazon’dan satın alın

Ayak bileği manşeti daha yüksek olan botlar, düşük kesimli botlara kıyasla biraz daha fazla ayak bileği desteği sunarken, çizilmelere, zehirli sarmaşıklara, böcek ısırıklarına ve diğer açık hava serserilerine karşı ekstra birkaç inç koruma sağlar. Bogs Bükme ayağı, ayakkabının kemerinden manşetin tepesine kadar 6.25 ” ölçüsünde bir mil yüksekliğine sahiptir. Nubuk deriden ve nefes alabilen ağdan yapılmış bir üst kısım sunar.

Hakemler, ayak bileği bölgesi ve geniş bir parmak kutusunun yanında bulunan ekstra dolgunluğun bu botu daha rahat hale getirdiğini ve birçoğunun onları kırmanın hiç zaman almadığı konusunda hemfikir olduklarını söylüyorlar. Bu çiftte terleme konusunda endişelenmeyin: ayakkabılar, korkak kokulu olmalarını önlemek için DuraFresh teknolojisine sahiptir.

En İyi Hafif: Keen Kadın Terradora Suya Dayanıklı Yürüyüş Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Clunky, ağır yürüyüş botları sizi ağırlığından etkilemeyecek, aynı zamanda giymek de rahatsız edici olabilir. Bu nedenle, olağanüstü hafif ve düzenli, ancak sağlam olan Keen Terradora ayakkabısını seviyoruz. Erkek ayakkabısının küçültülmüş bir versiyonu olmak yerine, bu ayakkabı özellikle bir kadının ayağı için tasarlanmıştır. Daha dar bir şekil ve biraz daha yüksek kemer gibi detaylar yürüyüş botlarının paçalarınız için özel olarak tasarlanmış gibi rahatça oturmasını sağlar.

Keen Terradora botlarını giyen insanlar, bir eldiven gibi oturduğunu ancak uzun yürüyüşler için hala yeterli destek ve istikrar sağladığını söylüyorlar (bir yorumcu bu ayakkabılarda altı günlük bir yürüyüşü başarıyla tamamladı). Şık botlar yolun dışında da harika durur ve uzun bir koşu günü boyunca sizi rahat ettirir.

En iyi su geçirmez: forsake yama

Amazon’dan satın alın

Islak veya hafif nemli yürüyüş botları hızlı bir şekilde ağrılı kabarcıklara yol açabilir, bu nedenle su geçirmez bir ayakkabı, yağmurlu gün yürüyüşlerinin yanı sıra akarsularda veya nemli tarlalarda gezinmek için akıllı bir seçenektir. Forsake Patch ayakkabısı dikişe dayanıklı su geçirmez fakat nefes alabilen bir yapıya sahiptir ve ayakları en zor koşullarda bile kuru tutar. Ek olarak, körüklenmiş bir dil, suyun ve döküntülerin dantel deliklerinden çizme içine sızmasını önler.

Forsake Patch yürüyüş botlarının sahibi insanlar, ayakkabıların hacimli veya ağır olmadan sağlam olduğunu ve bir gözden geçirenin bile onları yağmurda ve çamurda üç gün boyunca hiçbir sızıntı olmadan giydiğini söylüyor. Biz buna galibiyet diyoruz!

En İyi Deri: Ahnu Kadın Montara Suya Dayanıklı Bot

Amazon’dan satın alın

Dayanıklılık ve rahatlık söz konusu olduğunda, çoğu deriden yapılmış yürüyüş botlarının en iyisi olduğunu savunuyor. Su geçirmez yağlı deri ve kauçuk çekme tabanından inşa edilen Ahnu Montara ayakkabısı, doğal bir adım atmak ve gövdenin yerden yukarı doğru hizalanmasını teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bunlar orta ila yüksek bir yüksekliğe sahiptir ve suni kürklü kahverengi ile canlı mor arasında değişen beş renk seçeneğine sahiptir.

Botları olan insanlar derinin iyi hissettiği ve iyi göründüğü konusunda hemfikirdir ve ayrıca yağışlı havalarda oldukça iyi tutarlar. Aslında, bir gözden geçiren ayak bileği derinliklerinde yürürken ayaklarının kuru kaldığını söylüyor.

En İyi Sentetik: Adidas Outdoor Bayan AX2 Yürüyüş Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Deri ayakkabılar sizin için uygun değilse sorun değil (belki vegansınız, daha uygun fiyatlı bir ayakkabı istiyorsanız veya sentetik hissi tercih ediyorsanız): Yüksek teknoloji ürünü, insan yapımı malzemelerden yapılmış mükemmel yürüyüş ayakkabıları var . Denemelerden biri Adidas AX2 ayakkabısı. Bir tekstil ve sentetik üst ve yüksek çekişli kauçuk taban bulunuyor. Buz yeşilinden okul otobüsü portakalına kadar çeşitli eğlenceli renklerde mevcutturlar, parkuru aydınlatmak için eminiz. Bunların ayrıca hem zam hem de günlük ihtiyaçlarınız için onları kullanışlı kılan bir kesim vardır.

AX2 yürüyüş botlarına sahip olanlar, çekişin hem kayalık pistlerde hem de kaygan kayalarda mükemmel olduğunu söylüyor. Bazıları biraz daha büyük olabileceğinden, yarı büyüklükte inmenizi önerir.

En iyi Yastıklama: Columbia Kadın Newton Ridge Plus Yürüyüş Botu

Amazon’dan satın alın

İsterseniz birkaç saat boyunca yürüyüşe çıkacaksınız, isterse birkaç gün sırt çantasıyla geçireceğiniz zaman rahat bir botla yolculuk çok daha keyifli geçecek. Columbia Newton Ridge Plus pabucu, orta taban boyunca darbe emilimi için Techlite yastıklama özelliğine sahiptir (okuma: boğaz dizsiz). Bunun üzerine, botlar su geçirmez deriden yapılmıştır ve leke tutmaz.

Columbia Newton Ridge Plus yürüyüş botlarının sahibi bir kişi peluş yastıklamanın bulutların üstünde yürümek gibi hissettirdiğini söyler ve diğer yorumcular kutudan çıktıklarında rahat olduklarını kabul ederler.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir