1. Anasayfa
  2. Yürüyen ayakkabılar

2019 Düz Ayaklar İçin En İyi 9 Yürüyüş Ayakkabısı

2019 Düz Ayaklar İçin En İyi 9 Yürüyüş Ayakkabısı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel olarak En İyi: Amazon’daki Brooks Bağımlılığı Walker

“Mükemmel kemer desteği sağlar ve hafif overpronation düzeltir.”

En İyi Bütçe: Amazon Saucony Grid Omni Walker

“İç taban ve orta ayak köprü tasarımı sağlar   Düz ayaklar için rahat kemer desteği. “

Konfor için en iyisi: Amazon’daki Brooks Kadın Hayalet 10

“Esnek, nefes alabilen file üst ve ekstra yastıklama özelliği ile bu ayakkabılar, attığınız rahatlığa katkıda bulunacaktır.”

Fitness Yürüyüşü için En İyi: Amazon’da Brooks Adrenalin

“Orta taban, ilerlemiş pronasyon kontrolünü ve aynı zamanda yumuşak, akıcı bir yürüyüş için daha yumuşak geçişleri teşvik etmek için tasarlanmıştır.”

Stil için en iyisi: Amazon at New Balance WW928v3

“Konfor ve destek alanlarındaki Excel’ler, düz ayaklı kadınlar için sağlam bir seçimdir.”

Kadınlar için En İyi: Amazon’da Vionic Walker

“Plantar fasiit, bunyonlar veya geçmişte diğer ayak sorunlarınızla ilgili sorunlarınız varsa sağlam bir seçim.”

Erkeklerin En İyisi: Amazon’daki Brooks Canavarı

“Çok fazla yürüyüş yapan ya da ayakları üzerinde çok fazla zaman harcayan düz ayaklı erkekler için mükemmel bir seçim.”

Hareket Kontrolü İçin En İyi: Amazon’da Brooks Ariel

“Olağanüstü kemer desteği ve bulut benzeri konfor özellikleri.”

En Hafif: Amazon’da Saucony Echelon LE2

“Atletik ve şık görünüyorlar, ancak bunama, mısır veya diğer ayak sorunları olan yürüyüşçüler için uygun olacak şekilde kutuda yeterince yer var.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: Brooks Bağımlılık Walker

Brooks Addiction Walker

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Brooks Bağımlılığı Walker, dayanıklılığı, inanılmaz rahatlığı ve düz ayakları olanlara olağanüstü desteği sayesinde bu listedeki yerini alır. Ayakkabının temel özelliklerinden biri de ayağınızın arkasındaki Genişletilmiş İlerleme Diyagonal Döndürme Çubuğu. Mükemmel kemer desteği sağlar ve düzgün yürüyüş hareketini garanti eden hafif overpronation’ı düzeltir ve ayak bilekleriniz, dizleriniz, kalçalarınız ve sırtınızdaki stres ve potansiyel yaralanmayı önemli ölçüde azaltır. Topuk ve ön ayak alanlarındaki dinamik bir sıvı yastıklama sistemi olan ayakkabının HydroFlow Teknolojisi ayrıca ayakkabının rahatlığını, desteğini ve şok emilimini artırır.

Bu ayakkabıların rahatlığı, desteği ve sağlamlığı, onları gün içinde çok fazla duran veya yürüyen herkes için ideal kılar. Erkekler için modellerin yanı sıra çeşitli renk ve genişliklerde gelirler ve hatta Velcro kayış modeline sahiptirler. Piyasadaki en çekici veya şık yürüyüş ayakkabısı olmasalar da, Brooks Addiction Walker, ayağını tutacak ve ihtiyacınız olan desteği verecek rahat bir ayakkabı arayan düz ayakları olan herkes için akıllıca bir seçimdir.

En İyi Bütçe: Saucony Grid Omni Walker

Saucony Grid Omni Walker

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Orta dereceli overpronasyonu olanlar için mükemmel bir seçim olan Saucony Grid Omni Walker, kaliteli ama aynı zamanda bütçeye uygun bir yürüyüş ayakkabısı. Ayakkabının iç taban ve orta ayak köprü tasarımı sağlamak Düz ayaklar için rahat kemer desteği ve topuktaki SRC çarpışma yastıkları ilave konfor ve şok emilimi sağlar. Kullanıcılar kutudan çıktıklarında rahat olduklarını ve bulutların üzerinde yürüyormuş gibi hissettiğini söylüyorlar. Dışarıda veya bir koşu bandında yürümek isteyip istemediğinize göre, size ihtiyacınız olan desteği verecek dayanıklı ve sağlam bir ayakkabıdır. Deri üst kısım yumuşak ve esnektir, ancak nefes alabilirliğe yardımcı olmaz, bu nedenle Grid Omni ayakkabılar sıcak havalarda yürüyüş için en iyi seçenek olmayabilir.

Konforunuz için En İyisi: Brooks Kadın Hayalet 10

Amazon’dan satın alın

Yürüyüşlerinizde her yönden ciddi konfor arıyorsanız, bunlar sizin için sinsidir. Esnek, nefes alabilen file üst ve ekstra yastıklama özelliği ile bu ayakkabılar, attığınız rahatlığa katkıda bulunacaktır. Omega Flex Yivleri, daha doğal ön ayak hareketine ve akışkanlığa izin vererek size destek sağlarken hareket etmeniz gereken alanı verir.

En iyi Fitness Yürüyüşü: Brooks Adrenaline

Brooks Adrenaline

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Fitness yürüyüşüne devam ediyorsanız ve düz ayaklarınız varsa, Brooks Adrenaline size kilometrelerce konfor ve destek sağlayacak harika bir ayakkabıdır. Ayakkabının orta tabanı, yumuşak, akıcı bir yürüyüş için ilerici pronasyon kontrolünün yanı sıra daha yumuşak geçişler sağlamak için tasarlanmıştır. Astarı çıkarılabilir durumda olduğundan, tercih ederseniz her zaman kendi özel uçlarınızı veya ortezlerinizi ekleyebilirsiniz.

Brooks Adrenaline ayakkabılar kutudan çıkmalarına gerek kalmadan, kutudan çıkar çıkmaz rahat ve destekleyicidir. Birkaç farklı genişlik seçeneğiyle, dar ayakkabılar nedeniyle ayak veya topuk ağrısı çeken düz, geniş ayaklı yürüyüşçüler için mükemmel bir ayakkabıdır. Ayrıca, biraz koşu yapıyorsanız ve destekleyici, dayanıklı bir koşu ayakkabısı istiyorsanız da iyi bir seçimdir. Çok zor Adrenalin hayranları ayrıca nedensel kıyafetlerle hoş görünmelerini sever, bu yüzden egzersiz yapmadığınızda onları giyebilirsiniz. Hem erkek hem de bayan modellerinde bulunurlar.

En İyi Tarz: Yeni Denge WW928v3

Yeni Denge WW928v3

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Stil, en önemli önceliklerinizden biriyse, New Balance 928v3’ün performans ve dayanıklılığının yanı sıra görünümünü de beğeneceksiniz. Ayrıca, rahatlık ve destek alanlarında da öne çıkıyor ve düz ayaklı kadınlar için sağlam bir seçim yapıyor. Astarı çıkarılabilir durumda olduğundan kendi ortezinizi veya uçlarınızı kullanmayı seçebilirsiniz. Diğer New Balance ayakkabılarında olduğu gibi farklı genişlikte mevcutturlar, böylece mükemmel bir uyum elde edebilirsiniz.

Üst kısmı deri veya esnek süetten yapılmıştır ve ayrıca file panellere sahiptir, böylece iyi havalandırma elde edersiniz. New Balance 928v3’ler diğer yürüyüş ayakkabısı kadar hantal görünmüyor ve siyah, gri, beyaz ve lacivert süet dahil olmak üzere birkaç farklı renkte geliyor.

Kadınlar için En İyi: Viyonik Walker

Viyonik Walker

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Kadın ayakları düşünülerek tasarlanan Vionic Walker, hafif fakat destekleyici bir ayakkabı ve para için büyük bir değer. Kutudan çıkar çıkmaz rahatlar, ancak iç tabanları çıkarırsanız kendi ortezinizi kullanma alanınız da var. Suya dayanıklı deri dış taban ile nefes alabilen, neme dayanıklı ağ örgüsü astarı bu ayakkabıları her türlü hava koşulunda iyi bir seçim yapar. Geçmişte plantar fasiit, bunyonlar veya diğer ayak sorunlarınızla ilgili sorunlarınız varsa, ayrıca sağlam bir seçimdir. Dört farklı renk ve iki farklı genişlik seçeneğiyle geliyorlar. Brooks Bağımlılığı ayakkabıları gibi, onlar da pek şık değiller, ancak Vionics hayranları, olağanüstü destek ve sağlamlık sayesinde bundan geçmişe bakmak istiyorlar.

Erkekler için en iyi: Brooks canavar

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Brooks Beast koşu ayakkabıları yüksek dereceli overpronation derecesine sahip erkekler için idealdir. Koşu ayakkabısı olmasına rağmen, çok fazla yürüyüş yapan veya ayakları üzerinde çok fazla zaman geçiren düz ayaklı erkekler için mükemmel bir seçimdir. En küçük ve en büyük ayakları yerleştirmek için geniş bir ebat ve genişlikte mevcuttur. Diğer hafif koşu ayakkabılarına kıyasla ağır bir ayakkabı olmasına rağmen, erkekler sundukları desteği, dengeyi ve konforu takdir ediyorlar.

Hareket Kontrolü İçin En İyi: Brooks Ariel

Brooks Ariel

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Brooks Canavarının kadın versiyonu olan bu ayakkabısı, ağır ayakları düz olan kadınlar için yapılmıştır. Maksimum destek ve yastığa rağmen, bu ayakkabı hafiftir ve mesafe yürüyüşü yapan veya gün boyu ayakları üzerinde duran kadınlar için sağlam bir seçimdir. Olağanüstü kemer desteği ve bulut benzeri bir konfor sunar.

En Hafif: Saucony Echelon LE2

Saucony Echelon LE2

Zappos’un İzniyle

Amazon’dan Satın Alın Zappos.com’dan Satın Alın

Düz ayaklar için sıra dışı bir Saucony yürüyüş ayakkabısı olan bu şık ayakkabılar hafif, ancak yine de çok destekleyici ve dayanıklı. Atletik ve şık görünüyorlar; ancak, bunyon, mısır veya diğer ayak sorunları olan yürüyüşçüler için uygun olacak şekilde kutuda yeterince yer var. Saucony’nin tanınmış PowerGrid orta tabanı ayağınızı dengelemenize yardımcı olur, şoku emer ve pürüzsüz, duyarlı bir adım için basıncı yeniden dağıtır. Ayakkabı beyaz veya siyah, orta veya geniş genişlikte mevcuttur ve ayrıca bir erkek manken vardır. Ortopedik değil sportif görünen kaliteli bir ayakkabı isteyen düz ayaklı yürüyüş yapanlar için mükemmeldir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir