1. Anasayfa
  2. Yürüyen ayakkabılar

Ne Tür Bir Yürüyüş Ayakkabısı Satın Alabilirim?

Ne Tür Bir Yürüyüş Ayakkabısı Satın Alabilirim?
0

Soru: Ne Tür Bir Yürüyüş Ayakkabısı Satın Alabilirim?

Ciddi bir spor ayakkabısı mağazasının sürüş mesafesi içinde yaşamıyorsanız, ayak tipinize uygun ne tür yürüyüş ya da koşu ayakkabısı alacağınızı nasıl biliyorsunuz? Üst üste binme, yüksek kemerlere sahip olup olmadığını nereden biliyorsun?

Cevap:

Makalede Neler Var?

Ayakkabı Aşınma Deseniniz Çok Şey Söyledi

Ayakkabı giymek desen fotoğrafları
Eski ayakkabılarını nasıl giydiğine bir bak. Bu, ayakkabıya uygun bir uzmana fazlaca mı, nötr bir yürüyüş yapıp yapmadığına ya da daha düşük bir fiyata sahip olduğunu söyleyebilir. Hareket kontrolü pabucu, nötr pabuç veya stabil pabuç ihtiyacınız olup olmadığını belirler. Yeni ayakkabılar için alışveriş yaparken eski ayakkabılarınızı yanınıza alın.

Pronasyon ve Supination: Eğer overpronate veya ayağı supinasyona algılamak için nasıl Bizim açıklama.

  • Pronasyon : Koşu ayakkabının iç tarafında aşırı aşınma. Ayakkabılarınızı düz bir yüzeye yerleştirirseniz içe doğru eğilecektir.
  • Supination : Ayakkabı, dış kenarı aşınır, ayakkabının tarafı gerilir.

Bölgenizdeki Ciddi Koşu Ayakkabısı Mağazasını Bulun

İlk ve en iyi cevap, işi doğru yapacakları ciddi bir koşu ayakkabısı mağazası bulmak – yürüdüğünüzü veya kaçtığınızı, mevcut ayakkabınızın ayakkabısını inceleyin ve ne tür bir ayakkabınıza ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Runnersworld.com adresinden Special Running Store Finder listesini kullanın. Bu mağazalar, atletik ayakkabıların yerleştirilmesinde uzman olan ve sizi doğru ayakkabılara sokmak ve sizi ömür boyu müşteri yapmak amacıyla cömert bir iade politikasına sahip çalışanlara sahiptir.

Pedorthists

Çarpıcı mesafede özel bir koşu mağazası yoksa, bir yaya ya da çocuk doktoru arayın. Ayak Çözümleri zinciri, sorunlu ayaklara uymayı ve bunu yapmak için bilgisayarlı tanılamayı kullanmayı amaçlamaktadır. Analiz ücretsizdir ve pronasyon, kemer desteği vb. Hakkında bilgi edineceksiniz.
Ayak Çözümleri

Çevrimiçi Ayakkabı Takma Yardımı

Yakınınızda herhangi bir mağaza veya uzman yoksa, hangi ayakkabının en uygun olduğu konusunda karar vermenize yardımcı olacak çevrimiçi araçları kullanabilirsiniz

  • Roadrunner Spor Ayakkabısı Köpek : Roadrunnersports.com adresini ziyaret edin ve Ayakkabıcı’yı ziyaret etmek için Ayakkabıcıyı seçin. Önerilen ayakkabıların bir listesini almak için cinsiyetinizi, ağırlığınızı, yaralanma durumunuzu, kemer tipinizi, koşu / yürüyüş mekaniğinizi, haftada yürüdüğünüz / yürüdüğünüz gün sayısını, haftadaki milleri, temposunu ve yüzeyini girin.
  • Yürüyüşe Çıkanlar İçin En İyi Ayakkabılar : Üstüm, yürüyüşçüler için her türden spor ayakkabılarının listesini seçer. Bunlar arasında nötr, hareket kontrolü, stabilite, yastıklı, sandaletler, iz ayakkabıları ve daha fazlası bulunur.
  • Geniş Ayakkabılar Nasıl Bulunur : Geniş bir atletik ayakkabısı satın alamazsınız. Geniş ayaklar için uygun marka ve modelleri nasıl bulacağınız.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir