İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yürüyen ayakkabılar

Dr. Scholl's Konfor ve Rahatlama için Tabanlık ve Ortez

Dr. Scholl's Konfor ve Rahatlama için Tabanlık ve Ortez
+ - 0

Dr. Scholl’s çeşitli tabanlık ve ortezlere sahiptir ve size daha fazla ayak konforunda yardımcı olmak ve yaygın ayak ağrısı şikayetlerini gidermek için hangisinin en iyi olduğunu nasıl belirleyebileceğinizi merak edebilirsiniz. Raftan bir ek satın alırken hızlı bir çözümdür, bu genellikle deneme yanılma meselesidir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, daraltmak için kendi web sitesi Insole Advisor kullanabilirsiniz. Scholl’s FootMapping kioskunu büyük bir perakendecide kullanarak daha özel bir öneri alabilirsiniz. Bir adım yükselmek için, her bir ayağı dikkate alan Özel 3D Eklemeler siparişi vermek için bir uygulama kullanabilirsiniz, bu sayede gerçekten özel bir uyum elde edersiniz.

Scholl’s FootMapping Kiosk ve Özel Uygun Ortez

Scholl’s FootMapping kioskları, kemer türünüz ve ayak basma noktalarınız için doğru iç tabanı bulmanıza yardımcı olmak için mevcuttur. Tavsiyeye göre satın alma noktasında 14 farklı tabanlık temin edilebilir.

Tanglewood Foot Specialists uzmanı Dr. Andrew J. Schneider bu teknolojiyi anlatıyor. “Dr. Bazı koşu ayakkabısı mağazaları aynı zamanda bu tür bir cihazı bir ayak analizi yapmak için de kullanır.

FootMapping tarayıcı ayak izine statik bir bakış atıyor. Schneider, “Ayağın mekaniği dikkate alınmıyor” yorumunu yaptı. Ayağın statik, ağırlık taşıyan bir modelinden özel bir iç taban oluşturan AMFIT sistemini, FootMapping tarayıcıdan ve Aetrex iStep’ten bir adım ötede görüyor.

Ayağını Eşlemek

Walmart gibi yerel bir mağazada bir kiosk bularak ayak haritalama yapabilirsiniz. Ayakkabılarını çıkar ve platforma bas. Ayaklarınızdaki baskı noktalarını eşleştirmek sadece birkaç dakika sürer. Sonra kiosk sizden bir ayağa kalkmanızı söyler ve sırayla her ayağı ayrı ayrı eşler. Sonunda, size bir iç taban için bir öneri veriyor.

Daha sonra, kioskta görüntülenen tabanlıklarından birini satın alabilirsiniz. Bir taban, genel olarak kemer desteği veya ekstra yastıklama özelliği bulunmayan atletik ayakkabılarla gelen tabanlıklardan daha iyi yastıklama ve kemer desteği sağlayabilir.

Taban Önerileri

Scholl’un tabanlıkları “Özel Fit Ortez” olarak etiketlendi. 14 farklı kombinasyonda yastıklama yeri ve kemer yüksekliğine göre değişmekle birlikte, bir podiatrist tarafından verilen reçete ile oluşturulan kişiselleştirilmiş özel ortezler değildir.

Schneider, “Bu tabanlık, kullanıma hazır genel tabanlıklarından kesinlikle daha iyi ve daha destekleyicidir, ancak neredeyse özel bir cihaz kadar destekleyici değildir. Ayak kalıbından yapılmış özel bir ortotik kadar güvenilir değildir. bir çocuk doktoru tarafından. ”

Florida, Sarasota’daki Estetik Aile ve Pediatri’den Dr. Lisa Kleymeyer, “Özel bir fonksiyonel ortotik cihaza yatırım yapmadan önce hastalarıma her zaman reçetesiz ürünler öneririm. Ayrıca, kendileri için uygun olanı seçmeleri için eğitimli personelden yardım sunan mağazalara gitmelerini de tavsiye ediyorum. ”

Scholl’s FootMapping’in Alt Çizgisi

Tezgah üstü bir iç taban, atletik bir ayakkabının içindekilerin ötesinde kemer desteği ve yastıklama sağlayabilir. Bir footmapping kiosk size doğru tür bir iç ayakkabı tabanını gösterme konusunda yardımcı olabilir.

Ücretsiz bir ayak analizi yapacak yerel bir spor ayakkabı mağazasını ya da Walking Co. mağazasını aramak ve bunu Dr. Scholl’s kiosk sonuçlarıyla karşılaştırmak isteyebilirsiniz. Dr. Scholl’s Custom Fit Orthotics’in iki katı paranızın olmasına rağmen kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak noktada oluşturabilecekleri özel kalıplı tabanlıklar sunabilirler.

Dr. Scholl’ın 3B Basılı Uçları

2018’de ilk kez borçlandırdığınızda, ayaklarınızı dijital olarak haritalandırmak ve dört fotoğraf çekmek için bir telefon uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu fotoğraflar, uygulama tarafından ayaklarınızı 400 noktayla eşleştirmek ve ayak şeklinizin ve her ayağın kemer yüksekliğinin 3B modelini oluşturmak için kullanılır. Özel 3D Eklentileri 3/4 uzunlukta veya tam uzunlukta sipariş edebilirsiniz. Çeşitli desen ve renklerde gelirler. 3/4 uzunluktaki tabanlık, ayakkabınızdaki zaten tabanlıkların üzerinde, tam boy tabanlıkların ise ayakkabılarınızdaki tabanlıkların yerini almak için kullanılır.

Uygulama tarafından yapılan ölçümler, tabanlıkları 3B yazdırmak ve iki hafta içinde size ulaştırmak için kullanılır. Tam olarak memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi ile geliyorlar. Perakende fiyatı 99 $ ‘dır, bu nispeten pahalı bir seçenektir ve tabanlık yaklaşık bir yıl sürmelidir.

Uygulamanın kendisi, ölçümler tamamlanmadan önce çökme gibi bazı hatalar yaşamıştır. Birçok erken kullanıcı tabanlık siparişi vermek için ölçümleri gönderemediğini bildirdi.

Özel baskı tabanlık, bir profesyonel tarafından oluşturulan reçeteli ortezlerin yerine geçmez, ancak aksi takdirde iyi bir çözüm olabilir. Özel kemer desteği, derin sabitleyici topuk kupası ve yüksek performanslı köpük elde edersiniz. İyi ölçümlerle, bazı atletik ayakkabı mağazalarında ve özel ayakkabı tabanlarında bulunan özel kalıplanmış tabanlıkların yanı sıra performans gösterebilirler.

Ayak ağrısı kabartma tabanlık

Custom Fit Orthotic Inserts veya Custom 3D Inserts’ı kullanarak ayak ağrıları alabilirsiniz. Ancak daha ucuz çözümler denemeyi tercih ediyorsanız, Dr. Scholl’s Pain Relief Orthotics yaygın ayak ağrısı sorunları için özel olarak tasarlanmış ve etiketlenmiştir. Bu türler 15 doların altında bir fiyat karşılığında satılıyor. Özel bir formda değilsiniz, ancak daha pahalı bir çözüme geçmeden önce ilk önce denemeye değer olabilir.

“Alt Sırt Ağrısı”, “Topuk Ağrısı” ve “Artrit Ağrısı” olarak adlandırılan tabanlık, şok emici olacak şekilde tasarlanmıştır;

“Plantar Fasiit” ve “Arch Pain” olarak adlandırılan tabanlık, plantar fasiit ve topuk mahmuzları ile hissedilen sabah ağrılarını hafifletmek için güçlendirilmiş bir kemer ve şok emici topuk yastığına sahiptir. Ekstra kemer desteği, kemer ağrısı çekenlere yardımcı olabilir.

“Ağır Hizmet Desteği” tabanlıkları, gün boyu ayağınızı tutarsanız ve ayak ve bacak yorgunluğu veya bel ağrısı çekiyorsanız yararlı olabilir. Bu uçlar, takviyeli bir kemer ve şok emilimi ile tasarlanmıştır.

“Boğaz Tabanı” iç tabanları, gün boyu nazikçe masaj yapan küçük topaklarla süslenmiştir. “Ayak Ağrısı Topu” ekleri, ekstra yastıklama sağlamak için ayakkabınızın ayağının altına yerleştirdiğiniz bir peddir.

Ayak ağrısı veya uyuşukluk, diyabet veya artrit gibi sağlık durumlarının belirtileri olabilir, bu nedenle doktorunuza danışın. Ayak ağrısına devam ettiyseniz, bir podiatrist size tezgah üstü ortez ile bulabileceğinizden daha iyi bir çözüm verebilir.

Konfor ve Enerji Tabanlık

Jel tabanlık bütün gün ayakları üzerinde olanlar ve ayak ve bacak yorgunluğu olanlar için yararlı olabilir. Comfort & Energy serisinde, diğer özelliklerle birlikte çeşitli kombinasyonlarda masaj jeli bulunmaktadır. Örneğin, ayaklarınızı kullanarak kullanım için şekillendiren bellek köpüklü bir “Memory Fit” versiyonuna sahiptir. “İş Tabanlıklarında” masaj jeli ve şok emilimi için ekstra tamponlama vardır ve “Ekstra Destek Tabanlıklarında” takviye kemer desteği vardır. Ayrıca farklı ayakkabı stilleri için daha iyi olabilecek ekstra ince veya deriden yapılmış olanları da bulabilirsiniz. Bir zamanlar manyetik tabanları sattılar, ancak bunlar durduruldu.

Atletik Seri

Bu tabanlık koşma, yürüme ve spor yapma tipik stresleriyle başa çıkmak için tasarlanmıştır. Akan tabanlıklarda şok emiciliği vardır, bu da koşucuların sürekli olarak tekrarlayan stres yaralanmaları önlenmesine yardımcı olmayı amaçlar. Fitness yürüyüşü tabanlıklarında topuk ve kemer desteği, yastıklama özelliği ve esnek ayak yatağı yürüyüşü için iyi bir basma ihtiyacı var. Spor tabanlık, şok emici ve masaj jeli ile genel amaçlıdır.

Şık Adım Serisi

Topuklu ayakkabılarınızda veya elbise dairelerinizde daha fazla konfor ihtiyacınız varsa, bu tabanlık onu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Deri topuklu ayakkabılar ve yüksek topuklu ayakkabılar ve düz ayakkabılar için jel tabanlık içerir. Ayrıca, gizli kemer destekleri ve daireler için yastıklama tabanları vardır.

Eniyi Fit’den Bir Kelime

Ayak problemlerini çözmek, sağlıklı fiziksel aktivitelerden keyif almanıza ve günlük işlerinizi daha kolay yerine getirmenize yardımcı olabilir. Scholl’ın ucuz tabanlıklarından biriyle başlayabilirsiniz, ancak ayak ağrınız devam ederse doktorunuzu veya bir çocuk doktorunuzu görmek faydalı olacaktır. Uzun vadede, aktif kalmak sağlık risklerinizi azaltacaktır ve bu iyi harcanan para olabilir.


    Yorum Yap