1. Anasayfa
  2. Yürüyen ayakkabılar

2019 Yılı Yürüyüşçüsü için En İyi 10 Trail Ayakkabı

2019 Yılı Yürüyüşçüsü için En İyi 10 Trail Ayakkabı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi: Amazon’da Brooks Cascadia

Bir ultramarathoner, Brooks bir ahır oluşturmak istediğinde, özgün tasarım için girdi verdi.”

Uzun Mesafe İçin En İyi: Amazon’da Merrell Moab 2 Ventilatör

İspanya’daki 600 kilometrelik 30 günlük Camino de Santiago’da dolaşmak için kadınlara değer veren eleştiriler alıyor.”

Zorlu Parkurlar için En İyi: Amazon’da Vasque Mantra GTX

Birçok bottan daha hafif, ancak kayalık ve köklü yollar için yeterince sağlam.”

Brisk Yürüyüşü İçin En İyi Yürüyüş: Adidas adiZero XT Amazon at

Yapışkan bir lastik dış taban ile ıslak veya kayalık yüzeylerde iyi bir çekiş sağlamak için tasarlanmıştır ve kullanıcılar kavrama konusunda çılgına döner.”

En İyi Minimalist Ayakkabı: Amazon’da Yeni Denge Vazee Zirvesi

Çok esnek, hafif, minimalist bir iz ayakkabısı.”

Şehrin En İyisi: Amazon’daki Keen Terradora Kadınları

Yoga pantolonunun yanı sıra yürüyüş spor kıyafetlerinizle de harika görünün ve seyahat için mükemmel bir seçimdir.”

En İyi Yastıklamalı: Amazon’da Hoka One One Yarışması ATR 4

Bu ayakkabı maksimum yastığa sahip ve hafif ama destekleyici.”

En İyi Orta Yükseklik Çizmesi: Keen Amazon Targhee III Orta WP

Bu su geçirmez botla küçük akıntılardan kurtulup, ayak bileğinizi zorlu patikalara çevirmekten daha az korkabilirsiniz”

En İyi Su Geçirmez: Amazon’daki Yeni Bakiye 910v4 Trail GTX

Bu ayakkabılar kar yağışı ve karda bile iyi çalışıyor.”

En İyi Düşük Kesimli Yürüyüş Ayakkabısı: Brooks Cascadia 12 Amazon at

Çok istikrarlı ve birçok tepe ve kayalık parkurun bulunduğu uzun mesafeli yürüyüşlerde yürüteçlerle kendini kanıtladı.”

En Çok Tıklananlar

1

Genel olarak En İyi: Brooks Cascadia

Amazon’dan satın alın

Brooks Cascadia, biraz gösterişli renklerde geliyor. Ancak flaş aldatmasın. Bu, Camino de Santiago’daki yürüyüşçüler için en önemli tavsiyedir. Sizi ağırlığında değil, yukarı ve aşağı, kayalık tepeler alabilir. Bir ultramarathoner, Brooks hızla ilerlemek için inşa edilmiş sağlam bir ayakkabı oluşturmak istediğinde orijinal tasarım için girdi verdi. File üst kısmı ayağınıza daha fazla hava verir, ancak bu aynı zamanda deri yürüyüş ayakkabıları kadar uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Diğer patika koşu tasarımları ile ortak noktası vardır.

2

Uzun Mesafe Yürüyüşü için En İyi: Merrell Moab 2 Ventilatör

Amazon’dan satın alın

Moab, İspanya’daki 600 kilometrelik 30 günlük Camino de Santiago’da yürüyüş yapmak için onları giyen kadınlardan büyük eleştiriler aldı. Bu yolun genellikle çakıl veya kayalarla kaplı tepeleri vardır. Ayağınızı koruyan ve destek, denge ve çekiş sağlayan bir ayakkabıya ihtiyacınız var. Bunyon veya geniş bir ayağınız varsa, bu sorunları olan kadınlar bu ayakkabısını sever.

Kalıplanmış naylon kemer sapı stabilite sağlar ve çoğu kemer desteğini övür. Vibram tabanı, miller boyunca sürecek. Ventilatör tasarımı, terin buharlaşmasına izin vermek için ayağınızın etrafında havanın akmasına yardımcı olur, böylece kabarcıklar daha az olasıdır. Islak koşullarla daha fazla karşılaşırsanız, Moab 2’nin su geçirmez versiyonunu da yaparlar. Erkeklerin, erkekler için de uygun oldukları ve kendilerini onlardan en iyi dereceleri aldıkları için kendilerini dışarıda hissetmeleri gerekmez.

3

Zorlu Parkurlar için En İyi: Vasque Mantra GTX Su Geçirmez Yürüyüş Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Bu su geçirmez iz ayakkabısı yürüyüş için veya yürüyüş için iyi çalışır. Birçok bottan daha hafif, ancak kayalık ve köklü izler için yeterince sağlam. Su geçirmez ve iz kalıntılarını önlemek için üretilmiştir. Yağmurlu bir gün, su birikintileri ve sokak perçinleri aracılığıyla banliyölerde dolaşmak için çok rahatlar, ama aynı zamanda iz için harika. Ayaklarınızı koruyacak ve kaymanızı engellemeye yardımcı olacaktır. İz süren koşu ayakkabısından daha belirgin ancak önyüklemeden daha hafif bir ayakkabı istiyorsanız, mükemmel bir seçimdir.

4

Brisk Trail Walking için en iyisi: adidas adiZero XT

adidas adiZero XT Trail Shoe
adidas adiZero XT Trail Ayakkabı. Pricegrabber izniyle
Amazon’dan satın alın

Bu yoldan izlere uzanan hafif bir ayakkabı. Yapışkan bir lastik dış taban ile ıslak veya kayalık yüzeylerde iyi bir çekiş sağlamak üzere tasarlanmıştır ve kullanıcılar kavrama konusunda çıldırır. Ancak parmak kutusunda da dar, bu yüzden daha fazla ayak odasına ihtiyaç duyanlar satın almadan önce denemelisiniz.

5

En İyi Minimalist Trail Shoe: Yeni Denge Vazee Zirvesi

New Balance Vazee Summit Trail Ayakkabı
New Balance Vazee Summit Trail Ayakkabı. Amazon’un İzniyle
Amazon’dan satın alın

Yeni Denge Vazee Zirvesi çok esnek, hafif, minimalist bir iz ayakkabısı. Islak ve kaygan yüzeyleri tutmak için Hydrohesion tabanını açtılar ve kullanıcılar aynı fikirdeler. Düzenli ve geniş genişlikte gelirler, bu da daha fazla odaya ihtiyaç duyanlar için büyük bir avantajdır. Çoraplı veya çorapsız giyebilirsin.

6

Kadınlar için En İyi Şehir-İz: Keen Terradora Kadın Yürüyüş Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Hem yürüyüş hem de şehirdeki dolambaçlı yürüyüş yolları için rahat olacak bir yürüyüş ayakkabısı isteyebilirsiniz. Terradora, pek çok etli iz ayakkabısından daha hafiftir, ancak yine de tepeler ve doğal yüzeyler için ihtiyacınız olan desteği ve dengeyi sağlar. Terradora kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır ve deri de dahil olmak üzere çeşitli renklerde ve tarzlarda bulunur.

Yoga pantolonunuzla ve yürüyüş spor kıyafetlerinizle harika görünüyorlar ve seyahat için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, yağmurda yürümeyi düşünüyorsanız suya dayanıklı bir versiyonda ya da sıcak iklimlerde daha fazla yürüyüş yaparsanız, açık hava kanallarına sahip bir Ethos versiyonunu satın alabilirsiniz. Daha fazla ayak bileği desteği istiyorsanız, onlar Terradora Suya Dayanıklı Orta çizme de var. Dikkat edilmesi gereken nokta, bu ayakkabıların daha dar oturması ve sadece düzenli genişlikte olması.

7

En iyi Yastıklı Trail Ayakkabı Hoka One One Challenger ATR 4

Amazon’dan satın alın

Hoka One One, yüksek yastıklı koşu ayakkabısı ile kendine bir isim yaptı, bu nedenle iz ayakkabılarının da övgüler almadığı beklenmiyor. Bu ayakkabı maksimum yastığa sahip ve hafif ama destekleyici. Paketlenmiş parkurlarda hafif yürüyüşler için derecelendirilmiştir. İz için gerçekten doğru olup olmadığını merak ediyorsanız, kadınlar Camino de Santiago’yu bu ayakkabısını giyerek yürüdüklerini ve aylarca süren trekking yapanlara tavsiye ediyorlar.

Tabanın, adımlarınızda doğal bir rulo elde etmenizi sağlayan hafif bir rocker tasarımı vardır. Model hem kadınlar hem de erkekler için kullanılabilir.

8

En İyi Orta Yükseklikli Yürüyüş Botu Keen Targhee III Orta WP Yürüyüş Botları

Amazon’dan satın alın

Ekstra ayak bileği stabilitesine ve desteğine ihtiyacınız varsa, orta yükseklikte bir çizme size iz konusunda daha fazla güven verebilir. Targhee, hem erkekler hem de kadınlar için yıllar boyunca bir favori olmuştur. Bu su geçirmez bot ile küçük akarsuların üstesinden gelebilir ve ayak bileğinizi zorlu patikalara çevirmekten daha az korkabilirsiniz. Diğer orta boy yürüyüş ayakkabılarıyla karşılaştırıldığında onsları kısarlar, böylece sizi ağırlaştırmazlar. Onları satın alan kişiler, kışın da iyi çalıştıklarını ve gösteri alanlarına trekking yaptıklarını bildirdi. Hem düzenli hem de geniş olarak mevcutturlar. Klasik görünüm, evde onları vahşi doğada giymek gibi hissetmenize de yardımcı olur.

9

En İyi Suya Dayanıklı Hafif Koşu Ayakkabısı: New Balance 910v4 Trail GTX

Yeni denge

Amazon

Amazon’dan satın alın

Yağmurlu havalarda pistte veya hatta şehirde dolaşmak için su geçirmez New Balance 910v4 mükemmel bir seçimdir. İz ayakkabılarının iyi performans göstermesi için ağır ve tıknaz olması gerekmez. Bu ayakkabılar hafif fakat destekleyici ve tabandan üste kadar yastıklı. Aynı zamanda esnektirler, böylece topuktan ayağa adımınızı attığınızda iyi bir yürüyüş yolu elde edebilirsiniz.

İzin üzerindeyken, tabandaki bir taban kapağının yanı sıra tabandaki bir kaya plakasının sağladığı kayalardan korunmaya ihtiyacınız var. Yağmurlu ise yürüyüş planlarını atlamak için bir mazeretin olmayacak ve akarsuları geçmekten korkmayacaksın. Bu ayakkabılar kar yağışı ve kar yağarken bile iyi çalışır. Hem düzenli hem de geniş olarak mevcutturlar, böylece en uygun kişiyi bulabilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için sürümler halinde gelirler.

10

En İyi Kesilmiş Yürüyüş Ayakkabısı: Brooks Cascadia 12

Amazon’dan satın alın

Bu iz ayakkabısı, on yılı aşkın bir süredir iz yürüyüşçülerine iyi bir performans gösterdi. İlk başta, dekolteli bir patik ayakkabısının, özellikle zayıf ayak bilekleriniz varsa patikada stabilite sağlayıp sağlamadığını merak edebilirsiniz. Bu ayakkabı çok sağlam ve çok sayıda tepe ve kayalık parkur ile uzun mesafeli trekslerde yürüteçlerle kendini kanıtlamıştır. Tasarıma yardım eden bir ultramarathoner ve sonuç, ayaklarınızı ağırlaştırmayacak veya sizi çevrenizden tutmayacak bir ayakkabı. Hem erkekler hem de kadınlar için mevcut ve ayrıca su geçirmez bir versiyonu var. Tarzınıza uygun renkleri tercih ederseniz bazı parlak renkler mevcuttur.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir