1. Anasayfa
  2. Spor Beslenmesi

2019'daki En İyi 7 BCAA

2019'daki En İyi 7 BCAA
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyi Toz: Amazon’da Optimum Nutrition Gold Standardı BCAA

“Platoların üstesinden gelmek, egzersiz meraklıları bu BCAA ekini dört bir yanda tamamlar.”

En İyi Kapsül: Walmart’da SHEER BCAA Kapsülleri

“Kas inşa etmek için yağ yakmanıza yardım ederek” yırtık sonuçlar “vaat ediyorlar.”

En İyi Kafeinsiz: Amazon’da BSN Amino / Egzersiz Sonrası Kurtarma

“Etkili ve egzersiz sırasındaki dayanıklılığınızı arttırmaya ve sonrasında toparlanmaya yardımcı olma vaadlerini vaat ediyor.”

En İyi Unflavored: Saf BCAA: ŞİMDİ Amazon’daki Spor Amino Tozu

“ŞİMDİ Spor’un bu yüzde 100 saf, odaklanmamış versiyonu, zevkinize daha fazla katılabilir.”

En İyi Lezzet : Amazon’da Evlution Nutrition BCAA Enerji

“Sıfır karbonhidrat ve sıfır şeker, bu yüzden bu sayılar üzerinde birçok enerji içeceği yener.”

Kadınlar için En İyi: Amazon’da Kadınlar İçin BCAA’lar

“Her porsiyon 5 gram BCAA veriyor, fakat sıfır kalori ve sıfır karbonhidrat veriyor.”

En İyi Vegan: Gerçek Beslenme Amazon’da Doğal Fermente

“Gücünüzü, hızınızı, dayanıklılığınızı artırmanıza ve toparlanma süresini azaltmanıza yardımcı olacak söz verilen bileşenlerle dolu.”

En Çok Tıklananlar

En İyi Toz: Optimum Beslenme Altın Standardı BCAA

Amazon’dan satın alın

Egzersiz sonrası toparlanmanızı hızlandırmaktan, bir platoyu aşmanıza yardımcı olmak için, egzersiz meraklıları bu BCAA ekini her yere yüksek puanlar verir. Kolay karıştırılır, bir porsiyon 5 gram BCAA ve sadece 10 kalori içerir. Ayrıca bağışıklık için Wellmune, dayanıklılık için Rhodiola ve performans için elektrolitler bulunuyor. Antrenmanınızdan önce, sırasında veya sonrasında kullanım için tasarlanmıştır.

Karpuzdan kek hamuru, muz ve aralarındaki her şeye 24 çeşit geliyor. 15.000’den fazla müşteri bu tozu Amazon’da derecelendirdi ve fikir birliği onu sevdi. Değeri, tadı ve etkinliği ile övgüyle. Bazıları eskileri olduğu kadar yeni formülü de beğenmediklerinden şikayet ediyor, bazıları da beğeninin hayranı değil, ancak çoğunluğu şart olduğunu düşünüyor.

En İyi Kapsül: SHEER BCAA Kapsülleri

SHEER BCAA Capsules - #1 Best Branched Chain Amino Acids Post Workout Supplement Builds Muscle and Burns Fat Fast - Full 30 Day Supply
Walmart’ın İzniyle
Walmart’ta satın alın

Bir şeyleri karıştırmak yerine hap kullanmak istemiyorsanız, Sheer Strength Labs’ın bu BCAA kapsülleri var. Kas inşa etmek için yağ yakmanıza yardım ederek “yırtık” sonuçlar vaat ediyorlar. Bu sonuçları görmüyorsanız, yüzde 100 para iade garantisi var. Soru sorulmadı. Üç kapsül bir porsiyona eşittir ve içtiğiniz BCAA’ların tadını beğenmeyenler için harika bir alternatif.

Müşteriler onlar hakkında övgüler duyuyorlar ve kullanımda hızlı sonuçlar gördüklerini ve tozun aksine kapsüllerin kolaylığını sevdiklerini söylüyorlar. Bir müşteri, aynı zamanda Sheer Strength Labs’ın üstün müşteri hizmetini sunduklarını ve “Mükemmel müşteri hizmeti ile çalışan bir ürün için kazandıklarını” belirtti.

En iyi kafeinsiz: BSN Amino X sonrası egzersiz kas kurtarma ve dayanıklılık tozu

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Akşamları çalışıyorsanız ya da genel olarak kafeinden kaçınmayı seviyorsanız, BSN’nin bu kafeinsiz formülü sizi geceleri ayakta tutmaz. Porsiyon başına 10 gram BCAA, 2: 1: 1 oranında ve üzüm, mavi ahududu ve karpuz gibi çeşitli lezzetlerde geliyor.

Uyarıcı eksikliğine rağmen, müşteriler bu tozun etkili olduğunu ve egzersiz sırasında dayanıklılığı arttırmaya ve sonrasında toparlanmaya yardımcı olma vaadiyle söz verdiklerini söylüyorlar. Optimum sonuçlar için, günde iki porsiyon (tercih ettiğiniz içeceğin 6-8 ons’unda 1 kepçe) önerilir. Müşteriler, bu tozun karıştırırken topaklanmadığını ve harika bir tadı olduğunu, performansı artırdığını ve ağrıları azalttığını seviyor.

En İyi Unflavored: Saf BCAA: ŞİMDİ Spor Dallı Zincir Amino Asit Tozu

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Diğer BCAA tozlarının tüm meyveli lezzetlerinin hayranı değilseniz, ŞİMDİ Spor’un yüzde 100 saf, lezzetsiz sürümü sizin zevkinize göre daha fazla olabilir. Tavsiye edilen dozaj günde 1-3 çay kaşığı olup, tercih edilen bir içeceğe karıştırılabilir – meyve suyundan protein suyuna kadar.

Müşteriler, bir miktar dolgu maddesi veya sahte tatlandırıcı içermediğini ve bir egzersiz yaptıktan sonra enerjide bir artış olduğunu ve toparlanma sürelerinin azaldığını sevdiklerini söylüyorlar. Bununla birlikte, bazı müşteriler bunun iyi bir şekilde karışmadığını ve lezzetsiz formülün tadının herkes için olmadığını anlar.

En İyi Tatma: Evlution Nutrition BCAA Enerji

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Sadece iyi çalışmayan, aynı zamanda harika bir BCAA istiyorsanız, egzersiz meraklıları bunu Evlution Nutrition’dan almanın yol olduğunu söylüyor. 14 farklı tada sahipken Blue Raz, hayranlarından biri. Sıfır karbonhidrat ve sıfır şeker içerir, bu yüzden bu sayılar üzerinde birçok enerji içeceği yener.

Bir porsiyon iki kepçedir ve bir antrenmandan önce, sırasında veya sonrasında günde dört kez alınabilir. Müşteriler, BCAA’nın lezzetini ve genel etkinliğini severler ve ondan aldıkları olağanüstü enerjiye dikkat çekerler. Onları biraz huzursuz hissettiren bir kaç not, ama genel olarak, müşteriler bunu çok seviyor gibi görünüyor.

Kadınlar için en iyisi: IdealLean, Kadınlar için BCAA’lar, Orange Paradise

Amazon’dan satın alın

BCAA tozlarının çoğu hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilmesine rağmen, bu özellikle kadınlar için formüle edilmiştir. Her porsiyon 5 gram BCAA sunar, fakat sıfır kalori ve sıfır karbonhidrat.

Bir kepçe, egzersizlerinizde ve gün boyunca egzersiz yapmadığınız günlerde içmek için su ile birleştirdiğiniz bir porsiyona eşittir. Yeşil elma, portakal cenneti ve buzlu mocha latte de dahil olmak üzere beş çeşitte geliyor. Müşteriler, boğaz kaslarını hafifletmek, enerjiyi ve lezzetleri sevmek için harika olduğunu söylüyorlar. Ancak bazıları lezzetleri çok tatlı buluyor.

Satın alabileceğiniz kadınlar için diğer bazı vitaminlere bir göz atın.

En İyi Vegan: Gerçek Beslenme Doğal Fermente BCAA 2: 1: 1 Toz

Amazon’dan satın alın

Bazı BCAA’larda süt ve vegan olmayan diğer içerikler bulunur, ancak bu Gerçeği Beslenme’den biridir. Bunun yerine, bitki bazlı, GDO olmayan, glütensiz ve hepsi doğal. Dolduğu şey gücü, hızı, dayanıklılığı artırmanıza ve toparlanma süresini azaltmanıza yardımcı olacak vaat edilen içerikler. Doğal lezzetler ve Stevia ile oluşturulan iki çeşit – kırmızı ahududu ve karpuz – geliyor. Her porsiyon (bir kepçe) 5 gram BCAA içerir ve bir antrenmandan önce, sırasında veya sonrasında günde üç kez alınabilir.

Müşteriler, bu ürünün saflığını ve hala diğer BCAA’larla aynı sonuçları verdiği gerçeğini sevdiklerini söylüyor. “Göze hoş gelen, temiz ve taze tatma”, bir yorumcu Amazon üzerine yazdı. Ancak diğerleri, lezzetlerin hayranları kadar büyük değildir ve en azından biri, karıştırdıktan hemen sonra tüketmezseniz acı hale geldiğini belirtti.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir