1. Ana Sayfa
  2. Fitness Trendleri

10 Egzersizler Çok Eğlenceli Egzersiz Yapmıyor

10 Egzersizler Çok Eğlenceli Egzersiz Yapmıyor
+ - 0

En iyi egzersiz programı, egzersiz programı gibi hissetmeyen egzersizlerdir, aksine heyecan verici bir deneyim gibi hissederler. Belki sizi güldüren ve meşgul eden arkadaşlarla çevrilisiniz ya da zorlu ve heyecan verici yeni bir şey deniyorsunuz ya da (tam anlamıyla) oyun oynuyorsunuz. Daha fazla organizasyon eğlencenin sadece çocuklar için değil, egzersiz programlarından zevk alan yetişkinlerin egzersiz programlarına uyma ihtimalinin daha yüksek olduğu gerçeğine işaret ediyor. Sonuçta eğlenceye odaklanan daha fazla egzersiz deneyimi var. Bu çalışma deneyimlerinden birkaçına göz atın ve listeye daha fazla fırsat eklendikçe ileride başvurmak üzere bu sayfayı yer imlerine ekleyin.

2

Sağlık için Hula Hoop Nasıl Kullanılır

yan-kenar-1.jpg
Hula kasnağı. Laura Williams

En son bir hula hoop kullandığınızda, oyun alanınızdayken, sağlık için yeni bir halka almak zamanı gelmiştir. Kasnaklarken yapabileceğiniz egzersizlerin birçoğunu kontrol edin.

3

Fitpacking: Bir Spor Yürüyüşü Deneyimi

170576726.jpg
Paul Bradbury, Royalty Free

Standart antrenmanınızı atlayın ve bir yürüyüş gezisi yapın. Fitpacking, egzersiz yaparken zindeliğinizi artıracak hafta boyunca süren liderliğindeki yürüyüş deneyimleri ile egzersizi sosyalleştirir.

4

Nightclub Fitness: Partiye Hazır mısınız?

kulübü-kardiyo-2.jpg

Kim parti sevmez? Yeni sağlık kulüpleri, gece kulüplerinin etkisini taklit eden parti deneyimleri sunuyor. Gürültülü DJ’ler, katil ışık şovları ve kulüp tarzı dans antrenmanları, parti zorlu, zor iş trendinin bir parçası.

5

Kara Tabanlı Sörf: Bir Dalga Yakalamanın 3 Yolu

hamboard.jpg
Hamboard sadece karada sörf seçeneklerinden biridir. Hamboard

Bir dahaki sefere bir dalgayı yakalamak istediğinizde acımasız soğuk okyanus suyunu atlayın ve bu üç kara tabanlı sörf deneyiminden birini seçin.

6

SWERVE Takım Odaklı Bisiklete binme

swerve.jpg
SWERVE, takım odaklı zindelik sunar. SWERVE Fitness

Biraz sağlıklı bir yarışma, bir antrenmanı daha eğlenceli hale getirmek için harika bir yoldur. SWERVE, katılımcıları motive etmenin ve ilham vermenin bir yolu olarak takımlar arası rekabete odaklanan ilk grup bisiklet stüdyosudur.

7

Aqua Zumba: Çırpıda

su-zumba-1.jpg
Aqua Zumba sınıfı harekete geçti. Zumba

En sevdiğiniz Zumba antrenmanını havuza götürün! Suyun doğal direncine karşı çalışırken, sağlığa giden yolda dans edersiniz.

8

POUND Girls ile kendinizi şekillendirmek

yan lunge.jpg
Yığın yırtma stixiyle birlikte yanar. Laura Williams

Ripstix’inizi kapın ve vurmaya başlayın! Her zaman bir rock yıldızı olmak istiyorsan, şimdi senin şansın. POUND antremanı, koreograflanmış bir dizi tam vücut antremanı hareketi boyunca ilerlerken iç davulcunuzu serbest bırakmaya odaklanmıştır.

9

Sağlığa Atlayın: Trambolin Salonuna Gezinin

trampolining.jpg
Bir trambolin spor salonu. Vasiliki Varvaki / Getty Images / E + Koleksiyonu

Eskiden en iyi arkadaşınızın trambolinine saatlerce atladığınızı hatırlıyor musunuz? Sizi “antreman” dan “playout” a götüren uçma hissi hakkında bir şeyler var. Trambolinde iyi bir sıçrama eşliğinde bu ağırlıksız heyecan hissini geri kazanmak için yerel trambolin salonuna gidin.

10

Yeni Başlayanlar İçin Parkour: Ne Beklenmeli?

hakkında yürüyen-rails.jpg
gezinti rayları

Parkour etraftaki en havalı çocuklar içindir ve yetişkinler bile havalı çocuklar gibi hissetmek ister. Yerel park spor salonunuzda bir sınıfa kaydolarak kendinizi doğal sınırların üzerinden atlatmayı, sallamayı ve mancınıklamayı öğrenin.

Egzersiz Yaparken Eğlencenin Önemi

Antrenmanlarınız sırasında eğlencenin gücünü ve önemini asla küçümsemeyin. “Eğlence”, sizi devam ettiren ve rutininize devam etmek istemenize neden olan şeydir ve tuzuna değecek tek rutin, yapmaya devam edeceğiniz tek şeydir.


    Yorum Yap