1. Anasayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019 Muhatapları için En İyi Erkek Koşu Ayakkabısı

2019 Muhatapları için En İyi Erkek Koşu Ayakkabısı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Ayak tipinize uygun koşu ayakkabısını bulmak, rahatça koşmanıza ve yaralanmayı önlemenize yardımcı olur. İşte yüksek kemerli ve altı önlüklü erkekler için en iyi koşu ayakkabısı. Ne tür ayaklarınız olduğunu veya nasıl koşacağınızı bilmiyorsanız, uygun bir yürüyüş analizi ve ayakkabı montajı için yerel koşu uzmanlığınıza gidin.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel olarak en iyisi: Mizuno Wave Rider Erkek Koşu Ayakkabısı

Men's Mizuno Wave Rider
Amazon.com izniyle
Amazon.com’dan satın alın

Mizuno Wave Riders, özellikle uzun mesafe koşucular için mükemmel bir seçimdir. İdeal bir topuk yerleşimi ve emniyetli orta ayak kucaklaması, bu hafif antrenörün ayağınızın bir parçası gibi hissetmesini sağlar. Onları giyen koşucular çok marka / model sadık ve çoğu yıllardır Wave Riders olmuştur.

En İyi Bütçe: ASICS Gel-Cumulus Erkek Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Asics’ten bir başka mükemmel ayakkabı olan GEL Cumulus ayakkabıları, yastıklama ve rahatlık için koşuculardan yüksek not alıyor, bu da gerçekten “kümülüs” ismine dayandığını söylüyor.

Koşucular, uygun oturması için en az 1/2 beden boyutlandırmanızı tavsiye eder.

En İyi Nem Kontrolü: Asics Nimbus Erkek Koşu Ayakkabısı

Erkekler Asics Nimbus
Amazon.com izniyle
Amazon.com’dan satın alın

Asics’ten gelen bu koşu ayakkabısı, şoku, minderleri emer ve nötrden düşük basınçlı koşu bandına enerji verir. Uzun süredir kullananlar, ne kadar hafif ve rahat olduklarını hissederler. ComforDry iç tabanı, ayaklarınızı kuru ve kabarmasız tutmanıza yardımcı olur.

En İyi Hafif: Brooks Ghost Erkek Koşu Ayakkabısı

Brooks Ghost Koşu Ayakkabısı üçlü denge, minder ve hafif malzemeler tehdididir. Ayakkabının orta tabanındaki BioMoGo DNA, daha esnek kalırken uyarlanabilir yastıklama sunar. Koşucular Brooks Ghost’u özellikle yarım veya tam maraton eğitimi alan kişiler için rahat ve destekleyici bir ayakkabı olarak seviyor.

En iyi Yastıklama: Saucony Triumph Erkek Koşu Ayakkabısı

Saucony Triumph Erkekler
Amazon.com izniyle
Amazon.com’dan satın alın

Koşucular, Saucony Triumph’u geniş kutuları, yastıkları, konforu ve uzun mesafeli koşu ya da yürüyüş için mükemmel desteği nedeniyle seviyor. Triumph’ların yüksek bir marka / model bağlılığı var: Birçok koşucu yıllardır Triumph giydiğini ve asla değişmeyeceklerine yemin ettiğini söylüyor.

Yüksek Kemerler için En İyi: Brooks Glycerin Erkek Koşu Ayakkabısı

Brooks Erkek Gliserin 13 Koşu Ayakkabısı
Amazon’un İzniyle
Amazon’dan satın alın

Brooks’un bu ayakkabıları, kilometrelerce koşan ve yastıklı bir ayakkabı gibi yüksek kemerli erkekler için harika. Ayrıca geniş bir ayağınız varsa, kutuda ekstra bir oda var.

Erkek Koşu Ayakkabısı

Hala diğer erkek koşu ayakkabısı seçeneklerini mi arıyorsunuz? Bu listelere göz atın:

  • Erkek Overpronators İçin En İyi Koşu Ayakkabıları
  • Nötr Koşucular için En İyi Erkek Koşu Ayakkabısı

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir