1. Anasayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019 Muhatapları için En İyi 8 Koşu Ayakkabısı

2019 Muhatapları için En İyi 8 Koşu Ayakkabısı
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Koşu ayakkabısı, yeni bir koşu alışkanlığına başlamanız için gereken tek ekipman parçasıdır, ancak daha iyi bir vuruş yaparsanız, eski bir tekme çifti alamazsınız. Düşük fiyatlandırma (veya supinasyon), ağırlığınızı ayağınızın dibine eşit olarak aktarmak yerine ayağınızın dışa doğru yuvarlanmasıdır. Ayak bileği zedelenmesi, Aşil tendoniti, IT band sendromu ve plantar fasiit riskini artırabilir – sizi rahatsız edebilecek acı durumlar.

İyi yastıklı, esnek ayakkabılar, yorulan insanlar için koşmayı daha güvenli hale getirebilir. Underpronators için en iyi koşu ayakkabısı.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

1

Genel olarak En İyi: Asics Gel Kinsei-6

Asics Gel Kinsei-6
Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın

Bu güç santrali koşu ayakkabısı, ayağınız dönmeye devam etmek istediğinde koşmaya devam etmeniz için gereken yoğun yastığa sahiptir. Gizli bir topuk ünitesinde bulunan Arka Ayak GEL yastıklaması, adım boyunca sağlam bir şekilde yerinde durmanızı sağlar ve bir itme sistemi ve FluidRide geri tepmeli yastıklama, ayağınızı iniş sırasında rahatça çekmenizi sağlar. Çocuk doktorunuz özel destek tavsiye ederse, iç tabanını çıkarabilirsiniz ve o kadar hafiftir ki sabah koşunuz sırasında farketmeyeceksiniz.

Göz alıcı renk seçenekleriyle, bu ayakkabının rahatlığı ve hareket kontrolü iyi bir bedeldir.

2

En İyi Bütçe: Saucony Cohesion 11

Amazon’dan satın alın

Bu son derece gözden geçirilmiş spor ayakkabı, Saucony’nin popüler Cohesion serisindeki en yeni giriş. Gelişmiş ayakkabı teknolojisine (Izgara, tek tabanlı bir stabilite ve yastıklama sistemi gibi) ve süpermarketler için uygun bir fiyatta yeterli korumaya sahiptir. Esnek taban, koşucular için doğal bir topuktan atma adımına izin verir ve bu gizlice dayanmaları için üretilmiştir.

Bu ayakkabı çiftini satın alan underpronators, koşu sırasında ve sonrasında ağrı seviyelerinde harikalar yarattıklarını sevdiler ve birden fazla çift üzerinde stok yapmak için yeterince ucuz olduklarını gördüler.

3

Kadınlar için En İyi: Brooks Ghost 11

Zappos.com’dan Satın Al Dickssportinggoods.com’dan Satın Al

Bu Runner’ın Dünya Editörünün Seçimi, süpervizyonun onları yoluna koymasına izin vermeyen kadınlar için mükemmel bir ayakkabı. Yüksek enerjili yastıklama, ayağının dışına inen koşucular için yumuşak bir son yaratır ve orta seviye kemer desteği çoğu koşucu için mükemmel bir seçimdir. Ayakkabının BioMoGo DNA’sı, çevre dostu malzemelerle, birinci sınıf bir his uyandıran çevre dostu bir adım için duyarlı Brooks yastıklama ile harmanlıyor. Omega Flex Oluklar daha doğal bir ön ayak hareketine izin vererek, daha rahat bir çalışma için düşük önleme işlemini düzeltir.

4

Erkekler için en iyisi: Mizuno Wave Rider 22 Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan Satın Alın Footlocker.com’dan Satın Alın

Mizuno, tüm seviyelerdeki koşucular için minderli ve duyarlı ayakkabılar üretmede endüstri lideridir. Wave Rider 22, güvenilir bir markadan ayakkabı isteyen ve ayakkabı isteyen erkek koşucular için mükemmel bir seçimdir. Wave Rider’in Cloudwave yastığı, indiğinizde ayağınızın etkisini yumuşatır ve yumuşak yürüyüş rehberliği sağlar; dengesiz bir adımdan korunmaya ihtiyaç duyan underpronators için mükemmeldir. U4ic orta taban, optimum şok emilimi için ayakkabının yumuşak topuk merkezi ile birlikte çalışır ve tam uzunlukta örgü üst kısmı, her türlü hava koşulunda koşabileceğiniz bir spor ayakkabı için dayanıklı ve nefes alabilir. Supinat yapan Wave Rider hayranları, eğitim veya maraton koşusu için harika olduklarını belirtti.

5

Geniş Ayaklar İçin En İyi: Brooks Gliserin 16

 

Geniş ayaklarınız olduğunda harika bir koşu ayakkabısı bulmak kolay değildir. Brooks’un bu çarpıcı ayakkabısı hafiftir, underpronating koşucuların ihtiyaç duyduğu ekstra desteğe sahiptir ve mükemmel bir uyum için geniş boyutlarda mevcuttur. Bu yol ayakkabısı, Brooks’un DNA LOFT Geçiş teknolojisini basamaklar arasında daha yumuşak, daha yumuşak bir sürüş için kullanır ve IDEAL baskı bölgeleri, bir süpermarkerin değişmiş adımlarıyla gelen tekrarlayan darbeleri önlemek için ayakkabı boyunca eşit bir şekilde yayılır. Geniş ayaklı koşucular için ileri teknoloji bir seçimdir ve beş eğlenceli renk, herkesin egzersiz kıyafetinde parlak bir noktadır.

6

Uzun Mesafe İçin En İyi: New Balance NYC Maratonu 1400v6

Amazon’dan satın alın

Düşük fiyatlara sahip maraton koşucularının özellikle mükemmel bir çift ayakkabı seçmek için dikkatli olmaları gerekir: mükemmel miktarda hafif yastıklama özelliğine sahip bir çift gerekir, ancak daha stresli koşullar altında daha uzun süre performans sergilemeleri gerekir eklemler. New Balance NYC Maratonu koşu ayakkabısı, ayaklarınızı değiştirilmiş bir yürüyüşe karşı koruyan yastıklama özellikli bir yarış ayakkabısında ihtiyacınız olan esnek tepkilere sahiptir.

Bu perdeki Engineer Fantom Fit tasarımı, orta tarafı sabitleyen ve bir yandan diğerine yuvarlanmayı azaltan yapısal bir üste sahiptir. Dikişsiz yapı, bu ayakkabının mesafelerdeki hava kadar hafif olmasını sağlar ve şişirilmiş kauçuk dış taban, yağmurda koşmak için ekstra yastık ve çekiş sağlar. Mesafe koşucuları bu ayakkabıda denedikleri diğer markalardan daha fazla duyarlılık yaşadılar ve underpronates’i inceleyen uzun bir yarış için eğitim almayı kolaylaştırdığını söyledi.

7

Yeni Başlayanlar İçin En İyi: Asics Gel Foundation 13

Amazon’dan satın alın

Supinasyon sizi darbe yaralanmalarında daha yüksek risk altına sokar ve başlangıçta koşuyorsanız bu risk daha da artar. Asics Gel Foundation 13 ayakkabısı, yeni antreman teçhizatı için bir servet harcamaksızın vücutlarını underpronation stresinden korumak isteyen yeni koşu ayakkabıları için harika. Bu çiftin daha yüksek topuk yığını, yüksek etkili çalışmalar için yoğun yastıklama sağlar ve 10 milimetre topuk damlası, ayağınızı yan yana değil, topuktan ayağa doğru yuvarlamaya teşvik eder. Arka Ayak ve Ön Ayak Jel sistemleri, ayağınızı kalkıştan inişe kadar yastıklamak için birlikte çalışır ve Guidance Trusstic System, daha yumuşak bir adım için yürüyüş verimliliğini artırır.

8

Plantar Fasiit için en iyisi: Brooks Bağımlılığı 13

Amazon’dan satın alın

Plantar fasiit, ayak kemerini oluşturan sıkı doku bandı iltihaplandığı zaman meydana gelen acı verici bir durumdur. Underpronation en yaygın nedenlerden biridir ve koşmaya devam etmek ama acıyı geride bırakmak istiyorsanız, her iki sorunu da çözen destekleyici ayakkabılara ihtiyacınız olacaktır. Brooks DNA orta taban, önemli bir şok emilimi için 32 milimetre topuk yüksekliğine sahip doyurucu yastıklama sağlar. Genişletilmiş Progressive Diagonal Rollbar, pronasyonun kontrol edilmesine yardımcı olmak, daha yumuşak bir adım oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır, böylece plantar fasiitinizi şiddetlendirmeden koşabilirsiniz.

Bizim süreç

Yazarlarımız 8 saat geçirdiler ve piyasada bulunan mendiller için en popüler koşu ayakkabılarını araştırdılar. Nihai tavsiyelerini yapmadan önce, genel olarak 32 farklı ayakkabıyı değerlendirdiler, 18 farklı marka ve üreticiden seçenekleri incelediler, 29’dan fazla kullanıcı yorumu okudu (hem olumlu hem de olumsuz) ve bu ayakkabıların 1 tanesini test etti. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir