1. Ana Sayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019'un En İyi 7 Ayakkabı Bağı Klipleri

2019'un En İyi 7 Ayakkabı Bağı Klipleri
+ - 0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Ayakkabı bağlarının bağlanması çok uzun sürmemelidir, ancak ayakkabılarınızı sürekli takıp çıkartıyorsanız ya da bağlarınız sık sık çözülüyorsa, daha verimli ve güvenilir bir çözüm isteyebilirsiniz. Bağlantısız ayakkabı bağcığı, yaşlılar, küçük çocuklar veya engelliler veya tıbbi durumlar gibi ayakkabılarını bağlamada zorluk çeken kişiler için yararlıdır. Ayrıca, ayakkabılarına hızla girmek ve çıkmak isteyen ve bağcıklarının çözülmemesi konusunda endişelenmek istemeyen sporcular için kullanışlı ve daha güvenlidirler.

Bu bağsız ayakkabı bağcığı ayakkabılarının tümünün kullanımı kolaydır ve ayakkabılarınızı uygun kaymalara çevirin. Rutininizi basitleştirmek ve çözülmüş ayakkabı bağcığı hakkında endişelenmeyi bırakmak istiyorsanız, sizin için en iyisini bulmak için bu listeye göz atın.

En İyisi: Xpand Elastik Bağcıklı Bağlama Bağlantısı Yok Sistemi

Amazon’dan satın alın

Xpand No Tie Shoelaces System, kullanım kolaylığı, çok yönlülük ve karşılanabilirliği sayesinde üst sıralarda yer alıyor. Bu ayakkabı bağcığı çocuklar, yetişkinler, sporcular, yaşlılar ve ayakkabılarını bağlamada güçlük çeken ve atletik, gündelik veya elbise ayakkabılarıyla giyilebilen tıbbi durumları veya engelli olanlar için mükemmeldir. Diğer bağlı olmayan sistemlerin aksine, Xpand ayakkabı bağcığı düz bağcıklara sahiptir ve bağları yerine kilitlemek için hacimli bir nesne gerektirmez. Eşsiz Dantel Bağlayıcı teknolojisi, ayarlanabilir kalırken bağcıkları yerinde sabitler, böylece telaşa gerek olmadan kolayca içeri girip çıkabilirsiniz.

Bir başka harika özellik de, kilitleme klipsini ayakkabınızın içine monte etmenizi sağlayan “gizli mod”, yani görünmüyor. Xpand No Tie Ayakkabı bağcığı, onlarca farklı renkte sunulur, bu nedenle ayakkabınıza ve kişiliğinize en iyi uyanı seçersiniz.

En İyi İkincisi, Genel: Kilit Bağları

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Bağlantısız orijinal bağcık bağlama sistemi Lock Laces, triatletlerde, koşucularda ve koşu ayakkabılarına hızla girmek isteyen diğer sporcular arasında çok popüler. Eski ayakkabı bağcığını söküp elastik Kilit Bağcıkları ile bağlayarak her türlü ayakkabınızı kaymalara dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Sonra, bağcıkların her bir ucunu yaylı kilitleme tertibatı üzerindeki geçitlerden geçirin. Ayağınızı ayakkabının içine sokarak, bağcıkların gerginliğini ayarlayabilir ve ardından kişiselleştirilmiş bir oturması için bunları yerine sabitleyebilirsiniz. Yarışa daha sıkı bir şekilde oturmak istiyorsanız bunları kolayca düzenleyebilirsiniz ve ardından işiniz bittiğinde onları gevşetmeniz gerekir.

Kilit Bağcıkları tek beden herkese uyar ve yetişkinlerin ve çocuk ayakkabılarının içine sığacak. Bu pakette üç adet bağcık seti bulunur ve her bir çift bir çift ayakkabıya bağlanır.

En İyi Bütçe: StoutGears Reflektif Bağlantısız Ayakabı Kilit Sistemi

Amazon’dan satın alın

StoutGears Reflektif Kravatsız Bağcık Bağlantısı Kilit Sistemi, daha ucuz bir fiyata, diğer bağsız bağcıkların aynı özelliklerinin birçoğunu sunar. Kurulumu hızlı ve kullanımı kolay olan bu bağcıklar, spor ve açık hava etkinlikleri için mükemmeldir ve aynı zamanda ayakkabılarını bağlamada sorun yaşayan çocuklar ve yaşlılar için mükemmel bir seçenektir. Ayağınızın üzerinde eşit bir şekilde dağıtırlar ve ayağınızı daha rahat tutmak için ayağınızın üstündeki basınç noktalarını azaltırlar.

Her ayakkabı bağı paketi iki kilit parçası, iki uç klipsi ve bir çift ayakkabıyı bağlamaya uygun iki bağcıkla gelir. Birkaç farklı renkte gelirler ve ayrıca geceleri veya sabahları çalışırken görünürlüğünüzü arttırmak için bazı yansıtma özelliklerine sahiptirler.

Sporcular için en iyisi: Nathan Lock Laces

Amazon’dan satın alın

Nathan Lock Laces bağcıklarının çözülmesinden endişe duyan ve ayrıca ayakkabılarının içine kolayca girip çıkabilmek isteyen aktif insanlar için harika, kaliteli bir seçenektir. Özellikle de Triathletes, ayakkabılarını bağlamak zorunda kalmayarak geçişlerde zaman kazanmak için onları kullanabilmelerini seviyor. Yaylı bir kilitleme tertibatıyla birlikte elastik bağcıklar içerirler. Bağcıkları ve kilidi taktıktan sonra asla bağcıklarınızı bağlamanıza gerek kalmaz, ancak kilidi kilit ile de ayarlayabilirsiniz. Bağcıkları ideal uzunluğa göre kırpabilir ve daha sonra bir klipste bulunan uçları tutabilirsiniz.

Bu iyi yapılmış bağcıklar çeşitli renklerde gelir ve düşük ışık koşullarında görülmenize yardımcı olmak için yansıtıcıdır.

Gündelik Kıyafetler için En İyi: Kivi Boingz Bağlantısız Bağcık

KIWI Boingz-No-Tie-Laces White 2 pairs
Walmart’ın İzniyle
Walmart’ta satın alın

Bu Kivi Boingz Bağlamasız Bağcık bağcıkları, spiral şeklinde tasarlanmış esnek, elastik bir malzemeden yapılmıştır, böylece bağlama yapmadan yerinde kalırlar. Normal ayakkabı bağcığıyla kıyaslandığında, ayakkabılarını bağlamada sorun yaşayan insanlar için uygun bir seçenek. Elastik malzeme, ayaklarınızı hareket ettirirken gerilir ve ayakkabılarınızın düşmesini engellemek için yeterli gerginliği sağlar.

Onlar eski bağcıklarını çıkardıktan sonra ayakkabılarını yanlarına bağlayarak takmak için bir cinch. Kilitleme cihazlarına sahip olmadıkları için, diğer bazı bağsız bağcıklarla bağladığınız kadar sıkı geçemeyebilirsiniz. Fakat rahat ayakkabılar için güvenilir ve ucuz bir seçenek.

Çocuklar için en iyisi: Homar No Tie Shoelaces

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Bu eğlenceli, renkli bağcıklı ayakkabı bağcığı henüz ayakkabılarını bağlamayı öğrenmemiş çocuklar için mükemmeldir. Her bir delik seti için kısa bir ayakkabı bağı uzunluğu ile bu dayanıklı ayakkabı bağcığı, dantel uçlarını deliklere yerleştirerek kolayca monte edilir. Bağcıklar, bağcıkları ayakkabınıza bağlar ve özel ve esnek bir uyum sağlar.

Silikondan yapılmış, Homar No Tie Ayakabı su geçirmezdir ve ıslak bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir, böylece çocukların dağınık ve ıslak maceralarında tutunurlar. Çocukların boyları mevcuttur ve çeşitli renklerde gelirler, böylece çocuklarınızın favorilerini seçebilirler.

En İyi Yansıtıcı: Kilit Bağları Yansıtıcı

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Sık sık düşük ışık koşullarında koşuyorsanız, çok fazla yansıtıcı donanım giyiyor olmalısınız ve ayakkabılar yansıtıcılık eklemek için harika bir yerdir. Kilit Bağcıklarından elde edilen bu bağcıklar, görüşünüzü arttırmanın ve karanlık havalarda yollarda güvende kalmanın kolay bir yoludur. Bir arabadan veya yukarıdan gelen sokak lambalarından yaklaşan farlar ayakkabı bağlarınıza çarptığında, başkalarının sizi görmesini sağlayacak şekilde parlaklık yayarlar. Düzenli Kilit Bağcıkları gibi, montajı kolaydır ve düzenli ayakkabı bağcığı bağlamada sorun yaşayanlar için ya da sadece biraz zaman ve güçlükten tasarruf etmek isteyenler için mükemmeldir. Mavi, sarı, pembe veya gri renklerde mevcutturlar.


    Yorum Yap