1. Anasayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019'un En İyi 7 Koşu Kemeri


0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

Genel Olarak En İyi: FlipBelt Fermuarlı Koşu Kemeri Amazon’da

Hareket etmeyin, titremeyin, zıplayın ya da sersemlemeyin ve orada bile olduğunu kolayca unutabilirsiniz.”

En İyi Bütçe: Amazon’da 5K Koşu Kemeri

Çok hafif, giydiğini bile unutacaksın.”

Jeller için En İyi: Amazon’da SPIbelt Koşu Kemeri

Küçük görünebilir, ancak bu şık kemer genişler ve beş enerji jeli paketine kadar bir cep telefonunu, anahtarlarını güvenli bir şekilde tutabilir.”

Uzun Süreler için En İyi: Amazon’da Fitletic Ultimate Race Belt

Spor jellerini tutmak için altı elastik yarıkla, uzun mesafe yarışları ve koşular için mükemmel.”

Büyük Telefonlar için En İyi: Amazon’da Sporteer Kinetic K1 Sport

Büyük telefonlara ve kılıflara uyacak şekilde tasarlanmıştır ve dokunmatik ekranından telefon ekranınıza tam erişim sağlar.”

En iyi Kemer: Amazon’da Buddy Belt Koşu

Herhangi bir kemer bandına kolayca tutturulur, mükemmel bir şekilde tutulması için bir dizi güçlü mıknatıs kullanılır.”

Yarış için En İyi: Amazon’da Amphipod AirFlow Microstretch

“Yeterince Işık yarış, ama tüm yarış günü temel sığacak kadar hala esnek zaman giymek.”

En Çok Tıklananlar

Genel olarak En İyi: FlipBelt Fermuarlı Koşu Kemeri

Amazon’dan satın alın

Piyasadaki en popüler koşu kayışlarından biri olan Flipbelt Fermuarlı Koşu Bandı, sürekli bir malzeme döngüsüdür, bu yüzden sizi tahriş edip rahatsız edebilen bağlantı elemanları ile ortadan kaldırır. Şık ve sade tasarımıyla, kemer, temel parçalarınızı tutabileceğiniz ve kolay erişebileceğiniz dört açıklık içeren kesintisiz bir ana bölmeye de sahiptir. Sadece onu çekin ve belinizde en rahat hissettiren yerlere takın. Bir kez yerinde, FlipBelt hareket etmiyor, oynamıyor, zıplıyor, ya da sürtünüyor ve orada bile olduğunu kolayca unutabilirsiniz.

18 inç ila 38 inç arasında beş boyutta mevcuttur, çoğu vücut tipine uyması için uzanır. Mikro-poli ve Lycra malzeme nefes alabilir, hafif bir dokunuşa sahiptir ve makinede yıkanabilir, böylece çamaşırlarınızı çamaşırların geri kalanıyla birlikte atabilirsiniz. FlipBelt, çok çeşitli renklerde bulunur ve düşük ışık koşullarında görünür kalmanıza yardımcı olacak bazı yansıtıcı özelliklere sahiptir. Döngü tasarımlarının birçok taklidi var, ancak FlipBelt orijinaldi ve türünün en iyisi olmaya devam ediyor.

En İyi Bütçe: Nathan 5K Koşu Kemeri

Amazon’dan satın alın

Neopren Nathan 5K koşu bandı çok hafif, hatta giydiğini bile unutacaksın. Büyük fermuarlı cep akıllı telefonunuz için yeterince büyük, küçük cep telefonu ise nakit para ve diğer ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Yansıtıcı özellikleri sayesinde düşük ışık koşullarında kolayca fark edilebileceksiniz. Ayrıca birkaç farklı renkte sunulur, böylece tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Jeller için En İyi: SPIbelt Koşu Kemeri

Amazon’dan satın alın

Uzun yıllardır koşu bandı pazarında lider olan SPIbelt, yüksek kaliteli, yüksek performanslı koşu kayışlarını uygun fiyatlarla ortaya koymaya devam ediyor. SPIbelt küçük görünebilir, ancak bu şık kemer bir cep telefonunu, anahtarları, beş adete kadar enerji jeli paketini ve diğer küçük kişisel eşyaları genişletir ve güvenle tutabilir. Performance serisi modelinde cep boyutu arttırıldı, böylece büyük telefonları tutabiliyordu. Aynı zamanda koşarken değerli eşyaları kuru tutmak için hava koşullarına dayanıklı bir fermuar vardır. SPIbelt koşarken veya başka aktiviteler yaparken zıplamaz, kaymaz veya kaymaz. Ayarlanabilir, böylece 24 ila 52 inç waists sığabilecek.

Uzun Süreler için En İyisi: Fitletic Ultimate Race Belt

Amazon’dan satın alın

Spor jellerini tutmak için altı elastik yuvaya sahip olan Fitletic Ultimate Race Belt, uzun mesafeli yarışlar ve pistler için mükemmeldir. Ayarlanabilir kayış yukarı ya da sürtünmediğinden, daha sonraki millerde rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Ayrıca, fermuarlı, esnek ve sağlam bir neopren kese ve telefonunuzu, kredi kartlarınızı, nakit parayı ve diğer şartları saklamak için bir iç cep içerir. Geçiş numaranızı eklemek için geçiş düğmelerini kullanabilirsiniz, böylece yarış gününde çengelli iğnelerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa veya su şişesi eklemek istiyorsanız, Fitletic’in bazı ek aksesuarlarını satın alabilirsiniz.

Büyük Telefonlar için En İyi: Sporteer Kinetic K1 Sport Belt

Amazon’dan satın alın

Koşucuların koşu bantlarında biriktirdiği en yaygın eşyalardan biri de cep telefonlarıdır, bu nedenle daha büyük modellerden biri olsa bile kayışın telefonunuza rahatça sığması önemlidir. Sporteer Kinetic K1 Spor Kemeri, büyük telefonlara ve kılıflara uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve dokunmatik ekranından telefonunuzun ekranına tam erişim sağlar. Aynı zamanda hafif, zıplamayan bir tasarıma ve rahat bir oturuş sağlayan yumuşak, ter-dirençli bir ağ / köpük sırtlığa sahiptir. Bu kayış telefonlar için üretilirken, iç ceplerde kimlik, spor jeli, anahtar, nakit para ve diğer küçük eşyaları taşımak için de fazladan boşluk var.

En iyi Kemer: Buddy Kemer Koşu

Amazon’dan satın alın

Koşarken belinizin etrafındaki bir kemerin görünüşünü veya hissini sevmiyorsanız, Koşu Buddy Kemeri koşudaki tüm ihtiyaçlarınızı saklamak için mükemmel bir alternatif. Kese tasarımıyla, mükemmel bir şekilde yerinde tutulması için bir dizi güçlü mıknatıs kullanarak, herhangi bir bel bandına kolayca bağlanabilir. Geniş iç ve dış cepler sağlam bir malzemeden yapılmış olduğundan değerli eşyalarınız ter ve yağmurdan korunur. Bir başka kullanışlı özellik, kablolu kulaklık kullanırken kolay erişim sağlayan yan fermuarlı kulaklık bağlantı noktasıdır.

Yarış için en iyisi: Amphipod AirFlow Microstretch Belt

Amazon’dan satın alın

Ultra konforlu Amphipod AirFlow Microstretch Kemer yarışırken giyecek kadar zarif ve hafiftir, ancak tüm yarış gününüzün temel özelliklerine uyacak kadar gergindir. Kemerin ince ağları havanın dolaşımını sağlar, böylece altında terlemeyeceksiniz. Konforlu streç kayış ayarlanabilir ve rahat oturmasıyla, “sıçrama yok” iddiasına gerçekten dayanır.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir