İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019 Plantar Fasiit için En İyi Erkek Koşu Ayakkabısı

2019 Plantar Fasiit için En İyi Erkek Koşu Ayakkabısı
+ - 0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

İlk bakış

Genel Olarak En İyi: Asics Erkek GEL-Kayano, Amazon’da
“Uzun mesafeli yarışlar için antreman yaparken yüksek kilometreye çıkanlar bile tarafsız ve üstün erkek koşucuların favorisi.”

En İyi Bütçe: Saucony Erkek Kinvara Koşu Ayakkabısı Amazon’da
“Hafif ve hızlılar, ancak yine de destekleyici bir uyum sunuyorlar, bu nedenle yolda, koşu bandında veya asfalt yollarda çok fazla yol açan koşucular için iyi bir seçim.”

Mesafe Koşu için En İyi: Amazon Erkek Brooks Adrenaline GTS Koşu Ayakkabıları
“Bu ayakkabılar kaldırım ve hafif pistlerde iyi performans gösteriyor, farklı koşu yüzeylerini seven koşuculara biraz çeşitlilik sunuyor.”

Trail Running için en iyisi: Zappos’taki ASICS Erkek GEL Venture Koşu Ayakkabısı
“Kendi ortezinizi eklemek isterseniz, çıkarılabilecek destekleyici bir çorap ile geliyorlar.”

Yol Koşusu için En İyi: Yeni Bakiye Erkek, M990v4
“New Balance, daha sağlam, daha dayanıklı bir ayakkabı oluşturmak için deri ve kumaş kombinasyonu kullanıyor, böylece ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz.”

En iyi Yastıklama: Amazon’da Hoka One One Erkek Koşu Ayakkabısı
“Ayakkabının üstün yastıklaması ayağın hızını yavaşlatır, zemine çarptığında topuğu ve topun altındaki basıncı azaltır.”

Yürüyüş için En İyi: Yeni Bakiye Erkek MW411 Amazon Yürüyüş Ayakkabısı
“Bu ayakkabılar gösterişli görünümlü koşu ayakkabısı değilseniz, mükemmel olan çok düşük anahtar, geleneksel tarzı ve renkleri var.”

En Çok Tıklananlar

1

Genel olarak en iyisi: Asics Erkek GEL-Kayano Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Plantar fasiitli koşucular, özellikle topuk bölgesinde mükemmel destek ve rahatlığa ihtiyaç duyarlar ve Asics Erkek GEL-Kayano koşu ayakkabısı her iki alanda da bulunur. Asics’in ayağın arkasını gerçekten rahatlatan ve ayrıca şokları emmek için tasarlanmış dayanıklı kauçuk tabanlara sahip olan popüler GEL yastığına sahiptir. Bu model, uzun mesafeli yarışlar için antrenman yaparken yüksek kilometre süren erkeklerin bile tarafsız ve overpronating erkek koşucularının favorisidir. Ayakkabının üstün stabilitesini, rahatlığını ve desteğini severler. Ayakkabı aynı zamanda, her koşunuzdan sonra orijinal şekline geri dönerek tüm koşunuz için mükemmel uyarlanabilir yastıklama sağlayan Asics’in Flytefoam orta taban teknolojisine sahiptir. Orta tabanlar son derece dayanıklı, organik “süper liflerden” üretilmiştir, bu nedenle uzun koşularınız için bile mükemmel yastıklama sağlar. Ayakkabıların üst kısmı uyarlanabilir bir uyum sağlarken, Topuk Kavrama Sistemi teknolojisi, özellikle ayağın arka tarafında, her yerinde mükemmel destek sağlar.

Aşınmaya dayanıklı lastik malzemeden üretilen ayakkabıların DuraSponge dış tabanı ayakkabının yastığına katkıda bulunur ve onları daha dayanıklı kılar. Bu ayakkabılar normal veya geniş ebatlarda mevcuttur, bu nedenle daha geniş ayaklar ve / veya ortezler için yer vardır. Bu koşu ayakkabısı için biraz daha fazla ödeyeceksiniz, ancak sağlıklı çalışmanızı sağlayacak yüksek kaliteli bir ürünün fiyatına değer.

2

En İyi Bütçe: Saucony Erkek Kinvara Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Plantar fasiitli ihtiyacı olan koşucuların pahalı olan tarafları olan destek ve yastıklama ile kaliteli koşu ayakkabısı genellikle pahalı, ancak bazı ayakkabılar diğerlerinden daha makul. Saucony Erkek Kinvara koşu ayakkabısı bu kategoriye girerek daha pahalı bir ayakkabının özelliklerini daha düşük fiyata sunuyor. Hafif ve hızlılar, ancak yine de, destekleyici bir uyum sunuyorlar, bu nedenle yolda, koşu bandında veya asfalt yollarda çok fazla yol açan koşucular için iyi bir seçimdir. Çok yönlü bir ayakkabı, kısa hızlı antrenmanlar, uzun koşu parkurları ve aralarındaki her şey için kullanılabilir. Mükemmel bir yastıklama ve geniş bir kutuya sahip olması sayesinde koşuculardan genel konforda yüksek not alırlar.

3

Mesafe Koşu için En İyi: Brooks Erkek Adrenaline GTS Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Brooks Erkek Adrenalin koşu ayakkabısı, yüksek kilometre mesafelerinde koşucuların ihtiyaç duyduğu mükemmel yastıklama ve denge dengesini sağlar. Çarpma pedinin ayakkabısının bölümlenmiş tasarımı, bazı ekstra yastıklama ve şok emilimi sunar. Bu ayakkabılar kaldırımda ve hafif pistlerde iyi performans gösterir ve farklı koşu yüzeylerini seven koşuculara çok yönlülük sunar. Dar, geniş ve ekstra geniş dahil farklı genişliklerde gelirler, bu nedenle size uygun olanı bulmak daha kolaydır.

4

Trail Running için en iyisi: ASICS Erkek GEL Venture Koşu Ayakkabısı

asics-gel-venture
Zappos’un İzniyle
Zappos.com’dan satın alın

Asics’in bir diğer seçeneği de, bu, Asics’in üstün GEL yastıklamasının yanı sıra çok yönlülüğü, kalitesi ve performansı nedeniyle listeyi de oluşturuyor. Hem yol hem de pistte koşu ya da yürüyüş için çok yönlü bir koşu ayakkabısı arıyorsanız, ASICS Erkek GEL Girişim koşu ayakkabısı uygun fiyata yüksek kaliteli bir seçenektir. Kendi özel ortezinizi eklemek istiyorsanız, çıkarılabilen destekleyici bir çorap ile birlikte gelirler. Bir başka güzel özellik, dış tabandaki ters çekiş çıkıntılarıdır ve bu da yürüyüş parkurlarında veya yağışlı havalarda yürüyüş veya koşu için mükemmeldir. Kauçuk aşınma yerleri, yüksek aşınma bölgelerinde güçlendirilerek dayanıklılıklarını daha da artırır. Ayrıca geniş ebatlarda mevcutturlar, daha büyük ayakları veya ortotiği barındıracak odaya ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir özelliktir.

5

Yol Koşusu için En İyi: New Balance Erkek M990v4 Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Hafif ve rahat, New Balance’den bu ayakkabılar koşucular için mükemmel bir seçenek. New Balance ayakkabılar diğer markalardan biraz daha yüksek fiyatlara sahip olmakla birlikte, yüksek kaliteli, yastıklı bir çift ayakkabıya yaptığınız yatırımdan çok daha fazlasını alacaksınız. Daha ucuz koşu ayakkabılarının aksine, New Balance daha sağlam, daha dayanıklı bir ayakkabı oluşturmak için deri ve kumaş kombinasyonu kullanır, böylece ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz. New Balance, daha geniş ayakkabılarıyla bilinir, bu nedenle bunlar ortez için uygundur.

6

En İyi Yastıklama: Hoka One One Erkek Bondi Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

En yastıklı bir koşu ayakkabısı istiyorsanız, Hoka One One Bondi koşu ayakkabılarından başka bir yere bakmayın. Kalın ve geniş tabanıyla, Hoka’nın süper yastıklı ayakkabıları kesinlikle sıradışı görünüyor ve bazıları bile çirkin diyebilir. Ancak plantar fasiitine yatkın olan bazı koşucular neye benzediklerini umursamıyorlar çünkü içinde koşuşturup yürüyebiliyorlar. Ayakkabının üstün yastığı, toprağa çarpması nedeniyle ayağın hızını yavaşlatır, bu da topuğun ve topun altındaki basıncı azaltır. Özellikle Bondi modeli, ayak ağrısının önlenmesine veya hafifletilmesine yardımcı olur, çünkü diğer Hokas’tan biraz daha katıdır ve ek destek sağlar.

7

Yürüyüş için en iyisi: New Balance Erkek MW411 Yürüyüş Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Çok fazla yürüyüş yaparsanız veya ayağınıza bolca zaman ayırırsanız, New Balance’den gelen bu ayakkabı, plantar fasiitinizi uzak tutmaya yardımcı olabilir. Ve ayakkabının desteği ve yastıklanması, bazı plantar fasiit ağrıları ile mücadele edenlere rahatlama sağlayacaktır. Bu ayakkabılar gösterişli görünümlü koşu ayakkabısı değilseniz, mükemmel olan çok düşük anahtar, geleneksel tarzı ve renkleri vardır.

1.800’den fazla eleştirmen bu gibi çünkü her şey için uygun rahat, basit ve uygun fiyatlı ayakkabılar (New Balance için).


    Yorum Yap