1. Anasayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019 Yılında Satın Alınacak 4 En İyi Koşu Güneş Gözlüğü

2019 Yılında Satın Alınacak 4 En İyi Koşu Güneş Gözlüğü
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

İster karda ister sıcak havada koşarken, gözlerinizi güneşten korumak önemlidir. Bu koşu gözlüklerinin hiçbirinde yanlış yapamazsınız. Güneş gözlüğü bütçeniz ne olursa olsun, sizin için yüksek kaliteli bir seçeneğimiz var.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Oakley Yarım Ceket Polarize Güneş Gözlüğü

Amazon.com’dan satın alın

Birçok koşucu Oakley’in en çok satan Half Jacket koşu güneş gözlükleriyle yemin ediyor. İhtiyacınız olan% 100 UV korumasını sunarlar ve ayrıca dayanıklı, konforlu ve hafiftirler. Polarize lensler en aydınlık koşullarda bile parlamayı azaltır. Yarım Ceketler aynı zamanda değiştirilebilir merceklere sahiptir, böylece onları farklı ışık koşullarına uyarlayabilirsiniz. Bu güneş gözlükleri, terle bile damlasanız bile kalacaktır.

Tifosi Slip Wrap Güneş Gözlüğü

Tifosi Slip Wrap Sunglasses

Amazon’dan fotoğraf

Amazon.com’dan satın alın

Tifosi Slip güneş gözlüğü üç adet değiştirilebilir mercekle gelir, böylece onları ışık ve hava koşullarına göre değiştirebilirsiniz. Geniş ekran lensi, daha fazla hava akımı ve buğu önleyici işlevsellik için havalandırılır. Ayrıca% 100 UVA ve UVB korumasına ve göz yorgunluğunu azaltmak için Parlama Koruması parlama azaltıcısına sahiptir. Hidrofilik kauçuk burun parçaları ve ayarlanabilir tapınaklar güvenli ve konforlu bir oturma sağlar.

Optik Sinir Omnium PM Güneş Gözlüğü

Optik Sinir Omnium PM Güneş Gözlüğü

Amazon’dan fotoğraf

Amazon.com’dan satın alın

Optic Nerve Omnium PM güneş gözlükleri, ucuz bir fiyata rağmen birçok harika özellik sunar. Lensler, iç mekanlardan dış mekanlara geçerken renkleri otomatik olarak değiştirir. Ve 3,5 onsluk hafif bir çerçeve ile yüzünüzde zar zor hissedeceksiniz.

Rudy Projesi Rydon Güneş Gözlüğü

Rydon güneş gözlüğü

Amazon’dan fotoğraf

E-rudy.com’dan satın alın

Koşucular arasında favori bir marka olan Rudy Project, bu süper hafif, çok yönlü, yüksek performanslı güneş gözlüklerini oluşturmak için ileri ergonomik özellikleri gelişmiş malzemelerle harmanlamaktadır. Rydon koşu güneş gözlüklerinin Quick Change Teknolojisi, hızlı bir mercek değişiminin herhangi bir ışık durumuna (ayrı olarak satılan ek merceklere) uyum sağlamasına izin verir. Bir diğer harika özellik de, güneş gözlüklerinin mükemmel uyum için iki adet yumuşak değiştirilebilir, havalandırmalı Megol lastik ped ile ayarlanabilen kaymaz burun parçası. Yumuşak Megol tapınağı son parçaları, sıkışmadan üstün rahatlık için hafif baskı uygulanarak 360 derece ayarlanabilir.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir