1. Anasayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019’daki En İyi Kış Koşu Çorapları

2019’daki En İyi Kış Koşu Çorapları
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Soğuk havalarda koşarken doğru koşu çoraplarını giymek sadece bir rahatlık meselesi değil aynı zamanda bir güvenlik sorunudur. Ayaklarınız çok soğuk ve ıslanırsa, donma tehlikesi vardır. Kışın koşarken maksimum rahatlık ve koruma için bu koşu çoraplarından bazılarını deneyin.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

1

Genel Olarak En İyi: Drymax Soğuk Hava Koşu Çorapları

Drymax Crew Socks
Amazon.com izniyle

Amazon’dan satın alın

Drymax Soğuk Hava Şartlarında Çalışan Çoraplar, cildi anında kuruyan iç Drymax katmanından dış emici katmana doğru hareket ettiren ve ayakları kuru tutan özel bir Çift Katlı Nem Alma Sistemine sahiptir. Üçüncü bir Drymax elyaf yalıtım tabakası, çorabın ön kısmına eklenmiştir, çünkü bu alan rüzgarın soğuması nedeniyle en soğuk hale gelmiştir.

Çoraplar ayrıca, ayakların ayakkabının biçimini olumsuz yönde etkilemeden koruduğu için yoğun dolgu malzemesine (kalın dolgu yerine) sahiptir. Bu çoraplar, soğuk ve serin koşullarda kullanım için tasarlanmıştır; ayakları kuru, rahat ve kokusuz tutar.

2

En İyi Bütçe: Thorlo Unisex Kalın Yastık Çalışan Ekip Çorap

Thorlo Çorap Çalışan
Amazon.com izniyle

Amazon.com’dan satın alın

Birçok koşucu Thorlo çoraplarını yastıklama, rahatlık ve kabarma koruması için yemin eder. Bu çoraplar, daha iyi dayanıklılık için maksimum spor yoğunluğu dolgusunun yanı sıra darbelere ve darbelere karşı da koruma sağlar. Kemerdeki hafif dolgu kemer desteği ve daha iyi bir oturma sağlar.

3

En İyi Nem Esneklik: Sert Zor Vermont Merinos Yünü Hafif Yastıklu Çorap

Lanet sert vermont çorap
Amazon.com izniyle

Amazon.com’dan satın alın

Koşucular Darn Tough Vermont çoraplarına, özellikle soğuk havalarda ayakları ılık ve kuru tutmak için yüksek not verir. Bu çoraplar ince ve rahattır, ancak ısıyı iyi korurlar. Nemi yok ederler ve ayrıca anti-mikrobiktirler, böylece ayaklarınız kuru ve pis kalır.

4

Kabarcıkları Önlemek İçin En İyi: Balega Blister

Balega çorap
Amazon.com izniyle

Amazon.com’dan satın alın

Eğer ayak kabarmaları sizin için sorun olmuşsa, bu çoraplar kış koşularınız için mükemmeldir. Ayakları kuru tutmak için ideal olan Drynamix ve tiftikten yapılmıştır. Drynamix nemi ciltten uzaklaştırır ve tiftik nemi tutma yeteneğine sahiptir ve kışın ayaklarınızı sıcak tutar. Çeyrek uzunlukta veya mürettebat uzunluğunda mevcutturlar.

5

En iyi Toe Çorap: Injinji Astar Mürettebatı Toesocks

Injinji Liner Çorap
Amazon.com izniyle

Amazon.com’dan satın alın

Eğer yaz koşu çoraplarınızı gerçekten seviyorsanız ve hala kış boyunca giymek istiyorsanız, en sevdiğiniz koşu çoraplarının altında Injinji’deki gibi toesock gömlekleri kullanabilirsiniz. Beş ayrı ayak kılıfı ile inşa edilen Injinji Performance Liner, ayağınıza bir eldiven gibi uyar. CoolMax, Lycra ve Naylon karışımı, ayaklarınızı rahat, serin ve kuru tutarken kabarcıklardan koruyan özel bir uyum sağlar.

6

En İyi Sıcaklık Düzenleme: SmartWool PhD Koşu Çorabı

smartwoolPhD.jpg
Fotoğraf nezaket PriceGrabber

Amazon.com’dan satın alın

Merinos yünü ile yapılan SmartWool PhD Koşu Çorapları sıcaklık ve nemi düzenler, böylece kışın sıcak kalmanıza ve yazın serinlenmenize yardımcı olurlar. Test cihazları, “hafif” modelin, “hafif hafif” çoraplardan biraz daha fazla dolgu maddesi sunduğunu ve hafif modelin kış mevsimi için rahat bir seçim olduğunu söylüyor. Çorapların nem geçirme kabiliyeti ayaklarınızı kuru tutar, bu da sıcak ve kabarık kalmayacakları anlamına gelir.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir