1. Anasayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli

2019'daki En İyi 7 Tabanlık

2019'daki En İyi 7 Tabanlık
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Makalede Neler Var?

İlk bakış

En İyisi: Powerstep Orjinal Tam Boy Ortez İç Taban

“Topuk kızakları ayaklarınızı yastırır ve size her adımda daha fazla destek ve şok emilimi sağlar.”

En İyi Bütçe: Dr. Scholl’ın Athletic Series Koşu Ayakkabısı Tabanlıkları Walmart’ta

“Şok emilimine yardımcı olmak için derin bir topuk kabuğa sahip olun ve ayrıca ayağınızı yumrulamak ve basıncı dağıtmak için dolguyu da doldurun.”

En İyi Kemerler İçin: Amazon’da Süperfe Yeşil Tam Boy Tabanlık

“Koşu ayakkabısından rahat ve iş ayakkabısına kadar çıkarılabilir tabanlıklı her türlü ayakkabının içine oturun.”

Plantar Fasiit için en iyisi: Amazon’da Süperfe Turuncu Premium Tabanlık

“Esnek, yüksek etkili köpük ön ayak, tutarlı çarpmalara dayanacaktır.”

Düz Ayaklar İçin En İyi: Amazon at Spenco PolySorb Cross Trainer Tabanlık

“Eva ön ayak yastığı, yüksek etkili aktiviteler sırasında mükemmel şok emilimi ve enerji geri dönüşü sağlar.”

Koşmanın En İyisi: Amazon’da Yeni Denge Destekleyici Yastıklama

“Ayaklarınız için çeşitli açılardan maksimum destek sağlayın.”

En İyi Yorgun, Achy Feet: Hedefte Konfor ve Enerji Masaj Jeli

“Ayaklarınızın şekline uyun ve güzel kemer desteği ve ek konfor sağlamak için yumuşak mavi jel yastıkları kullanın.”

En Çok Tıklananlar

Genel Olarak En İyi: Powerstep Orijinal Tam Boy Ortopedik Ayakkabı Tabanlık

Amazon’dan satın alın

Rahat, destekleyici ve uygun fiyatlı tabanlık arıyorsanız, Powerstep Orijinal Tam Boylu Ortez Ayakkabı Tabanları tüm bu kutuları ve daha fazlasını kontrol eder. Düzenli olarak koşmak veya saatlerce işte çalışmak için bu tabanlık, ayaklarınızın ihtiyaç duyduğu yastıklamayı ve korumayı sağlar. Bu tabanlık ayrıca diğer topuk ve kemer ağrıları gibi plantar fasiit muzdarip olanlar için harikalar yaratabilir. Size doğru miktarda destek ve denge sağlayan yarı sert bir kemer desteğine sahiptirler. Tabanlık topuk kızakları ayaklarınızı yastırır ve her adımda size daha fazla destek ve şok emilimi sağlar. Ultra ince, düşük profilli bir tasarıma sahip olan bu tabanlık, atletik, rahat ve elbise ayakkabılarının çoğuna uyar ve ayakkabıdan ayakkabıya kolayca taşınabilir. Ek bir avantaj, çok uygun fiyatlı olmalarıdır, bu yüzden kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

En İyi Bütçe: Dr. Scholl’s Athletic Series Koşu Ayakkabısı Tabanlık

Dr. Scholl's Athletic Series Running Insoles for Women
Walmart’ın İzniyle
Walmart’ta satın alın

Tabanlıklarda yepyeni iseniz ve hatta onlardan faydalanacağınızdan emin değilseniz, parayı daha pahalı bir seçeneğe batırmadan önce ucuz bir çifti denemek isteyebilirsiniz. Scholls’tan gelen bu tabanlık, diğer birçok tabanlıktan daha ucuz, ancak yine de kaliteli bir ürün olduğundan, bu tür deneme çalışmaları için mükemmeldir. Şok emilimine yardımcı olmak için derin bir topuk kabına sahiptirler ve ayrıca ayağınızın topunu yastıklamak ve basıncı dağıtmak için dolgusu vardır. Ayrıca, ağırlığınızı inişten itmeye kadar geçişinize yardımcı olmak için güçlendirilmiş bir kemer desteğine sahiptir.

Kullanıcılar ayrıca ayak kokusunu gidermeye yardımcı olan SweatMax Teknolojisini de seviyorlar. Hem erkek hem de bayan bedenleri mevcuttur.

Yüksek Kemerler İçin En İyi: Süperfe Yeşil Tam Boy Tabanlık

Amazon’dan satın alın

İç taban pazarındaki bir güç merkezi olan Superfeet, çeşitli iç taban seçenekleri sunmaktadır; bu nedenle, ayak tipiniz, tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız için doğru olanları doğru bir şekilde seçmeniz önemlidir. Onların Yeşil FullLength İç Tabanı, yüksek kemerli olanlar için, egzersiz sırasında veya uzun süre ayaklarınızdayken destek almak için giymek isteyip istemediğinize göre mükemmel bir seçenektir. Tabanlıkların derin ve geniş topuk kapları, ayaklarınızın hareketini ve konumunu kontrol etmenize yardımcı olan maksimum destek ve denge sağlar. Ayrıca, yüksek kemerli olanlar için özellikle yararlı olan, yükseltilmiş bir orta kısma sahiptir. Bu tabanlık, koşu ayakkabısından gündelik ayakkabısına ve iş ayakkabısına kadar çıkarılabilir tabanlıklı her türlü ayakkabının içine sığar. Diğer bazı tabanlıklardan biraz daha pahalıdırlar ancak kaliteli, yüksek performanslı bir tabanlık için son derece dayanıklı ve paraya değer.

Plantar Fasiit için en iyisi: Süperfe Turuncu Premium Tabanlık

Amazon’dan satın alın

Superfeet’in bir başka kalite astar seçeneği, Orange Premium Tabanlık, plantar fasiit ve diğer ayak ağrıları olanlar için faydalıdır. Yüksek kemer ve derin, dar bir topuk kabı ile, düz ayakları olanlara maksimum destek verecek şekilde tasarlanmıştır. Esnek, yüksek etkili köpük ön ayak, sürekli çarpma işlemine dayanacaktır, bu nedenle bunları koşu ve diğer darbe etkinlikleri için giyebilirsiniz. Superfeet Orange Premium Tabanlık, spor ayakkabıları ve botlar gibi her türlü orta ve yüksek hacimli ayakkabılara uygundur. Sadece 2 inç yüksekliğe sahip olduklarına dikkat edin, böylece size biraz asansör açacaklar.

Düz Ayaklar için En İyi: Spenco PolySorb Cross Trainer Tabanlık

Amazon’dan satın alın

Spenco’dan gelen bu tabanlık çok düşük veya orta kemerli herkes tarafından kullanılabilir ve özellikle düz ayaklı insanlar için iyi çalışır. Eva ön ayak yastığı, yüksek etkili aktiviteler sırasında mükemmel şok emilimi ve enerji geri dönüşü sağlar, bu nedenle koşu ve ayaklarınızı ve eklemlerinizi strese sokabilecek diğer egzersizler için mükemmeldir. Bu tabanlık ayrıca kabarcıkların önlenmesine ve kokuyu kontrol altına almaya yardımcı olmak için antimikrobiyal bir malzemeden yapılmıştır. Hem kadınlara hem de erkeklere uyacak şekilde çeşitli boyutlarda gelirler.

Bu Amazon Choice birçok ayakkabı türü ile çalışmak ve topuk ağrısını gidermek için yüksek değerlendirmeler alır.

Koşu için en iyisi: Yeni Balans IUSA3810 Destekleyici Yastıklama Tabanlık

Amazon’dan satın alın

New Balance koşu ayakkabısı ile ünlüdür, ancak aynı zamanda New Balance veya diğer spor ayakkabısı ile giyilebilecek yüksek kaliteli, destekleyici tabanlık yaparlar. Bu tabanlık, özellikle plantar fasiit, Morton nöroması ve metatarsalji gibi ayak sorunlarıyla ilgilenen koşucular için faydalıdır. Ayrı bir topuk ve ön ayak yastığı ile kalıplanmış kemer desteğiyle, bu tabanlık, ayaklarınız için çeşitli açılardan maksimum destek sağlar. Bir diğer harika özellik de, sürtünmeyi en aza indiren ve kabarmaları önleyen üretan / sentetik malzemedir; ayrıca ayaklarınızı kuru ve serin tutarken koşu sırasında ya da sadece gün içinde dolaşmaktır.

Yorgun, Achy Feet İçin En İyi: Dr. Scholl’s Comfort & Enerji Masaj Jeli Tabanlık

Dr. Scholl's Comfort & Enerji Masajlı Bayan Tabanlık
Hedef İzniyle
Hedefte Satın Al

Dr. Scholl’s, iç taban sektöründe bir başka lider ve Konfor ve Enerji Masaj Jeli tabanları ayakları üzerinde çok fazla zaman harcayanlar için mükemmel ve ucuz bir seçenek. Bu kauçuk tabanlık, ayaklarınızın şekline uygundur ve güzel kemer desteği ve ek konfor sağlamak için yumuşak mavi jel yastıklar kullanır. Erkek ve bayan bedenlerinde mevcuttur ve çeşitli ayakkabı bedenlerine uyacak şekilde kesilebilir. Bir uyarı, bu tabanlıkların diğer bazı markalardan daha az pahalı olmaları nedeniyle, dayanıklı olmadıklarından, ancak fiyat için hala iyi bir değer olduklarıdır.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir