1. Ana Sayfa
  2. Ayakkabı, Konfeksiyon ve Dişli
  3. 2019 Kadınları İçin En İyi 7 İstikrarlı Koşu Ayakkabısı

2019 Kadınları İçin En İyi 7 İstikrarlı Koşu Ayakkabısı

ASICS GT-1000 6

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Düz ayakları olan kadınların, stabilitelerini koruyan ve koşarken ayaklarının içeri doğru kaymasını veya fazla sıkmasını engelleyen koşu ayakkabılarına ihtiyaçları vardır. Neyse ki, kadınlara ihtiyaç duydukları istikrarı sağlarken, yine de rahatlık ve yüksek performans sağlayan birçok koşu ayakkabısı var. Hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için, birçok seçeneği sıraladık. Kadınların sizin için doğru çifti bulması için en iyi koşu ayakkabısı listesine göz atın.

Biraz para kazanmak istiyorsanız, eski koşu ayakkabısı modellerinin çoğu zaman daha ucuz olanlarla aynı özelliklere sahip olduğunu unutmayın. Ek olarak, bazı renk seçenekleri diğerlerinden daha ucuzdur, bu nedenle farklı seçenekleri fiyat kontrol etmeye değer.

Genel olarak en iyisi: Brooks Ariel Kadın Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Brooks stabilite koşu ayakkabısı kategorisinde lider ve Ariel kadın koşucular için en sağlam ayakkabısı. Maksimum stabilitesi, rahatlığı, çok yönlülüğü ve performansı ile kadınların stabilite koşu ayakkabısı arasında en üst sırada yer almaktadır. Ariel özellikle alçak kemerler için tasarlanmıştır ve hala doğru miktarda yastıklama sağlarken orta ila şiddetli overpronation düzeltmek için tasarlanmıştır.

Bir başka güzel özellik de, dikişsiz üst kısımdır; tahriş edici dikişleri ve dikişli elemanları ortadan kaldırır ve sürtünme veya sürtünme riskini azaltmanıza yardımcı olur. Bu ayakkabılar koşucular, yürüyüşçüler veya ayakları üzerinde çok fazla zaman geçiren herkes için işe yarar ve ayrıca plantar fasiit gibi ayak sorunlarından kurtulmak isteyen kadınlar için mükemmel bir seçimdir. Düzenli ve geniş genişliklerde gelirler, bu yüzden gerçekten özel bir form alırsınız. Bu ayakkabılar kesinlikle ucuz olmasa da, maksimum stabilite ve rahatlık sağlayan yüksek kaliteli, dayanıklı koşu ayakkabısı için her kuruşa değer.

En İyi Bütçe: ASICS GT-1000

ASICS GT-1000 6
Zappos’un İzniyle
Zappos.com’dan satın alın

ASICS’in bir diğer büyük dayanıklılık ayakkabısı olan GT-1000 koşu ayakkabısı, düz ayaklı kadınlara ihtiyaç duydukları destek ve hareket kontrolünü, diğer bazı yüksek kaliteli ayakkabılardan daha düşük bir fiyatla sunuyor. Koşmak veya diğer aktiviteler için ya da gün boyu ayağa ayakkabısı olarak giyilebilecek kadar rahat ve destekleyicidirler.

Dayanıklı bir kauçuk dış taban ile, bu ayakkabılar ıslakken bile, farklı yüzeylerde koşmak veya yürümek için ihtiyacınız olan çekiş ve kavrama özelliklerine sahiptir. Kullanıcılar, kullanıma hazır olduklarını ve kendilerini zorla kabul ettirmek zorunda olmadıklarını düşünüyorlar. Düzenli veya geniş genişliklerin yanı sıra birçok farklı renk kombinasyonunda gelirler, böylece bedeninize ve tercihlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yol Koşusu için En İyi: ASICS Kadın Gel-Fortitude Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

ASICS Gel-Fortitude koşu ayakkabısı, maksimum destek ve hareket kontrolü için tasarlanmıştır. Özel yapılmış ortezinizi yerleştirmek istiyorsanız, mükemmel olan ayakkabı modellerinden daha geniş ve derindir.

İyi bir tamponlamaya sahip olmasına rağmen, diğer bazı hantal hareket kontrolü koşu ayakkabılarından daha hafiftir, bu nedenle koşu için sağlam bir seçimdir. Aynı zamanda, tabanın yüksek aşınma bölgelerinde ASICS’in Yüksek Aşınma Kauçuk özelliğine sahiptir, böylece asfalt ve beton üzerinde uzun süredir devam edebilir. Bu ayakkabılar düzenli ve geniş genişlikte mevcuttur.

Yürüyüş için En İyi: Saucony Kadın Kurtarıcı ISO Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Mükemmel yastıklama ve stabilite kombinasyonuna sahip Saucony Redeemer ISO koşu ayakkabısı, çok fazla hareket kontrolüne ihtiyaç duyan düz ayaklı kadınlar için sağlam bir seçimdir. Son derece destekleyici bir ayakkabı ama yine de kilometrelerce yürürken veya yürürken ihtiyacınız olan esnekliğe ve rahatlığa sahip. Nefes alabilen file, ayaklarınızın aşırı ısınmasını önleyerek kuru ve kabarcığını önler. Düzenli ve geniş genişliklerde mevcut olan bu ayakkabılar özel yapım ortezinizi barındırabilir.

Plantar Fasiit için en iyisi: Brooks Kadın Bağımlılığı Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Brooks’un diğer bir büyük sağlamlık ayakkabısı olan Addiction koşu ayakkabısı, orta ila şiddetli overpronators ve plantar fasiit gibi ayak sorunları olan kadınlar için sağlam bir seçimdir. Çok nefes alabilir ve hafiftir, ancak şok emiliminde ve hareket kontrolünde üstündür. Çok yönlü bir ayakkabı olan Addiction düzenli ve geniş genişliklerde gelir, böylece dar topuklu kadınların yanı sıra geniş ayak veya ortez için ekstra alana ihtiyaç duyan kadınları barındırabilir.

Trail Running için en iyisi: ASICS Kadın Gel-Kahana Koşu Ayakkabısı

Amazon’dan satın alın

Çok fazla koşu parkuru yapıyorsanız ve yoldan parkurlara kolayca gidebilecek sağlam bir koşu ayakkabısı arıyorsanız, ASICS Bayan Gel-Kahana koşu ayakkabısı sağlam bir seçimdir.

Dayanıklılıkları, sağlamlıkları ve sağlam stilleriyle bilinenler, ASICS’in üstün şok emilimi, rahatlık ve performans için popüler GEL Yastıklama Sistemine sahiptir. İkili yoğunluklu orta taban sistemi, üzerinde çalıştığınız yüzey ne olursa olsun, ihtiyacınız olan desteği ve dengeyi sağlar. Ayrıca, araziden veya hava koşullarından bağımsız olarak, yokuş yukarı ve yokuş yukarı tepelerde daha fazla çekiş için ters çevrilmiş çıkıntıları seviyoruz.

Mesafe Koşu için En İyi: Mizuno Kadın Dalga Koşu Ayakkabısı Inspire

Amazon’dan satın alın

Uzun yolculukta hızlanan ve dengeye ihtiyaç duyan mesafe koşucular Mizuno Kadınlar Wave Inspire koşu ayakkabısından aldıkları konforu ve desteği seviyor. Dış tabandaki benzersiz çift fanlı dalga özelliği, fazla sert hissetmeden orta düzeyde destek sunar. Ve gelişmiş orta taban önceki modellere göre daha fazla dayanıklılık ve duyarlılık sağlar. Nefes alabilen ve esnek ağ örgüsü sayesinde, sıcağında çok fazla yol tuttuğunuzda bile ayaklarınız kuru ve rahat kalacaktır.


Yorum Yap

    Yorum Yap