1. Anasayfa
  2. Egzersizler

2019 Yılının En İyi 9 Beachbody Çalışması

2019 Yılının En İyi 9 Beachbody Çalışması
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Egzersiz yapmak için tonlarca zaman, hatta çok fazla ekipman gerekmez. Doğrudan oturma odanızda katil bir antrenman alabilirsiniz, akış antrenmanları ve DVD’ler sayesinde sizi oynatmaya başlar basmaz terletmenizi sağlar. Çok çeşitli egzersiz programları sunan bir şirket: Beachbody.

Seçilebilecek 700’den fazla egzersiz programı ile Beachbody tonlarca seçenek sunar; Yani kilo vermek, gücünüzü artırmak veya daha tutarlı bir rutin oluşturmak istiyorsanız, nereye giderseniz gidin veya ne kadar vaktiniz olursa olsun kolayca takip edebileceğiniz bir Plaj egzersiz programı var. Sizin için en iyi planı bulmak için Beachbody’in sunduğu en iyi egzersizler listemize göz atın.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Genel Olarak En İyi: 21 Gün Düzeltme

21 Day Fix

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın Beachbody.com’dan satın alın

Tek gereken, günde 30 dakikalık bir hareket ve basit bir yemek planı – bu kiloları düşürmeye odaklanan 21 günlük programdan elde ettiğiniz şey. Egzersiz rutinlerine ek olarak, yemeğinizi porsiyonların kontrol etmesine yardımcı olmak için renk kodlu kaplar elde edersiniz (örneğin sebzeler için daha büyük ve fındıklar için daha küçük bir kap). Dahil edilen yemek planı size tam olarak neyle doldurulacaklarını söyleyecektir, böylece aşağı doğru yolda kalabilirsiniz.

Fitness tarafında, hepsi yarım saat süren ve dahil olan her egzersiz için ileri ve yeni seçenekler sunan toplam altı egzersiz bulacaksınız. Egzersizlerin kendileri kardiyo, toplam vücut, üst vücut, alt vücut, Pilates ve yoga üzerine odaklanıyor. Başka bir deyişle, vücudunuzun üç haftalık plan boyunca tahminini sürdürmek için mükemmel bir format karışımı sunar.

Düşük Etki İçin En İyi: PiYo

Amazon’dan satın alın Beachbody.com’dan satın alın

Bu planla bir kardiyo egzersizi yapmak için yukarı veya aşağı zıplamayabilir veya koşturmayabilirsiniz, ancak bu kalp atışlarınızı hızlandıracağınız ve kalorileri yakmayacağınız anlamına gelmez. Her antrenman sadece düşük etkili hamle özelliğine sahiptir, yani patlayıcıyı yok edersiniz, fakat hızı ve kardiyovasküler faydaları korursunuz.

PiYo, bir Pilates ve yoga kombinasyonunu elde ettiğiniz anlamına gelir, ancak bu antrenman bakliyatların, tahtaların ve sakinleştirici pozların ötesine geçer. Temel egzersiz programı ile başlayın, böylece planın geri kalanı boyunca doğru formu çivilendirin. Daha sonra, alt ve üst vücut antremanı, kardiyo-ağır bir rutin, dayanıklılık odaklı antreman, yontma antremanı ve kuvvet aralıkları içeren başka bir antrenman seansı olacak.

Program 60 gün sürüyor ve antrenmanlar haftada altı gün 25 ila 45 dakika sürüyor.

Dans için En İyi: Country Heat

Amazon’dan satın alın Beachbody.com’dan satın alın

Bu Beachbody programının asıl amacı eğlenmek! Her bir antrenman, kilo kaybettiğinizde ve daha yüksek bir fitness seviyesi kazanırken sizi neşelendirmek için kır danstan ilham alan rutinleri içerir.

Bu egzersizlerin tadını çıkarmak için bir dansçı olmak zorunda değilsiniz. Eğitmen her bir rutini takip etmesi kolay adımlara ayırır. Ayrıca, ana hareketi hissetmiyorsanız, bir değiştirici elde edersiniz. Programın tamamı, maksimum 30 dakika süren altı farklı dans sunuyor. Hepsinden iyisi: Tüm planı tamamlamak için herhangi bir ekipmana ihtiyacınız yok. Tek gereken vücudunuz, enerjiniz ve dans ayakkabılarınız.

Yoga için en iyisi: 3 Hafta Yoga Retreat

Amazon’dan satın alın

Bu program akılda yoga yenileri ile dizayn edilmiştir. 21 gün içinde, duruşunuzu iyileştirmeye, dengenizi iyileştirmeye, kaslarınızı güçlendirmeye ve zihninizi sakinleştirmeye yardımcı olacak pozlar konusunda uzmanlaşmayı öğreneceksiniz.

Birinci haftada, düzenli yoga pratiğinin temellerini öğreneceksiniz ve bu bilgiyi ikinci hafta boyunca genişleteceksiniz. Üçüncü hafta, onu bir adım daha atar, böylece gerçekten güçlü ve tutarlı bir yoga rutini alabilirsiniz. Plan ayrıca, sadece rahatlamak için tasarlanan cumartesi günlerini ve pazar günleri için 10 dakikalık hızlı rutinleri de içermektedir.

En üst düzeye çıkarmak için, Pose Tracker özelliği ile her bir pozu nasıl ustalaştığınızı ve becerilerinizi belgeleyebilirsiniz.

Kardiyo için en iyisi: Cize

Amazon’dan satın alın

Bir başka dans ağırlıklı egzersiz, bu da Country Heat’ten biraz daha fazla yoğunluk sunuyor. Her eğitmen, adım adım dans sahnelerini adım adım ilerledikçe, her harekette inşa eder. Ardından, tam ve eğlenceli dans rutinleri uygulayarak antrenmanınızı tamamlayın.

Programda altı antrenman yapıyorsunuz, her birinde farklı bir dans dizisi ve onu parçalamanıza yardımcı olacak bir hit şarkı bulunuyor. Dizide göreceğiniz bazı şarkılar arasında Bruno Mars’ın “Treasure”, Ariana Grande’nin “Problemi” ve Sia’nın “Avizeği” var (birkaç isim). Antrenmanların hiçbirinde hareket etmeyi bırakmazsınız ve terlemeyi ve mükemmel bir antrenman almayı kesinlikle sonlandırırsınız.

Yağ Yakmak için En İyi: P90X3

P90X3

Beachbody’in İzniyle

Beachbody.com’dan satın alın

Başka bir ağır HIIT-er, bu 90 günlük programda sınırlarınızı test etmek için 30 dakikalık egzersiz programı bulunmaktadır. Her gün sadece kardiyo aralıklarına odaklanmayacaksınız. Plan, farklı eğitim türleri sunarak vücudunuza meydan okumak içindir. Beden toplamı antremanından, zıplama ve çürükler gibi patlayıcı hareketlerden ve hız ve koordinasyonunuz için Pilates’e, karma dövüş sanatlarına, hareketlilik işine ve yogaya çeviklik antrenmanından her şeyi yapacaksınız.

Program boyunca toplam 16 egzersiz programı izleyin. Bunlardan altısı kas geliştirme, üçü “güç” programı, üç kardiyo ve yağ yakma ve dördü çekirdek çalışma, esneklik ve denge konularına odaklanıyor.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi: 6’da İnce

Amazon’dan satın alın

Yeni başlıyorsanız, süper yoğun bir antrenmana girmenize gerek yok. Bunun yerine, yanma veya yaralanmalara yol açmayacak daha akıllı hareketlere odaklanın. Bu program, düşük etkili kardiyo ve daha hafif ağırlıklar sunarak bunu yapmanıza yardımcı olur, bu nedenle egzersiz yapmayı kolaylaştırır.

Programda üç antrenman var. İlk, 30 dakika süren yağ yakmanıza yardımcı olmak için orta derecede bir rutin sunar. İkincisi, kalçalarınızı, kalçalarınızı ve absinizi çalıştıran 45 dakikalık hamle ile biraz yükselir. Programda daha sonra yapacağınız sonuncusu, bir saatten daha kısa sürede yapacağınız bir sonraki seviye hareketleri sunuyor.

Vücut geliştirme için en iyisi: Vücut canavarı

Amazon’dan satın alın

Yalın ve kas inşa etmek istiyorsanız, bu program tam size göre. Bunu yapmak için, günde yaklaşık 30 dakikaya, bir dambıl setine ve toplamda 90 güne ihtiyacınız var; bu, bazı ciddi kas geliştirme sonuçları yaratıyor.

Plan, haftanın altı günü ağırlık egzersizi gerektiriyor ve üç egzersiz programı boyunca ilerliyor, böylece vücudunuzu sürekli olarak zorluyor ve kaslarınızı geliştiriyorsunuz. Her bir antrenman, toplam 12 antrenman için farklı bir ana kas grubuna (pazı ve triceps, bacaklar veya omuzlar gibi) odaklanır.

Sağlıklı Olmak İçin En İyi Hedefler: YOUv2

Amazon’dan satın alın

Daha fazla hareket etmeye başlamanız gerektiğini biliyorsanız, ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bu programdaki play tuşuna basın. Dans antrenmanlarını (toplamda dört) direnç rutinleriyle (toplamda iki) karıştırırsınız, böylece program boyunca kardiyo ve kuvvet antrenmanı karışımı elde edersiniz.

Paketin tamamında, hedeflerinizi ve başarılarınızı not almak için bir günlük alırsınız – plana uymanıza yardımcı olacak kesin bir yol. Bu alıştırmayı deneyen yoğun ebeveynler için, İsteğe Bağlı bölümünde YOUv2 akışını yayınladığınızda bu programla bir çocuk kanalına da erişebilirsiniz. Bu şekilde zindeliği ve daha iyi bir sağlığı aile meselesi haline getirebilirsiniz.

Bizim süreç

Yazarlarımız 2 saat boyunca piyasadaki en popüler Beachbody egzersiz programlarını araştırarak geçirdiler. Son önerilerini yapmadan önce, genel olarak tüm Beachbody egzersiz programlarını göz önünde bulundurdular, 8’in üzerinde kullanıcı yorumu (hem olumlu hem de olumsuz) okudular ve egzersiz programlarından 3 tanesini test ettiler. Tüm bu araştırmalar güvenebileceğiniz öneriler sunar.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir