1. Anasayfa
  2. Yoga Öğrencisinin Yaşam Tarzı

2019'da Satın Alınacak En İyi 10 Temel Yoga Pantolonu

2019'da Satın Alınacak En İyi 10 Temel Yoga Pantolonu
0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Çok fazla pantolon, çok az zaman, değil mi? Temel yoga pantolonları için harika seçenekler. Tozluk, yoga için olduğu kadar, diğer etkinliklerde veya evin her yerinde rahatlık ve performans için de giyilmeye devam ediyor. Forma uygun tozluklar yoga ve Pilates’te faydalıdır, böylece eğitmeniniz formunuzu görebilir ve pratikte ilerlemenize yardımcı olur. Geniş bacaklı tasarımların aksine, inversiyon yaptığınızda toparlanmayacaklar. Tozluklar, minderin üzerindeyken rahatsız edici olabilecek aşırı süslemelerden de kaçınır.

Makalede Neler Var?

En Çok Tıklananlar

Lululemon Wunder Pantolon Altında

WunderUnder1500.jpg
Lululemon Wunder Under. Lululemon Fotoğraf Nezaket
Lululemon.com’dan satın alın

Lululemon’un en çok satan Wunder Under pantolonu dar bacaklı yoga pantolonları için şu anki moda ile yatırılabilir. Sürekli değişen renk dizisinde (temel siyah dahil), malzemelerde ve yükselmelerde mevcuttur. Bazı kadınlar alçak tozluklarına göre yemin eder, ancak çörek tepesi oluşturmayacak yüksek tozluk seçimine sahip olmak harika. Pek çok yogini bu pantolona yemin etmesine izin vermez.

Yoga Essential Uzun Tayt Ötesinde

Yoga Essential Uzun Tayt Ötesinde
Yoga Temel Uzun Tozlukların Ötesinde. Amazon.com izniyle
Amazon’dan satın alın

Yoga’nın ötesinde, yoga temellerine getirdikleri kalite ve tasarım duyarlılığı ile tanınır. Bu tozluk bir istisna değildir, bu onların popülerliğini açıklar. Geniş bir kemer ve üçgen köşebent, rahatlık ve işlevsellik vaat ediyor

YogaSmoga Tippy Toe Legging

YogaSmoga Tippy Toe Legging
YogaSmoga Tippy Toe Legging. YogaSmoga’nın İzniyle

Tippy Toe, sarkmayacak bir kemer ve saklanmış cepler gibi pek çok harika tasarım detayına sahip, mükemmel bir üst bacak. Temel siyah ve bazı şeyleri değiştirmek için eğlenceli renkler ve desenler içeriyor.

Onzie Uzun Tayt

Onzie Uzun Tayt
Onzie Uzun Tayt. Amazon.com izniyle
Amazon’dan satın alın

Kadınlar baskıları için onları severler, ancak Onzie ayrıca temel bir siyah legging yapar. Yüksek belli ve capri-uzunluk seçeneklerine sahip olmak, bu pantolonun herkes için bir versiyonunun olduğu anlamına gelir. Bunlar esnek ve nem emici polyester ve spandeksden yapılır.

Açık sesler ısınma legging

Açık sesler ısınma legging
Açık Sesler Isınma Legging. Açık Sesler İzniyle
Outdoorvoices.com’dan satın alın

Bu legging, size büyük rahatlık ve uyum sağlamak için tasarlanan Outdoor Voices signature 10 panel tasarımını vurgulayan kontrast dikişli tarza dönüşür. Havalı görünümlü griden siyah renklere ve ekstra küçükten ekstraya kadar boyutlarda mevcutturlar. Onlar uygun bir kemer cebi var. Ayrıca dörtte üçü uzunluğundaki mahsul legging’inde de mevcut.

ALO Sahil Tozlukları

ALO Sahil Tozlukları
ALO Sahil Tozlukları. Amazon.com izniyle
Amazon’dan satın alın

Kıyı bir bükülme ile temel bir legging. Bu tozluklarla bir tanede iki yoga modası trendine sahip olacaksınız: örgü paneller ve 80’lerin ilham verdiği üze- rin ekstra uzun uzunluğu. Klasik tutmaya devam ederken eğlenmek için eğlenceli bir yol. Onları satın alan kadınlar, kumaşın daha kalın olmasından memnundurlar, bu nedenle daha ince kumaşlarla elde edebileceğiniz hiçbir detay yoktur.

Karın Kontrollü Refleks Güç Flex Legging ile 90 Derece

Amazon’dan satın alın

Bu legging, harika bir bütçe seçimidir. Geniş bel bandı bu yüksek katlı stille zayıflama kontrolü sağlar. İsterseniz, alçak bir görünüm için kemeri aşağıya doğru çevirebilirsiniz. Kemerde ayrıca gizli bir cep vardır. Her zaman dört yollu streç, sıkıştırma ve destek sağlayarak kumaşın renklere göre değişen karışımı ile renklerin bir gökkuşağı içinde gelirler. Dikkat edilecek husus, bunların makinede kurutulmaması gerektiğidir. Birçok yoga tozluk fiyatının yarısı için üç paketi satın alabilirsiniz.

prAna Ashley Tayt

Prana Ashley Legging
Prana Ashley Legging. Amazon.com izniyle
Amazon’dan satın alın

Sevdiğiniz ve ona yapışan bir külot bulmak harika. Bunu prAna Ashley pantolonuyla tamamen yapabilirsiniz, çünkü onlar da bir capri uzunluğunda gelirler, bu da yıl boyunca çok yönlü bir seçimdir. Bu tozluklar, nem emici performansta streç jarse kumaştan yapılmıştır. Onlar küçük örgü anahtar cebi ile geniş bir kemer var. Ayrıca size UPF 50 derecesi ile güneşten koruma sağlayacaktır.

Lole selamlama tozluk

Lole Selamlama Pantolonu
Lole Selamlama Pantolonu. Lole’nin İzniyle
Amazon’dan satın alın

Bunlar, bükülmüş temel yoga tozlukları: Üç farklı dikiş ipucu sayesinde onları mahvetme endişesiyle tercih ettiğiniz uzunlukta kesebilirsiniz. Kapriler mi yoksa tam uzunlukta bir külot mu istediğinizi seçebilirsiniz. İki ön el cebi bir artıdır, bu pantolonlara skinny jean pantolon görünümünü verir. Doğal antibakteriyel özelliklere sahip, kokuyu uzak tutmaya yardımcı olan çevre dostu kumaştan yapılmışlardır.

Sert Kuyruk Foldover Pantolonu

Sert Kuyruk Rulo Yoga Pantolonu Aşağı
Sert Kuyruk Rulo Yoga Pantolon Aşağı. Amazon.com izniyle
Amazon’dan satın alın

Sert Kuyruk belgesine özel, katlanabilir bel kemerine sahip uzun boylu pantolonlar, ince, ince pantolonlar ile oldukça popülerdir. Bu pantolonlar koltukta ve uylukta dardır, ayak bileğinde alevlenir ve uzun süre koşar. Hard Tail’in formunu beğenirseniz, tozluk ve kapriler de yaparlar.

ifşa

Verywell Fit’te, Uzman yazarlarımız, yaşamınız ve aileniz için en iyi ürünlerin düşünceli ve editoryal açıdan bağımsız değerlendirmeleri araştırmaya ve yazmaya kararlıdır. Yaptıklarımızı beğenirseniz, bize komisyon kazanan seçilmiş linklerimizden bizi destekleyebilirsiniz. İnceleme işlemimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir