1. Anasayfa
  2. Uzun Mesafe

ABD'deki En İyi Güz Maratonları

ABD'deki En İyi Güz Maratonları
0

Yani, bu sonbaharda bir maraton koşmak için hedefinizi zaten belirlediniz, ama işte zor soru: Hangisini çalıştırmalısınız? Eşsiz bir deneyim ya da muhteşem bir yer arayanlar için, ABD’deki en iyi sonbahar maratonlarının bu listesine göz atın. İçlerinden biri, bu milleri yazın sıcağında ve neminde çalıştırır ve buna değecektir.

1

Makalede Neler Var?

Aziz George Maratonu

Aziz George Maratonu

Ne zaman: 7 Ekim 2017
Nerede: St. George, Utah
Neden böyle: St. George Maratonu, görkemli Pine Valley dağlarında başlar ve doğal güneybatı Utah boyunca, güzel Wort Park’a yaklaşık 2600 feet iner. Net yokuş aşağı ve serin hava bazı hızlı yarış süreleri için yapar. Koşucular ayrıca parkurda nefes kesici bir manzaraya ve benzersiz bir son işlemcinin madalyonuna da muamele edilir.

2

Medtronic İkiz Kentler Maratonu

marathoners.jpg
Spencer Platt / Getty

Ne zaman: 1 Ekim 2017
Nerede: Minneapolis / St.Paul, Minn.
Neden böyle: İkiz Şehirler Maratonu, “Amerika’daki En Doğal Kentsel Maraton” olduğunu iddia ediyor ve koşan insanlar bunun doğru olduğunu söylüyor. Muhteşem sonbahar yaprakları zemininde olan parkur, koşucuları gölün kıyı şeridinde ve Mississippi kıyılarında görkemli mahallelerden geçiriyor.

3

Amerika Şikago Maratonu

chicagomarathon.jpg
Steven Dahlman / Getty

Ne zaman: 8 Ekim 2017
Nerede: Şikago, Hasta.
Neden böyle yapmalı: Chicago Maratonu düz, hızlı bir maratondur, bu nedenle asla maraton koşmuyorsanız ya da en hızlı vaktinizi çalıştırmaya çalışıyorsanız, yapmanız gereken harika bir şey. Parkur, hızına ek olarak, çok sayıda farklı mahalleler ve düzinelerce yerel ve tarihi simge yapıyla ördüğü Windy City’nin doğal bir turunu sunuyor. Şaşırtıcı hayranlarca tonlarca desteklenirken Chicago şehri hakkında harika olan her şeyi göreceksiniz.

Ayrıca bakınız: Chicago Maratonuna Nasıl Girilir

4

Detroit Ücretsiz Basın / Talmer Bank Maratonu

citymarathon.jpg
Stacey Shackford / Getty

Ne zaman: 15 Ekim 2017
Nerede: Detroit, Mich.
Neden böyle: Detroit Maratonu’ndaki bir koşucu olarak, ABD / Kanada sınırını iki kez geçeceksiniz (yarış paketi paketlemesinde pasaport veya belgeler göstermeniz gerekiyor!) Hızlı, seyirci dostu kurs sizi götürüyor tarihi mahalleler ve dünyadaki tek sualtı uluslararası milleri sayesinde. İlk kez maratoncular bu yarışı seçmek için ek bir teşvike sahiptir: Tüm ilk kez koşuculara özel bir yeşil numara verilir. Detroit “açgözlülüğünü” biliyor ve seviyor ve bitiş çizgisini geçmeleri için gereken desteği sağlıyor.

5

Mount Desert Island Maratonu

Çöl Dağı Maratonu

Ne zaman: 15 Ekim 2017
Nerede: Bar Harbor, Maine
Neden böyle: Nefes kesen, inanılmaz derecede doğal bir seyir ile Mount Desert Island Maratonu’na “Doğu’nun Büyük Sur Maratonu” adı verildi. Yarış organizatörleri buna “Amerika’nın En İyi Küçük Yol Yarışı” diyorlar. Aslında, yarış katılımcıları, yarışın doğal güzelliğinin ve küçük kasaba hissinin, tırmandığınız ve alçaldığınız pek çok tepeye değeceği konusunda hemfikirdir. Istakoz pençesi madalyası da oldukça iyi.

6

Baltimore Maratonu

Maraton başlangıç
Getty Images

Ne zaman: 21 Ekim 2017
Nerede: Baltimore, Md.
Neden yapmalı: Baltimore Maratonu kursu, doğal İç Limanı sahil bölgesi, tarihi Federal Tepesi ve büyüleyici Fells Noktası gibi birçok farklı mahallede dolaşıyor. Ayrıca Ravens ve Orioles’e ev sahipliği yapan stadyum alanında da başlar ve bitirir, bu nedenle herkes için bol miktarda alan ve tuvalet vardır. Maraton aynı zamanda birinci sınıf fuarı, Under Armour yarış gömleği ve destekleyici seyircilerin kalabalığıyla da övünüyor.

7

Deniz Piyadeleri Maratonu

marinecorpsmarathon.jpg
Getty Images Kuzey Amerika

Ne zaman: 29 Ekim 2017
Nerede: Washington, DC
Neden böyle yapmalı: Deniz Piyadeleri Maratonuna genellikle “Halkın Maratonu” denir, çünkü büyük boyutuna rağmen en iyi bitiriciler için büyük bir çanta sunmaz. Sonuç olarak, iyi organize edilmiş bir yarış ve doğal bir parkurla ödüllendirilen birçok eğlence parkuru çekiyor. Çok sayıda DC’nin simge yapısını ve anıtını göreceksiniz ve yol boyunca birçok destekçi ve Denizci tarafından destekleneceksiniz.

8

TCS New York Maratonu

NYC Maratonunda İkincisi
Spencer Platt / Getty Images

Ne zaman: 5 Kasım 2017
Nerede: New York, NY
Neden öyle: New York Maratonu hakkında herşey çok büyük. Hem katılımcılar hem de seyirciler açısından ülkedeki en büyük maraton. Koşucular, New York’un beş ilçesinin tamamında çeşitli ve hareketli mahalleler yaşayarak New York’taki sokaklarda ve birkaç köprüyü gezerken, ülkedeki en büyük şehri geziyor. Piyangoya girme her yıl daha da zorlaşıyor, ancak yarışta fon sağlama karşılığında sayıları veren bazı yardım ortakları da var.

Daha: New York Şehri Maratonuna Nasıl Gidilir?

9

Marşı Richmond Maratonu

marathonrunners.jpg
Diego Lezama / Getty

Ne zaman: 11 Kasım 2017
Nerede: Richmond, Va.
Neden yapmalı: Runner’ın Dünya dergisi tarafından “Amerika’nın En Dostça Maratonu” olarak adlandırılan Anthem Richmond Maratonu, küçük bir kasaba hissini korurken büyük bir şehir maratonunun birçok faydasını sunuyor. Koşucular, dost canlısı ve nazik gönüllüler ve abur cubur durakları ve ıslak bezler gibi mükemmel kurs olanakları nedeniyle her yıl tekrar tekrar gelmeye devam ediyor.

10

Philadelphia Maratonu

philadelphiamarathon.jpg
Margie Politzer / Getty

Ne zaman: 19 Kasım 2017
Nerede: Philadelphia. Pa.
Neden bunu yapın: Büyük bir şehir maratonu deneyimi arıyorsanız, ancak kalabalıklarla uğraşmak istemiyorsanız, Philadelphia Maratonu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Philly’nin kursu sizi Özgürlük Çanı gibi tarihi yerlere ve Schuylkill Nehri boyunca uzanan doğal kesimlerin doğal güzelliğine götürür. Ve bitiş çizgisini geçtikten sonra hala biraz enerji kalıyorsa, Philadelphia Sanat Müzesi’nin adımlarını uygulayarak en iyi “Rocky” taklitini yapabilirsiniz.

11

Uzay Sahili Maratonu

Kahraman Resimleri / Dijital Görme / Getty

Ne zaman: 26 Kasım 2017
Nerede: Kakao, Fla.
Neden yapmalı: Kennedy Uzay Merkezi’nin gölgesinde tutulan Uzay Kıyısı Maratonu, tarihi ve şirin Kakao Köyü’nde başlar ve ailenin ve arkadaşların tezahürat edip bitirmek için izleyebileceği Riverfront Park amfitiyatrosu etrafında bir turla biter. Parkur çoğunlukla düz ve hızlıdır ve tipik olarak soğuk sıcaklıklar (yarış 06: 30’da başlar) koşucular için de uygundur. Yarış perksine bir uzay mekiği temalı madalyası, bir son işlemcinin havlusu (yarış sonrası plaja gitmek için mükemmel) ve krep ve yumurta ya da pizza ve bira ile tamamlanan “Yörüngeye Dönen” bitirenler partisi dahildir.

Daha fazla Maraton:

  • En İyi Bahar ABD Maratonları
  • En İyi Kış ABD Maratonları
  • Hızlı ABD Maratonları
  • Kova Listesi Maratonları
  • Acemi Dostu ABD Maratonları
    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir