1. Anasayfa
  2. Yoga Öğrencisinin Yaşam Tarzı

İlkbahar için Strappy Yoga Tops

İlkbahar için Strappy Yoga Tops
0

Hava nihayet ısındığında, mevsim için giyinmek istemek çok doğal. Yıllık gardırop güncellemeniz yoga için üstler içeriyorsa, sunulan en iyi askılı tankların bu turuna bir göz atmak istersiniz. Uzun ve ince, gevşek ve perdeli, zarif ve sportif, ilkbahar ve yaz ruh halini yakalayan sekiz stil bulduk.

1

Makalede Neler Var?

Prana Rüya Top

prana.jpg
Prana Rüya Top. Prana’nın izniyle

Her şeyi mahvetmek, benzersiz güneş yanığı kayışlarına sahip olan Prana’daki Dreaming Top. Yerleşik bir raf sütyeninden hafif bir destek ile donatılmış bir stildir. Göğüs hafifçe dantelli ve bir imparatorluk dikişi var. Yuvarlak alt etek ve eğlenceli çizgili renk kombinasyonları bu eşsiz tasarımı tamamlar.

2

Lucy Duruş Tankı

lucy.jpg
Lucy Duruş Tankı. Lucy Fotoğraf Nezaket

Mütevazı, yüksek boyunlu bir cephe, yerleşik bir raf sutyenine sahip olan Lucy’nin Duruş Tankında kaygan bir arkaya yol açıyor. Geniş ön kapsama alanı, bu tankı özellikle tüm tatlı üstleri kesilmiş ve daha büyük büstleri olan insanlar için çok düşük kesilmiş gibi hissedenlere hitap ediyor. Bu tepeden düşmene kesinlikle imkan yok.

3

KiraGrace Grace Kafesli Halter

kiragrace.jpg
KiraGrace Grace Kafesli Halter. KiraGrace Fotoğraf Nezaket

Grace Caged Halter ile kaygısız yeni bir dönüş için KiraGrace’e güvenin. Çapraz kayışların öne doğru hareket ettirilmesi, bu tanka takviyeli bir raf sutyen ve prenses dikişleri ile kaplama ve destek sunarken taze bir görünüm kazandırır. İkili kayışlar da sırtı azalttığından, arka görüş de ihmal edilmez.

4

Lululemon Yabani Tank

lululemon.jpg
Lululemon Vahşi Tankı. Lululemon Fotoğraf Nezaket

Lululemon’s Wild Tank, hafif destekli, askılı sütyen ve drapey, düşük sırtlı üst kısım. Lululemon’dan beklediğimiz türden bir tasarım yeniliği ve sezonun en iyisi olduğuna dair her türlü göstergeye sahip. Aralarından seçim yapabileceğiniz eğlenceli renk kombinasyonları. Bu stüdyonun yerel stüdyonuzdaki ve yaz festivali devresindeki birçok yoginin üzerinde bekleyin.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir