1. Anasayfa
  2. Uzun Mesafe

2018'de ABD Yarı Maratonu Baharı

2018'de ABD Yarı Maratonu Baharı
0

Amacınızı bu baharda yarı maraton koşmaya ayarladınız, şimdi hangi yarı maratona koşacağınıza karar vermelisiniz. Yarı maratonlar çok popüler bir yarış mesafesidir, bu yüzden yerel olanı bulma şansınız çok yüksektir. Ancak eşsiz bir deneyim arıyorsanız ya da yeni bir şehri ziyaret etmek istiyorsanız, geziye değer bu ilk ABD bahar yarı maraton koleksiyonunu inceleyin.

1

Makalede Neler Var?

Marşı Shamrock Yarı Maratonu

marathon
Fotoğrafı çeken Sami Sarkis

Ne zaman: 18 Mart 2018
Nerede: Virginia Beach, Va.
Neden böyle: Bu sahil Virginia sahil kasabasındaki St. Patrick Günü şenliklerine denk gelecek ve anılacak şekilde tasarlanan Shamrock Yarı Maratonu, Yuengling Shamrock’un tam maratonu ile aynı gün devam ediyor. Yarı maraton yarışı, Virginia Beach Boardwalk’ta sona ermeden önce hızlı, düz bir döngü kursu tamamlar. Bitiş çizgisi kutlaması bol miktarda iyi müzik, İrlanda güveci ve Yuengling Bira’sı sunar.

2

New York Yarı Maratonu

Jogging yapanların bacakları ve ayakları
Ghislain ve Marie David de Lossy / Görüntü Bankası / Getty Images

Ne zaman: Mart 2018
Nerede: New York, NY
Neden yapmalısınız: Eğer New York Şehri Maratonu’na hiç katılmayacağınızı düşünmüyorsanız, New York Şehri’nin koşan diğer “taç mücevherleri” harika bir seçenektir. New York’un ünlü Central Park’ında New York Yarı Maratonunun ilk yarısını yönetecek, sonra da Times Square’den geçerek ve şehrin batı tarafında, Hudson Nehri kıyısındaki caddeye çıkacaksınız. İlk dört yıl boyunca yazın yapıldığı halde, New York Yarı Maratonu şimdi hızlı koşmak için serin Mart havasından faydalanıyor.

3

Bluegrass Yarım Maratonunu Çalıştır

maraton
Carlos Alvarez / E + / Getty

Ne zaman: 31 Mart 2018
Nerede: Lexington, Kentucky
Neden böyle: Ülkedeki “en güzel yarı maraton” olarak adlandırılan ve Runner World tarafından “olması gereken” bir yarı olarak adlandırılan, The Bluegrass Run yarı maratonu sizi Keeneland Thoroughbred yarış kursuna götürüyor. Yarış perks, vintage hoodie, zanaat bira ve bitirmek bol yiyecek ve kurs boyunca çok müzik ve eğlence içerir.

4

Salt Lake City Yarı Maratonu

yolda maraton koşucu
Getty Images

Ne zaman: 21 Nisan 2018
Nerede: Salt Lake City, Utah
Neden yapmalı: Salt Lake City yarı maratonu, koşucuları Salt Lake City’nin kalbinden geçiren ve karla kaplı Wasatch dağlarının güzel manzaralarını sunan noktadan noktaya bir parkur. 4800 feet’in üzerindeki bir yükseklikten başlayarak, yarı maraton parkuru çoğunlukla düz ve yokuş aşağı koşu sunar. Tezahürat izleyicileri ve canlı müzik grupları kalabalıklar Salt Lake şehir merkezindeki The Gateway’deki Olympic Legacy Plaza’daki bitiş çizgisine kadar uzanıyor. Nisan ayının ortasında serin bir yarış havası bekleyebilirsiniz.

5

Etnik Müzik Yarı Maratonu

Country Müziği Maratonu
Getty Images Kuzey Amerika

Ne zaman: 28 Nisan 2018
Nerede: Nashville, Tenn.
Neden yapmalı: Country Müzik Yarı Maratonu yarı maratonu, Country Müzik Maratonu ile aynı anda patlar, böylece en fazla müzik şehri turuna çıkarken, 35.000’den fazla yarış katılımcısı için kalabalık desteğinden yararlanabilirsiniz. Kurs boyunca, ülke, rock, caz, blues, swing grupları ile eğleneceksiniz. Partiye akşama devam etmek isteyenler için Nashville şehir merkezinde yarış sonrası konser var. Geçmişteki sanatçılar arasında Phil Vassar, Brad Paisley, Martina McBride, Sarah Evans, Jo Dee Messina ve Kenny Rogers yer alıyor.

6

Cincinnati Uçan Domuz Yarı Maratonu

malerunnersonpath.jpg
Getty Images

Ne zaman: 6 Mayıs 2018
Nerede: Cincinnati, Ohio
Neden böyle: Ülkedeki en büyük maraton / yarı-maraton kombinasyonlarından biri olan Flying Pig Half Maratonu, katılımcılardan her zaman eğlenceli ve iyi organize edilmiş bir yarış olarak yüksek puanlar alıyor. Yarış pisti, Cincinnati bölgesindeki Coincton, Covington ve Newport caddelerinde “uçtuğu” için, Cincinnati bölgesindeki en iyi mahallelerin çeşitli turlarını sunmaktadır.

7

Rite Aid Cleveland Yarı Maratonu

marathonersinrace.jpg
Getty Images

Ne zaman: 20 Mayıs 2018
Nerede: Cleveland, Ohio
Neden böyle: Cleveland Half Marathon parkuru, hem Cleveland şehir merkezinden başlayıp hem de Erie Gölü kıyıları boyunca devam eden yarış ile tam maratonla aynı başlangıç çizgisini ve zamanı paylaşıyor. Yol boyunca katılımcılar, Browns Stadyumu (NFL’in Cleveland Browns’ın evi), Rock and Roll of Fame Hall ve Cleveland Indians’ın Jacobs Field’ı da dahil olmak üzere kentin en ünlü mekanlarının manzaralarını izleyebilecekler. oyun. Kursun birkaç tepesi olmasına rağmen, çoğunlukla düz ve sabit.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir