İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor Beslenmesi

2019'daki En İyi 8 Kazein Protein

2019'daki En İyi 8 Kazein Protein
+ - 0

Editörlerimiz bağımsız olarak en iyi ürünleri araştırır, test eder ve tavsiye eder; İnceleme sürecimizle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Seçtiğimiz linklerden yaptığımız alışverişlerden komisyon alabiliriz.

Kazein proteini, sağlık bilincine sahip kişiler için sürekli olarak en popüler protein tozu seçenekleri arasında yer almaktadır. Peynir altı suyu proteini gibi, kazein de sütten elde edilir.

Kazein proteini, diğer yaygın egzersiz proteinlerine kıyasla daha yüksek seviyelerde histidin, metiyonin ve fenilalanin amino asitleri içerir. Belki de sisteminizde peynir altı suyu proteininden daha büyük kas kazançlarına neden olabilir ve daha uzun sürebilir. Ayrıca bazen diş, bağışıklık, kardiyovasküler ve sindirim yararları olduğu da görülmüştür.

Kazein proteinini rejiminize dahil etmeyi düşünüyorsanız, diğer protein tozlarıyla veya kendi başına karıştırılmış olsun, birçok seçenek var. Antrenman rutininiz için en iyi kazein protein tozları seçeneklerimizi inceleyin.

Genel olarak en iyisi: Optimum Nutrition Gold Standard% 100 Kazein

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein

Amazon’un İzniyle

Amazon’dan satın alın Gnc.com’dan satın alın

Optimum Nutritions’ın Gold Standard kazein protein tozu iyi adlandırılmıştır. Bu toz seçeneği, kas kütlesi oluşturmak ve iyileşmek isteyen birçok egzersiz savaşçısı ve sağlık bilincinde olan egzersizciler için geçerli. Bu yüzde 100 kazein tozu, gece veya spor salonundan sonra sekiz saate kadar kas iyileşmesi için yavaş sindirici misel kazein verir. ON’s Gold Standard kazein protein tozu ile günlük kalsiyum alımınızın yüzde 60’ını da alıyorsunuz.

Çikolata fıstık ezmesi, vanilya, kurabiye ve kremayla ve “süper çikolata” tatlarında bulunan ON’un kazein tozu, yiyeceklerle veya çalkalayıcı maddelerle karıştırmak kolaydır. ON, temiz ve kolay bir şekilde karışan protein tozlarından gurur duymaktadır. Her porsiyonda 24 gram protein ve aynı zamanda kas yapımına yardımcı olan 5 gram dallı zincirli amino asit bulunur. ON Gold Standard kazein protein tozu kullanan kişiler, protein sentezi ve parçalanma kombinasyonunu ideal hale getirdiğine işaret eder. Bazı insanlar tam bir süt proteini karışımı için bu proteini peynir altı suyuyla karıştırır.

En İyi Tatma: OWN PWR Elite Serisi Protein Tozu

Amazon’dan satın alın

Antrenmanlarından sonra düzenli olarak protein salgılayan veya ilave faydalar için protein tozunu tariflere dahil etmeye çalışan herkes, tüm tozların aynı tadı vermediğini anlar. Çok kireçli, topaklı ve tatsız veya inansız tadı olan birçok protein tozu vardır. Neyse ki, sadece tolere edilemez, aynı zamanda lezzetli olan hızlı bir sallama ya da atıştırma için güvenilir ve lezzetli bir lezzet sunan bir kısmı var. OWN PWR’s Elite Serisi kazein proteini gibi insanlar tam da bu nedenle karışır. Çikolatalı milkshake, çikolatalı fıstık ezmesi veya vanilyalı dondurma aroması olsun, bu pudra sunar.

OWN PWR tozu, 10.6 gram kazein proteinini her porsiyonda 14.4 gram peynir altı suyu proteini ile karıştırır, kazein bir süt proteini izolatı ve misel karışımıdır. 2 veya 5 kiloluk kaplarda mevcut olan bu protein karışımı sadece harika bir tat değil, aynı zamanda 5.3 gram dallı zincirli amino asit, 2.5 gram lösin ve 4.6 gram glutamin içerir – hepsi sadece 130 kalori ve 1 gram her porsiyonda yağ.

En Düşük Kalorili: Çıplak Kazein

Amazon’dan satın alın

Egzersiz yapmak ve iyi beslenmek, kilo vermenin anahtarıdır. Çıplak Kazein protein tozu bu görevlerin her ikisinde de yardımcı olabilir. Protein kas gelişiminizi ve toparlanmanızı geliştirmenize izin verecek ve Naked’in içeriği diyet hedeflerinizi düşürebilecek bazı tozlarda bulunan fazla şeker ve yağları almamanızı sağlayacaktır.

1 veya 5 kiloluk kaplarda mevcut olan bu toz, sadece bir bileşen içerir – misel kazein. Porsiyon başına sıfır gram yağ, doymuş yağ veya karbonhidrat vardır. İşlenmemiş tozda sadece 2 gram şeker ve etkileyici bir 26 gram protein vardır. Renksiz, tatsız ve şekersiz, bu çıplak kemik proteini hiçbir büyüme hormonu içermez, rGBH, rBST içermez ve yüzde 100 ABD sütünden elde edilir. Naked Casein proteininin serin işlenmesi ayrıca, bu protein size ulaşmadan önce kimyasal veya başka bir şey eklenmemesini sağlar. Soyulur ve ağırlık bilincine sahip tüketiciler için idealdir.

Kadınlar İçin En İyi: Kadınlar İçin İdealLean Kazein

Amazon’dan satın alın

Kadınlar İçin İdealLean Kazein, devasa bir kap içinde gelmiyor ya da önündeki siyah beyaz erkek kaslarının büyük görüntülerini spor etmiyor. Bu protein tozu, kas iyileşmesini arttırmak, kaslarını geliştirmek ya da çoğu kazeinle bulduğu bağışıklık ve sindirim yararlarını yaşamak isteyen kadınlar için üretilmiştir. IdealLean’in protein tozu her porsiyonda 24 gram protein içerir.

Alman çikolatalı keki gibi tatlandırılan, her bir kalori başına düşen protein tozu, rahatlamak için 200 miligram L-theanine içerir. Yavaş salgılanan protein gece kullanımı için idealdir, IdealLean savunucuları, kaslarınızın daha fazla güç ve rahatlık için uyurken toparlanmasını sağlar. Kazein proteini, IDealLean’in birçok kadın merkezli protein tozundan ve takviyesinden sadece bir tanesidir. Diğerleri, peynir altı suyu ve diğer takviyeler ile birlikte tereyağlı ceviz gibi çeşitli lezzetleri içeren kazein içerir.

En İyi Basit: Yığınlar Saf Kazein Protein Tozu

Amazon’dan satın alın

Bazı kazein proteini kullanıcıları, antrenman sonrası güler yüzlü bir ortamda kullanmak için lezzetli bir kazein karışımı isterken, diğerleri, katkı maddeleri veya lezzet veren saf protein ister. Yiyecekleri veya sıvıları içermeyen proteini karıştırmayı sevenler için ideal olan Bulksupplements Pure Casein Protein Tozu, tamamen sade bir protein seçeneği sunar. 1-, 5- veya 20 kilogram boyutlarında mevcut, bu protein tozu üzerinde de gerçekten toplayabilirsiniz.

Bulksupplements kazein tozu, sadece bir emülgatör olarak misel kazein ve soya lektini içerir – maya, mısır, glüten veya kimyasal madde içermez. Her 30 gramlık porsiyonda 26 gram protein ve 484 miligram kalsiyum, ayrıca yüksek seviyede fosfor ve bol miktarda amino asit bulunur. Yığın takviyeler, ürünün saflığını garanti eder. Birçok müşteri bu saf ve basit kazein tozunu uzun süreli kas büyümesi için kullanır ve dökme tozu için iyi bir fiyat ister.

Güç için en iyisi: Altı Yıldızlı Pro Nutrisyon Elite Serisi Kazein Proteini

Amazon’dan satın alın Jet’den satın alın

Shake’nizde sadece iki kepçe Six Star Pro Nutrit Elite Serisi Kazein Protein ile, 50 gram protein almanız yeterli. Protein tozu karışımı çikolata ile tatlandırılır ve belli başlı sporcular tarafından desteklenir. Bu karışım, zamanla kas yapımında etkili olan ve iyileşmeye yardımcı olan yavaş salınan bir protein için kazein protein tozu ile yapılır. Six Star, bu kazein protein tozunun yemekler arasında veya yatmadan hemen önce alınmasını önerir. Bu, kan dolaşımınızın gece boyunca proteini ve amino asitleri yavaşça ve düzenli olarak emmesini sağlar.

Bu 2 kiloluk protein tozu kabı gerçek egzersiz savaşçılarına yöneliktir. Six Star proteini, sporcuların ve vücut geliştiricilerin uzun süre yağsız kas geliştirmesine yardımcı olabilir. Bu toz, Six Star’ın daha zayıf kas yapmanıza yardımcı olacağını açıkladığı diğer takviyeleri de içerir.

En İyi Fiyat: Elit Micellar Kazein Proteini Dymatize

Amazon’dan satın alın Walmart’tan satın alın

Protein tozu almak hızlıca artırabilir. Spor salonunda gördüğünüz kazançlar için maliyet buna değse de, kaliteden ödün vermeniz gerekmiyorsa birkaç dolar tasarruf etmek her zaman yararlı olacaktır. 4 kiloluk Dymatize Elite Micellar Kazein Protein kabı, pound başına piyasadaki birçok rakipten önemli ölçüde daha düşük bir değerdir. Bu büyük kap kurabiye ve krema, zengin çikolata, pürüzsüz vanilya ve tarçınlı çörek gibi tatlarla gelir.

Bu uygun fiyatlı kazein proteini tozu, 25 gram yüzde 100 misel proteini, 5 gram dallı zincirli amino asit, her porsiyonda 2.3 gram L-Lösin ve kapta 50 porsiyon içerir. Dymatize, protein tozunun glutensiz ve tüm yasaklı maddeler içermediğini garanti eder. Bu ürün, çoğu yatmadan önce kullanan sporcular tarafından iyi bir şekilde incelenmiştir ve popülerdir. Müşteriler sonuçları ve ürünü sever; tek fark, hangi tatların en iyi olduğu ile ilgilidir.

En İyi Gece Kurtarma: Ascent Native Fuel Micellar Kazein Tozu

Amazon’dan satın alın

Kazein tozunu peynir altı suyu, bezelye ve diğer tüm proteinlerden ayıran şey yavaş salınımı ve emilimidir. Bu nedenle, birçok kişi uyumadan önce kullanır ve dinlenirken vücutlarının çalışmaya devam etmesine izin verir. Faydalarını gece almak istiyorsanız, Ascent Native Fuel Micellar protein tozunu deneyin. 2 kiloluk veya 4 kiloluk bir poşette ve ayrı ayrı paketlerde mevcut olan bu protein tozu, gece kurtarma için idealdir.

Ascent Native kazein protein tozu her kepçe ile, 25 gram protein ve 11 gram dallı zincirli amino asit elde edersiniz. Toz çikolata, vanilya ve kapuçino tatlarında mevcuttur. Su ile kolayca karıştırılabilir veya Ascent’in önerdiği gibi, gece atıştırması için puding yapılabilir. Yavaş sindirilen protein, glütene sahip değildir, fakat çikolata aromalı toz içindeki kakao, deniz tuzu ve stevia yaprağı ekstresi gibi doğal tatlar ve katkı maddeleri içerir. Bu egzersiz takviyesi, iyi bir gece uykusu ile iyi bir çift olduğunu iddia eden müşterileri için çok popüler.


    Yorum Yap