1. Anasayfa
  2. Yürüyüş Kulüpleri, Ortaklar ve Programlar

AVON 39 Meme Kanseri Serisi Biter

AVON 39 Meme Kanseri Serisi Biter
0

AVON 39 Walk to End Meme Kanseri yürüyüşleri her yıl birçok ABD şehrinde düzenlenen zorlu ve heyecan verici bağış toplama etkinlikleriydi. Avon bu seriyi 2017 yürüyüşlerinin ardından bitirdi. 2018 baharından itibaren yeni bir bağış toplama programına ev sahipliği yapacaklar.

Her AVON 39 yürüyüşü, ilk gün bir maraton veya yarım maraton (26.2 mil veya 13,1 mil) yürüyüş, bir gecede Basecamp 39’da kamp yapma ve ardından tüm katılımcılar ikinci gün yarım maraton (13,1 mil) yürüyüş seçeneklerine sahiptir. Tüm yemekler, atıştırmalıklar ve iz desteği sağlanmaktadır. Her yürüteç katılım için bağışta en az 1.800 $ kazanmalıdır.

Makalede Neler Var?

AVON 39’un Tarih ve Yerleşim Noktaları Meme Kanseri

2018 yılında ilan edilen yürüyüşler iptal edildi. Bunlara Houston, Chicago, Boston, San Francisco, Santa Barbara, New York ve Washington, DC’de yürüyüşler dahildir.

kayıt

Kayıt ücreti 50 dolardı. 2018 yürüyüşleri için kayıt yaptıranlara, ücreti AVON 39 Walk’tan faydalananlara bağışta bulunmaları için katılmaları için bir e-posta gönderildi. Aksi takdirde, ücretler bir kredi ile kredi kartlarına iade edilir ya da 2018 yılına kadar bir çekle ödenir.

Para Toplama ve Bağışlar

Katılmak için gereken asgari bağış miktarı 1.800 dolardı. İptal edilen 2018 etkinlik için toplanan bağışlar, yürüteç yardım ücretine bağışta bulunmayı seçmediği sürece iade edilir. Bu değişiklikten önce, her katılımcı çevrimiçi olarak bağış toplamayı kolaylaştırmak için Avon 39 sitesinde kişisel bir web sayfası hazırlayabilir. Walker koçları, bağış toplama partisine nasıl ev sahipliği yapacaklarına ve bağışların nasıl sorulacağı konusunda tavsiyeler verdi. Avon Vakfı, fonları değerli meme kanseri yardım kuruluşlarına dağıtır.

Eğitim

Bir maraton ve bir buçuk maraton veya iki yarı maratonda sırt sırta yürümek çok zorlu bir dayanıklılık olayıdır. Uygun eğitim gereklidir. Avon 39 Walk to End Göğüs Kanseri, antrenman önerileri, grup antrenman yürüyüşleri ve yürüyüşçülere antrenmanlarında ve doğru kıyafet, ayakkabı ve teçhizat seçiminde yardımcı olmak için bir antrenör sağlar. Maraton yürüyüş antrenörü Wendy Bumgardner tarafından geliştirilen ve bu etkinlikler için uygun antrenman programlarını görebilirsiniz:

  • Avon 39 Walk to End Meme Kanseri için Eğitim Programı: Tam ve Yarım

Etkinlik Yürüme

İlk gün yarı maraton veya maraton gibi gezintilerinizi yapabilirsiniz. Etkinlikte yürüdüğünüz ilk gününüzde bir başkasına geçmeye bile karar verebilirsiniz.

Belirgin bir iz dahil olmak üzere tam destek sağlanır ve su, spor içeceği, atıştırmalıklar, öğle yemeği, ilk yardım ve blister bakımı için her 1,5 ila 3 mil durur. Süpürme araçları, yardıma ihtiyacı olan yürüyüşçüler için rotayı devriye geziyor.

Yürüyüşe katılanlar günlük yürüyüşlerini yol boyunca herhangi bir durakta bitirebilirler ve herhangi bir ceza almadan kampa girebilirler. Bir otobüs yarı maratoncuları kampa götürür.

Kamp yapmak

İlk gün sıcak duşların ve sıcak yemeklerin sunulduğu kampta son bulur. Yürüteçler iki kişilik çadırlara atanır. Her yürüteç kendi uyku tulumu ve yastığını sağlar. Giysiler ve giysiler yürüyüşçüler için taşınır, ancak ağırlık sınırlamaları vardır. Akşamları eğlence var. Yürüyüşe diğer konaklama ayarlamak yerine kampta kalmaları teşvik edilir, ancak ev sahibi otele gidip gelenler ücretlidir.

mürettebat

Etkinlik, kamp kurma, yürüyüş yapanlara rotadaki duraklarda hizmet verme, rotayı işaretleme, yemek servisi yapma, rotayı devretme vs. Aynı yemekler ve yürüyüşçüler gibi kamp yerleri sağlanmıştır. Ayrıca hafta sonları sadece bir vardiya doldurmak veya kurumun ofisinde ücretsiz olarak yardım almak için gönüllü olarak kayıt olabilirsiniz.

sadaka

Net, Avon 39 Walk to End Meme Kanserinden elde edilen gelir, meme kanseri araştırmaları ve topluluk sosyal yardım programları için fon sağlayan Avon Meme Kanseri Haçlı Seferi’nden yararlanıyor. 2003’ten 2016’ya kadar olan yürüyüşlerde 550 milyon doların üzerinde para toplandı.

Yürüyüşün Ruhu

AVON 39, 2003 yılında Avon Meme Kanseri Yürüyüşü olarak kuruldu. 2015 yılında AVON 39 olarak yeniden markalandı. Yürüteçler ve ekip üyeleri olayların zorlu ve tatmin edici olduğunu bildirdi. Arkadaşların ve akrabaların neşelendirdiği bitirmek için yürürken muazzam bir duygusal deneyim var. Kendi başarınız için bir maratona girmiyorsunuz, ancak meme kanseri tarafından dokunulan her kadın ve erkek için daha da anlamlı hale getiriyorsunuz.

Mürettebatın bir parçası ya da gönüllü olarak çalışmak da zorlu ve tatmin edici. Meme kanseri için sağkalım istatistiklerinin iyileştirilmesinde büyük adımlar atılmıştır. Yürüyüş genellikle yürüyüşün sonunda yerel bir yardım kuruluşuna bir çek verir. Yürüyerek dünyayı değiştirebilir misin? Evet.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir