1. Anasayfa
  2. Evde ve Çevrimiçi

Tüm Beceri Seviyeleri için En İyi Pilates DVD Egzersizleri

Tüm Beceri Seviyeleri için En İyi Pilates DVD Egzersizleri
0

Pilates DVD’leri çok pahalı olmasa da, özel ihtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı karşılayacağını bildiğiniz bir DVD’ye yatırım yapmak istiyorsunuz. Artık video için birçok seçeneğiniz olsa da, bazen DVD’ye gitmek en iyi seçimdir. Bunlardan bazıları, gerçek diske sahip olmanın yanı sıra akış halinde veya indirilebilir. Ayrıca, çoğu çevrimiçi olarak bulabileceğiniz ve çok düşük bir fiyata kullanılmış klasiklerdir.

Uzman incelemelerine dayanarak, bu liste Pilates DVD antrenmanları için en çok tercih edilenleri içerir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok harika DVD var, ancak bunlar gerçekten en iyisi.

1

Makalede Neler Var?

Acemi

Young Pregnant Woman At Home.
vgajic / Getty Images

Pilates’te yeniyken, iyi formları pekiştirmek için doğru koçluk ile doğru şekilde yapılan egzersizleri görmeniz gerekir. İşte yeni başlayanlara yardımcı olabilecek videolar.

“Yeni Vücut! Pilates,” Jennifer Kries: Bu, geleneksel Pilates mat alıştırmalarına güzel bir giriş. Ekstra sihirli çember egzersizleri kesinlikle bir çentik yukarı tekme. Pilates’e tüm faydalarını sağlamak için doğru bir şekilde başlayabilmeniz için doğru hizalamayı ve hareketi vurgulamaktadır.

“New York Stili Pilates,” Jonathan Urla: Bu DVD’de yeni başlayanlar olabilir, ancak Pilates temellerini ve modifikasyonlarını temel alan tam bir egzersiz programı sunuyor. Aynı zamanda erkek bir öğretmenle daha rahat hissetmek isteyenler için iyi bir seçimdir.

“Flat Abs’in Sırrı” Stott Pilates: Bu DVD, midsection’ınızı canlandırmanıza yardımcı olacak. Pilates güç merkezi olarak bilinen derin karın kaslarını ve sırtını güçlendirmeye odaklanır. Stott Pilates, kesin talimatlarda mükemmeldir.

2

Orta düzey

Pilates hakkında daha fazla bilgi edindiğinizde ve daha fazla zorluğa hazır olduğunuzda, bu orta seviye videolara geçebilirsiniz.

“Sistem 17,” Rael Isacowitz: Pilates’in içsel sihrini Rael Isacowitz’den daha iyi veren kimseyi bulamazsınız. “Sistem 17”, hepsi harika egzersiz programı sunan üç seviyeli bir dizinin orta seviyedir.

“MVe Serisi,” Peak Pilates: Bu DVD, reformcu ve sandalye çalışmaları arayanlar için iyidir. Değişikliklerle başlangıçtan ileriye mat ve ekipman alıştırmalarını kapsar.

“Power Paced Fitness Circle,” Stott Pilates: Bu Pilates sihirli dairesiyle bir üst tempo antrenmanı. Triceps ve iç uyluk yanı sıra, çekirdek için iyi bir hedef egzersiz.

3

ileri

İleri bir seviyedeyken, ek zorluklar istersiniz. İşte size uygulamalarınızı geliştirmenize yardımcı olacak videolar.

“Advanced Pilates ,” Alisa Wyatt: Hızlı tempolu bir klasik mat antremanı, bu benim gelişmiş antreman antrenmanım.

“Romana’nın Pilates Santral Mat Egzersiz,” Romana Kryzanowska: Gelişmiş pilates öğrenci en az Elder ünlü Pilates Romana Kryzanowska bazı maruz olmalıdır. Burada, Romana’nın öğrettiği tam mat çalışmasını öğretmesini öğrenir ve izlersiniz.

“Pilates Metodu Usta Öğreticilik Serisi,” Jennifer Kries: Bu bir takip boyunca egzersiz değildir. Bu, Pilates matı ve ekipman alıştırmalarının anlayışlı, ileri düzeyde bir çalışmasıdır.

4

Füzyon

Bazı Pilates kullanan ve başka yöntemler kullanan bu füzyon videoları ile saf Pilates’i keşfedin. Bu farklı hareketlerle biraz eğlenin.

“Pilates Playground,” Nico Gonzales: Bu, bir direniş grubu ve büyü çemberi kullanan zorlu ama eğlenceli bir antrenman.

“Winsor Pilates Zayıflama Pilates” Mari Winsor: Mari Winsor, Pilates’teki en bilinen isimlerden biridir. Winsor Pilates, kilo kaybı ve vücut şekillendirme odağı ile egzersiz DVD’si arayanlar için, Winsor Pilates sunar.

“Ağırlıklı Seksi Vücut Egzersizi” Jonathan Urla: Bu DVD nihai trifecta’yı sunar: Pilates, yoga ve ağırlıklar, bu vücutta Pilates için gerekli olan iyi hareket prensiplerine bağlı kalan rutini birleştirir.

“HomeBody Workout” Jillian Hessel: Yeni başlayanlar için iyi bir seçim olan bu DVD, dans ağırlıkları ve sandalyede yapılabilecek bir rutin içeriyor.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir